Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları On bir ayın sultanı Ramazan ayının bitmesi ve bayramın gelmesiyle birlikte bayram mesajları saygı, sevgi ve geleneğin bir ölçüsü olarak kabul görmektedir. Bu mesajlar kişiye özel olmalı ve karşınızdaki kişinin bayramını kutlarken bir yandan da onun huzur ve mutluluğunu arttırmalıdır. Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları kendi içinde hem kutlamayı hem de özlemi içeren sözler içermektedir. Hayatın anlamının onunla var olduğunu gösterirken aynı zamanda toplumsal günlerin değerini belirtmektedir. Sevgiliye en iyi biçimde hitap etmek ve onun kalbine dokunmak hepimizin hedefidir. Onların hassas duygularını kıpırdatmak ve onlara verdiğimiz değeri göstermek için yumuşak sözler seçilmelidir.

Sevdiğimiz insanın hassas duygularını coşturmak ve bağlarımızı kuvvetlendirmek için gönderilecek güzel sözler duygusal bir günün geçirilmesini de sağlayacaktır. Sıcak bir gülümseme ve içten bir dokunuşla karşılık verilecektir. Önemli bir günde sevdiklerimizin gününü kutlarken sevgilinin hatırına daha içten ve sevecen mesajlar gönderilmelidir. Hayatın onunla varlık kazandığı, bayramın onunla birlikte daha içten olduğu anlatılmalıdır. Sevgilinin bayramını kutlamak incelik ve zarafet gerektirir.

Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

 Sevgiliye Ramazan Bayramı Mesajları

Derdimin dermanı sensin. Bana bir duanın âmini gerek. Ramazan Bayramın Mübarek Olsun Aşkım.

Güzel gözlüm Ramazan bayramın mübarek olsun.

Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara, iyi bayramlar aşkım.

Şeker tadında bir bayram geçirmen dileğiyle aşkım. İyi bayramlar.

Kalbimi daha fazla atmaya ikna eden tek şeysin. Ramazan bayramın mübarek olsun.

Ey yar! Telaşımı hoş gör. Islandığım ilk yağmursun. Bayramın kutlu olsun aşkım.

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak. Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

Bir çift göze âşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Bayramın kutlu olsun canım!

Sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Ramazan Bayramın kutlu olsun hayatımın anlamı.

Ramazan Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim.

Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum!

Aşk seninle güzel bir tanem. Sen benim ömrüme ömür katan nefesimsin. Ramazan Bayramın mübarek olsun aşkım!

Her şeye kadir olan yüce Allah bizleri doğru yoldan, seni benden ayırmasın. İyi bayramlar sevgilim.

Allaha binlerce kez şükür. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Ramazan Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Ramazan Bayramın kutlu olsun canım.

Seninle olduğumuz bayramın kutlu olsun dileklerimi, sensiz geçirdiğimiz bayramlarda da kutlu olsun diyebilecek kadar seni seviyorum!

Bu bayram içimde bir burukluk var. Benim için en güzel bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, bayramın kutlu olsun.

Telefonum, telefonunun Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri dileriz.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği hayatıma anlam katan aşkım. Ramazan Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın!

Yeni elbiseler yeni umutlar yeni heyecan ve gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve tüm sevdik lerime hoş geldin. Bayramın kutlu olsun sevgilim.

Her şeye kadir yüce Allah, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Ramazan Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun.

Her bayram sabahı gökyüzünde yıldızlı kandiller yanar ve inan bütün gönülleri aydınlatırlar. Bayramın kutlu olsun, neşe ve umutlarınız beyaz olsun.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Ramazan Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Aramızdaki mesafeye inat yürekten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Ramazan Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Biricik aşkım! Bayramlarda en çocuklar sevinir ya. Şimdi bende seviniyorum çünkü sana mesaj atmak ve senden cevap almak için bir bahanem olacak. Bayramını en derin duygularla kutlarım!

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. Lütfen beni ihmal etme seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Yeni sevinçler, yeni umutlar, yeni elbiseler ve yeni gülücüklerle hoş geldin Ya Şehri Ramazan. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Ramazan. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Hayatının en güzel anları ve anılarını birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Ramazan Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her akşam, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi bayramın aydınlık ışığının hiç sönmemesi dileğimle… Ramazan Bayramın kutlu olsun aşkım.

Benim ömrümde denizler vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan ömrüm bayramın kutlu olsun.

Yüreğin umutla günlerin bin bir mutlulukla dolsun canım cananım hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güler açan yüzün hiç solmasın, Ramazan Bayramın kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap