Teklif Mesajları

Teklif Mesajları İnsanların hayatlarında yeni çıkan fırsatlar, teklifler sayesinde gerçekleşmektedir. Edilen her teklif kişilerin yaşamlarında değişimin başlamasına neden olmaktadır. Güzelliklerin ve farklılıkların yaşanması gerektiği insan hayatında, teklif yapmaktan kaçınmamak, aksine daha kararlı ve istikrarlı olmak gerekir.  Teklif sonrasında verilen olumsuz bir yanıt, insanların en berbat kabuslarından bile daha kötüdür. Ancak her olumsuz bir yanıt aslında insan yaşamında kazanılması gereken bir tecrübe olarak değerlendirilmelidir. Alınacak her “hayır” yanıtında insan biraz daha olgunlaşır, gelişir ve tecrübe sahibi olur. Aşkta, işte ya da teklifin mümkün olduğu her ortamda, ufacık bir tekliften kaçınmak, insan hayatının bambaşka yönlerde seyretmesine neden olabilmektedir. İşte bu yüzden insan teklif etmekten korkmamalı aksine cesur davranmalıdır.

İnsan hayatında yeni başlangıçlar olarak görülen teklifler, teklif mesajları sayesinde mümkün olabilmektedir. Gelişimin ve yeniliğin en büyük dostu olan teklifler, insan hayatında büyük değişimlerin habercisi niteliğindedir. Bu nedenle teklif gerçekleştirmek istediğiniz birisi varsa, uygun olan en doğru zamanda fırsatı değerlendirmeli ve sonucun olumlu ya da olumsuz olmasını düşünmeden teklif mesajları ile işlemi gerçekleştirmelisiniz.

 Bu güzel mesajlar sayesinde belki de hayatınızın aşkını ya da işini bulabilir, yaşamınıza yön verebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Teklif Mesajları
Teklif Mesajları

İşte Editörün Seçimi ile Şahane Teklif Mesajları

 1. “Seninle birlikte geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anlarıdır. Benimle evlenir misin?”
 2. “Kalbimdeki en büyük dileğim, seninle bir ömür boyu mutlulukla geçirmektir. Benimle evlenir misin?”
 3. “Seninle tanıştığım günden beri hayatımın anlamı değişti. Benimle evlenir misin ve bu mutluluğu birlikte paylaşır mısın?”
 4. “Sen benim hayatımda her şeyden daha önemlisin. Benimle birlikte evlenir misin ve hayat boyu benimle olur musun?”
 5. “Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin ve sonsuz bir aşkı birlikte inşa edelim mi?”
 6. “Sana olan aşkımı ve bağlılığımı dünya önünde ilan etmek istiyorum. Benimle evlenir misin ve hayatımızı birleştirelim mi?”
 7. “Hayatın iniş çıkışlarına rağmen, senin yanında her zorluğu aşabileceğimi biliyorum. Benimle evlenir misin ve birlikte güçlü olalım mı?”
 8. “Seninle birlikte her anı paylaşmak ve mutlu bir gelecek inşa etmek istiyorum. Benimle evlenir misin ve hayatımıza anlam katalım mı?”
 9. “Seninle geçirdiğim her an, hayatımın en değerli anıdır. Benimle evlenir misin ve bu değerli anları sonsuza kadar sürdürelim mi?”
 10. “Seni seviyorum ve seninle birlikte tüm hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum. Benimle evlenir misin ve bu yolculuğa beraber çıkar mısın?”

Bu teklif mesajları, sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade etmek ve onunla evlilik yolunda bir adım atmaktır. Unutmayın, her ilişki ve kişi farklıdır, bu yüzden size en uygun olanı seçin ve doğal, içten bir şekilde ifade edin.

Teklif Mesajları

 • Gönlünü gönlüme ömrümü ömrüme emanet eder misin?
 • Seninle, en az senin kadar güzel bir hayat yaşamak istiyorum. Benimle evlenir misin?
 • Burnunu öpeceğim kadın kalbime koyacağım aşk olur musun?
 • Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkar mısın?
 • Her gün yalnız yürüdüğümüz yolları beraber yürümeye ne dersin?
 • Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin?
 • Bakarsın bir gün cebimizde aynı evin anahtarını taşırız. Ne dersin?
 • Dünya için sadece bir insan olabilirsin. Ama sen benim için tüm dünyasın. Benimle evlenir misin?

Ya teklifimi kabul edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıların paralarını ödersin.

Öyle zaman olur ki nereye gittiğinin bir önemi olmaz kiminle gittiğin önemlidir. Benimle gelir misin?

Aramızda kopan tek şey nişan yüzüklerimizin kırmızı kurdelesi olsun. Benimle evlenir misin?

Seninle ağlamayı öğrendim peki seninle yaşamayı da öğrensem çok görür müsün aşkım bana? Benimle evlenir misin?

Bu dünyada yüzümü güldüren çok fazla insan var ama kalbimi bir tek sen güldürebiliyorsun. Benimle evlenir misin?

Hayat kısa iken yaşamayı güzelliğin solmadan öpülmeyi seninle bir ömür geçirmeyi istiyorum, benimle evlenir misin?

Beyaz gelinlik yakışır sana, güzel sözlerimin ilahısın sen ey sevgili! Mutluluğum adıdır ismin, benimle evlenir misin?

Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkar mısın sevgilim?

Bir ömrü benimle olabilmen, her saniye aklında kalabilmem, hep beni sevmen her şeye göğüs germen mümkün mü acaba sevgilim?

Aşk, hiç yoktan köprüler yaratandır; aşk, karanlık yüzünden ertelenmeyecek tek oyundur. Sonsuza dek bu oyuna benimle var mısın?

Bundan yıllar yıllar sonra geriye dönüp baktığımda, iyi ve kötü tüm anılarımda yanımda sen ol istiyorum. Benimle evlenir misin?

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor… Varlığın yaşam kadar kutsal… Sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin benimle evlenir misin?

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin?

Hayatı yaşamaya değer kılan, bütün mutluluklarımın sebebi. Bir ömür boyu, iyi günde, kötü günde birlikte bir hayat için benimle evlenir misin?

Seni görünce anladım yaşamayı ağlarken gördüm yalnızlığı seni kaybetmek istemiyorum, benimle yeni bir dünya kurmak için hazır mısın canım?

Sensizlik yalan seninle olmak masal gibi gelir bana; ne zaman seninle evlenirsem o zaman inanırım gerçek olduğuna. Benimle evlenir misin aşkım?

Ortak bir hafıza, ortak bir geçmiş ve hayatımdaki diğer her tüm güzelliklerin ortağı olmak için, benim diğer yarım olmak için benimle evlenir misin?

Gayem zatıâlinizi taciz etmek değil bilakis efkârı umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kalbi ha zalimi tamiri temin edeceğinden muhabbetinize talibim.

Eğer sevginin, aşkın, dostluğun ve mutluluğun ne olduğunu biliyorsam, senin sayende biliyorum. Sonsuza dek seni hiç yalnız bırakmamama izin verir misin?

Sen hayatıma girdikten sonra yazmaya başladığım hikâyenin en heyecanlı yerine geldi sıra. Ortak hikâyemize, ortak bir isimle devam etmek için benimle evlenir misin?

Seninle onca anı, onca yaşanmışlık biriktirdik. Birlikte bir aşkı büyüttük, sevgi çoğalttık. Şimdi bu güzel hikâyeye sihirli bir dokunuş lazım… Benimle evlenir misin?

Aşk bir mucizeyse eğer senden daha büyük bir mucize düşünemiyorum. Ben ömrümün geri kalanını hayatımın en büyük mucizesiyle geçirmek istiyorum. Benimle evlenir misin?

Hep senle dolu, benim aşkımla deli, ümitlerimle, hayallerimle bezeli, hem hisli hem içli hem çok güçlü dünyamı senli kılar mısın? Elimi sımsıkı tutar mısın sevdiceğim?

Çoğu zaman uykuya dalmak istemiyorum, sana aşık olmanın gerçekliği rüyalarımdan çok daha harika. Bu rüya sonsuza dek sürsün diye, benimle sonsuz bir uykuya dalmaya ne dersin?

Yürüdüğüm bütün yollar beni sana getirsin, kapılar seninle açılsın, her odada senin kokun olsun, bütün günler seninle başlasın ve bitsin istiyorum. Benimle evlenir misin?

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Eğer senin bir parçan olmam gerekseydi, gözyaşların olurdum. Kalbinden gelip, gözlerinde doğmak, yanaklarında yaşamak ve dudaklarında ölmek için. Benimle bir bütün olmaya var mısın?

Yeni doğan günü, geceyi aydınlatan yıldızları, yağmuru, güneşi, hayatta sevdiğim her şeyi sen yanımdayken iki kat daha fazla seviyorum. Ben seninle tamamlanıyor, seninle son buluyorum. Ömrümüz boyunca bu güzel bütünü devam ettirmek için benimle evlenir misin?

Eğer seni sevmek ve nefes almak arasında seçim yapmam gerekseydi, son nefesimi “seni seviyorum” demek için kullanırdım. Son nefesimi verene kadar birlikte olmak için, benimle evlenir misin?

1 Yorum

Yarın elife teklifde bulunacağım tamam 11 yaşındayım ama gayet hazırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap