Rüyada Taş Görmek ne demek

Rüyada taş görmek tarzında bir rüyanın, birden fazla yorumu bulunmaktadır. Bu yazımızda bulduğumuz farklı yorumlardan bahsedeceğiz. Rüyada taş görmek, katı kalpliliğe, cehalete, aymazlığa, işsiz kimseye işaret edebilir. Ayrıca rüyada taş görmek, düğün ya da nişan haberi alınacağına ya da düğün veya nişan yapılacağına dair bilgiler verebilir.

Rüyada Taş Görmek ne demek
Rüyada Taş Görmek ne demek

Rüyada Taş Satın Almak

Rüyada taş satın almak, kişinin sert, katı, cahil bir kişiye karşı galip gelinmesine ya da bu vasıflara sahip olan bir eş ile evlenmesine işaret edebilir. Ayrıca bazen rüyada taş satın almak ölüme işaret edebilir.

Rüyada Taş Olduğunu Görmek

Rüyada taş olduğunu görmek, din ile ilgili düşüncelerde bozukluğa, katı kalpli olunmasına, felç geçirilmesine ya da ölüme işaret edebilir.

Rüyada İnsanların Üzerine Taş Yağdığını Görmek

Bir kimse rüyasında insanların üzerine taş yağdığını görürse, katı kalpliliğe, ilave vergilere işaret edebilir.

Gökten düşen taşların parçalanarak evlerin üstüne düştüğü şeklinde rüyanın görülmesi, genel bir olumsuz duruma dair bilgiler verebilir. Bekar olan bir kişinin taşa binmesi, kişinin evlenmesine, kişinin boynuna taş asılması üzüntüye, işaret edebilir.

Rüyada taş görmek ile ilgili çok çeşitli tarzda rüya gören kişiler vardır. Yazımızın devamında bu farklı tarzda rüyaların hangi anlamları taşıdığını, alt başlıklar halinde açıklamaya çalışacağız.

Rüyada Renkli Taş Görmek ve Rüyada Değerli Taş Görmek

Rüyada renkli taş görmek, güzel sanatlar ile ilgilidir. Rüyada değerli taş görmek, rızkın artmasına ve geçimli olmaya işaret edebilir.

Rüyada Taş Satan Kimse Görülmesi

Rüyada taş satan kimse görülmesi, insanların katı kalpli insanlarla karşılaşmasına, büyüklerine yaklaşmasına, düşmanlığa ve bulunduğu gruplarda ayrılık çıkarmasına dair bilgiler verebilir. Rüyada taş satan kimsenin, büyüklerini ve taş kalpli insanları idare edebilen ve her şeyden haberi olan kimse olduğunu belirtiyor olabilir.

Rüyada taş döşeyen kimseyi görmek, işleri sağlam ve düzgün yapan kişiye veya kumaş parçalarını birleştirip diken kişiye işaret ediyor olabilir.

Rüyada Taş ve Toprak Görmek

Rüyada taş ve toprak görmek, kişinin yüksek mevki sahibi bir kişiden maddi bir yardım alacağına dalalettir.

Rüyada taş ve toprakların bir yere yığıldığını görmek, kişinin sevinçli bir haber alacağına dair bilgiler içerebilir.

Rüyada Birine Taş Atmak

Rüyada birine taş atmak, kişinin düşmanları tarafından takip edildiğine işaret edebilir.

Rüyada yerden taş almak, kişinin para kazanmak için bir yolculuğa çıkacağına, kırlık bölgeden toplanan taşların şehre götürüldüğünü görmek, kişinin haram kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, bir taşın üzerine bir taş daha koyulduğunun görülmesi, malınızı istemeden başka birisine vereceğinize, ufak taşları toplayıp cebe koyulduğunun görülmesi ise kişinin başkasının parasında gözü olduğuna işaret edebilir.

Rüyada Kaya Toplamak

Rüyada kaya toplamak, kişinin arzu ve şehvete düşmesi ve mala olan aşırı düşkünlüğünü sembolize ediyor olabilir. İnsanların faydalı ilim, bilim gibi doğru ve olumlu görüşlerden faydalanmalarına işaret ediyor olabilir.

Rüyasında kaya topladığını gören kişinin, yolculuğa çıkacağına dalalet olabilir.

Rüyasında kaya toplayan kişi, mal, mülk biriktirir ve hayatını düzene sokabilir.

Kayalıklardan kaya koparıp topladığını rüyasında gören kişi de yine mal ve servete kavuşacağına dair bilgiler veriyor olabilir.

Rüyada yeşil bir alanda kaya topladığını görmek, kişinin bol ve geniş bir rızka sahip olacağına dalalet olabilir. Kayaların bir yere toplanması, kişinin malının ve kazancının artacağına işaret edebilir. İnşaat veya tadilat için kaya toplanması da para ve mal biriktirmeye dair bilgiler verebilir.

Rüyada Yemen Taşı görmek, güzel, terbiyeli ve nazik bir eşi olacağına işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap