Rüyada teke görmek ne anlama gelir

TEKE


Eğer kişi rüyasında dağ keçisinin erkeğini görür ise dini bütün ve rütbeli kimseye işarettir. Aynı zamanda görünüşte heybetli, fakat özünde dalkavuk ve yaşlıca insana işarettir.

Rüyada Teke Görmek

Rüyada teke görmek dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir. Kocaman boynuzlu bir dağ keçisi tekesi görmek dindar ve saygın bir kişiyle yakın bir ilişki kuracağınıza delalettir. Rüyada erkek keçi (teke) görmek kişinin onurlu, yaşlı ve heybetli bir kimse olduğuna işarettir. Bazen yüksek din ve kanaat sahibi bir kişinin alametidir. 

Rüyada teke görmek ne anlama gelir
Rüyada teke görmek ne anlama gelir

Rüyada teke görmek umulmadık bir yerden mal ve mülke erişme, helal gıda elde etme, dünya da mülkü olan birine, çocuk, rızık, bolluk, kazanç faydaları ve avantajlara işarettir. Rüyada keçi görmek isteklerinizi gerçekleştireceğinize delalettir. Yine rüyada keçi görmek iyi niyetli ancak seçici ve düşünceli bir adama da işaret eder. Keçi pisliği prestijli bir kişiye sahip olmanın size fayda sağlayacağına işaret eder. Rüyada keçi kestiğini görmek onu kesip etini insanlara dağıttığını görmek rütbenizin yükseleceğine işarettir.

Rüyada Erkek Keçi Görmek

Rüyada keçi görmek sorumluluklarınızın azalacağına moralinizin düzeleceğine ihtiyaç sahiplerine yardım edileceğine hayatınızın alt üst olacağına birçok kişinin size yardım edeceğine zor iş havlusunun düzeleceğine delalettir. Eşinizle olan sohbetiniz evliliğinizde artacaktır.

Ayrıca rüyada teke görmek çok daha iyi günler görecek çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacaksınız bunu iyi değerlendireceksiniz. Zengin bir insan olacak yaşam standardı yükselecek olumsuzlukların ters etkisinin kişiyi zorluklarla karşılaştığında daha dayanıklı hale getireceği ve işinde başka bir aşamaya geçeceği anlaşılmaktadır.

İş hayatında çok yüksek mevkilere geleceğiniz söylenir. İşe yaramaz ve değersiz bir kişiden yardım isteneceğini gösterir. Yeni araştırmalar ve yeni fikirlerle döneceğine işaret ediyor. Çok uzun zamandır yaptığı işten ekmeklerini yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Teke Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir?

Evinizde merada veya başka bir yerde kendi keçi sürünüz olduğu için; Bu sürünün gördüğü kadar sıra alacağınız anlamına gelir. Keçi sürüsü büyük servet para ve zenginlik demektir. Keçi kılı saçınız kısaysa daha az mala uzunsa daha çok mal varlığınıza işaret eder. Rüyada teke sürüsü görmek bereket, neşe ve mutluluk arayışına işarettir. Rüyada keçi kovalamak barış ve güzel günlerin geleceğine işinizde başarılı olacağınıza insanlarla ilişkiler kurarak çok iyi mevkilere geleceğinize iyi ve zengin işlerinizin bolca büyüyeceğine maddi durumunuzun iyi olacağına delalettir. 

Rüyada Bahçede Teke Görmek

Rüyada kendi bahçenizde veya duvarınızda keçi görmek bolluğa iyiliğe ve neşeye delalettir. Rüyada keçi görmek şans para başarı ve murat demektir. Dağlarda keçi görürse şaşılacak bir zenginliktir. Başka bir rivayete göre: Bir kimse rüyasında keçi olduğunu görürse bu kudrete işarettir. 

Rüyada Tek Boynuzlu Teke Görmek

Tek boynuz teke görmek hastanın iyileşmesine veya vücudunun sağlığına işaret eder. Tek boynuzlu tekenin harap bir duvar olduğunu söylüyorlar. Rüyada keçi kovalamak kişinin maddi durumunun ve sağlığının çok iyi olduğuna işarettir. Rüya yorumcuları bir rüyada keçi kovalamanın parayı serveti mülkü gösterebileceğini söylüyor.

Rüyada Dişi Keçi Görmek

Rüyada dişi keçi görmek doğurgan ve üretken bir kadının varlığına delalettir ve ayrıca bir emlakçının veya bu sorunları çözen birinin varlığına da yorumlanır. Rüyada dişi keçi görmek ziraat işine bağ işine tarla çalışmasına delalettir.

Dini Yönden Rüyada Teke Görmek 

Rüyada dini yönden teke görmek erdemli inancına bağlı dinin gereklerine uygun bir yaşam tarzı seçmiş yolunu kendi lehine seçmiş insanlara ve adil davranan vicdanlı iyi kalpli ve erdemli bir kişinin habercisidir. Hem dindar hem de büyük bir kariyere sahip bir kişinin varlığına işaret eder. Bu rüya maddi durumu iyi olmaya şükretmeye ve namaz kılmaya yorumlanır.

Dini olarak rüyada teke görmek etrafınızdakilere yardımcı olan yeni bir arkadaş çevresine gireceğinize, bu şekilde devam ederseniz bol kazançlar elde edeceğinize, işinizde sıkıntılar yaşayacağınıza delalet eder. Yakın gelecekte sorunlarınızı çözebilecek iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Aynı başarılı çalışmaları başka alanlarda da tekrarlayacağına başarılı olursa büyük kazançlar elde edeceğine evlilikte çok yol kat edeceğine büyük sorunlarla karşılaşacağına şaşkınlıklara kapılacağına delalet eder.

Psikolojik Olarak Teke Görmek 

Psikolojik olarak bir keçi ile ilgili bir rüya size ikinci bir şans verecektir ancak sorun tekrar ederse bu insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Geçmiş olsun geçiminizi sağlamak için üstlendiğiniz işlerde servetinizi kaybedeceğinize, bir şeye aşırı şüphecilikle yaklaşacağınıza, adil olmayacağına dikkat çeker, çok çıkarlı ve kazançlı işler yapacağına delalet eder. Sıkıntılı ve olumsuz şeylerle karşılaşmak yaptığı her işte kendisine fayda sağlayacak kendisini şanssız ve mutsuz bulacak sevdikleriyle kurduğu bir iş ile kendine olan güveni daha da artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap