Tüm Zamanların En İyi Güzellik Önerileri

tum-zamanlarin-en-iyi-guzellik-onerileri-51344

Güzellik biz bayanların en çok ilgi gösterdiği alanlardan biri olurken birçok farklı güzellik önerileri duymuş, okumuş ve uygulamış olabilirsiniz fakat tüm zam..

Güzellik biz bayanların en çok ilgi gösterdiği alanlardan biri olurken birçok farklı güzellik önerileri duymuş, okumuş ve uygulamış olabilirsiniz fakat tüm zamanların en iyi güzellik önerilerini yazımızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Güzellik önerilerimizi vermeden birçok ünlü oyuncu, manken ve film sanatçısının basit teknikler kullanarak güzelliklerini koruduklarını biliyor muydunuz?

Evet, tüm önerilerimiz ünlülerin sırlarında gizli olacak birçok dünyaca ünlü kadının sadece içten ve doğal kaslarını gülümsemeyle korudukları doğrudur. Gülümseyin ve tüm kaslarınız kasılarak çalışsın yapmacık gülümseme yüzünüzde mimik denen kırışıkları yaratacaktır.

En önemli ayrıntılardan biri ise yüzünüze asla nemlendiricisiz bırakmayın cildiniz yaz ve kış mevsiminde nemlenmeye ihtiyaç duyar kuruyan cilt zamana kurur ve kırışıklıklara maruz kalarak kalınlaşır.

Cilt için nem oldukça önemlidir.Nemi dıştan sağladığınız gibi mutlaka bedene alınacak su miktarını artırarak ta desteklemelisiniz.

Yaşınız ne olursa olsun mutlak yaşlanmadan gözaltı kırışıklıklarına, morluklara ve şişliklere karşı cilt tipinize uygun bir gözaltı kremi kullanmayı ihmal etmeyin erken yaşlarda alınan önlemler sayesinde kesinlikle bu sorunları yaşlandığınızda ertelemiş olacaksınız.

Makyaj yapın yapmayın cildi temizlemeyi unutmayın. Temizleme maddelerinden sonra tonik ve krem sürülür fakat bu yanlıştır ünlüler temizleme işleminin ardından suyla cildi ferahlatmayı ihmal etmiyorlar. Daha sonrasında bakım aşamalarına geçebilirsiniz.

Omega 3 yağı tüm insanlar için sağlık sunduğunu biliyoruz fakat bu yağın yüze sürüldüğünü duymuş muydunuz?

Evet, bu değerli yağı yüzünüze de sağlık vermesi için dıştan desteklemek için kullanabilirsiniz.
Yüzünüzün canlanması için biraz renk vermek istediğinizde buz kalıplarından yardım alabilirsiniz.

Cildinizin üzerinde bir buz kalıbını dolaştırarak canlılık sağlayabilirsiniz bir pratik önerimiz daha olacak maden sodasını buz kalıplarına dökün ve her sabah bu sodalı buz kalıplından bir tanesini yüzünüzde eriyene kadar gezdirin hem canlılık hem de tazelenmiş bir cilde kavuşmak mümkün olacaktır.

Mat bazlı bir makyaj yaparak doğal ışıltılı ruj ve alıklarla doğal bir görüntü kazanabilirsiniz. Yüzün doğal pembe görüntüye kavuşturmak istiyorsanız fondöteniniz ve allık renginizi biraz pembe tonlarda seçebilirsiniz.

Bu uygulamanın ardından şeffaf bir toz pudrayla da sabitleştirin, biten işlemlerden sonra gülsuyu spreyi kullanarak az bir miktar sıkarak bekleyin. Bu makyajda amaç doğal bir pembelik kazanmaktır bakıldığında makyaj yapmamış bir yüz ifadesi kazanacaksınız.

HEY, BU MAKALELERE MUTLAKA GÖZAT!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol