Rüyada sel görmek ne anlama gelir

Sel

Bu Rüya düşman hücumuna, hastalık ve eziyete, zahmetli yolculuğa, batıl ve yalan söze, sel bazen yağa, bala delalet eder. Sel görmek, bir haberin gelmesine delalet eder. Rüyada taşan her çeşit su üzüntü, keder ve musibete, kan ve pislik akan sel ilahi gazaba delalet eder. Sel düşmanın kişiye yürüyüşünü gösterir. Bazı tabircilere göre bu rüya kişinin işinden istifa edeceğine, sağlığının bozulacağına delalet eder. Bu rüyalar sıkıntı ve sorunu işaret eder. Kişi rüyasında selden kaçıp kurtulduğunu görmüş ise, düşmanından emin olur. Rüyada görülen sel, evleri yıkar, yolları bozar ise o memleketin devlet büyüğünün zulüm yaptığına delalet eder.

Rüyada sel görmek ne anlama gelir
Rüyada sel görmek ne anlama gelir

Rüyada Sel Görmek

Rüyada sel görmek, Cafer’i Sadık (RA) diyor ki; 4 şekilde yorumlanır; Büyük bir düşman, zalim bir devlet başkanı, galip bir asker, hatalar ve çatışmalar. Rüyada sel görmek imtihan olarak kabul edilir. Rüyada sel görmek, aile hayatınızda anlaşmazlıklar, anlaşmazlıklar ve anlaşmazlıklar olacağına, ailenizde kötü itibarlar olacağına delalettir. Rüyada sel gören insanlar işlerini kaybedebilir, yoksulluğa düşebilir ve sağlık sorunları yaşayabilirler. Aynı zamanda meslek ve iş hayatını ortadan kaldırmak ve yok etmek isteyen rakipleri ve meslektaşları olduğu anlamına gelir.

Rüyada gereğinden fazla su veya yağmur görmek güzel şeylerin olacağına delalet etmez. Çok su veya çok yağmur kötü mahsulü gösterir, insanlar sıkıntıya, sıkıntıya ve yoksulluğa düşer. Sel bazen doğru olmayan bir kelimeyi veya haberi duymak anlamına gelir.

Rüyada sel görmek; Etkileyici bakışları ile çok seveni olacak, hem bedenen hem de ruhen mutlu olacak, dünya ona galip gelecek, hayallerini gerçekleştirecek ve şevk dolu olacak, daha çok çalışacak, hesapsız özgürce harcayacak. Para, gelir neredeyse yarı yarıya azalır, bu da fırsatların çok sınırlı olacağını, utanacağını ve insanlar tarafından takdir edileceğini gösterir.

Rüyada sel görmek, düşmanlarının saldıracağına ve dikkatli olması gerektiğine dair bir işarettir. Rüyada sel, evlilik hayatınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. Bu rüya işinizden istifa edeceğiniz veya sağlığınızın bozulacağı anlamına gelir.
 

Rüyada Sele Kapıldığını Görmek

Rüyada sel görmek, zor ve huzursuz zamanlardan geçtiğinize veya zor günlerin önünüzde olacağına işarettir. Rüya yorumcularına göre rüyada kendinizi bir selde görmek, çok uzun bir sıkıntı dönemi geçireceğinize ve bu süre zarfında kişinin hem maddi hem de manevi olarak büyük kayıplara uğrayacağını ancak daha sonra refaha kavuşacağına delalettir.

Başka bir şekilde, bir ders çıkarılacağı ve hayatta çok önemli değişikliklerin yapılacağı anlaşılmalıdır. Rüyada selden kurtulduğunu gören kişi, İslami görüşe göre Allah’a sığınmalı ve manevi ibadetle kendisini huzura erdirmelidir.

Rüyada Selden Kaçmak

Rüyada selden çıktığını görmek, tedavi ettiğiniz kişi ile bir sebepten dolayı barışacağınıza, maddi olarak çok huzurlu olacağınıza, şanssızlığın hâkim olacağına delalettir. Geçiminiz zor olacak, yolunuzdaki engelleri yardım almadan aşacaksınız, zor ve sıkıntılı zamanlardan geçeceksiniz. Bu, bir çözüm bulacağınızı, işinizin daha fazla dayanamayan insanlar tarafından mahvedileceğini ve çok fazla maddi sıkıntı yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Tüm insan, eşya ve hayvanların bir selde yok olduğunu görmek, insanlığı etkileyecek bir değişimin olacağına işarettir. Bu değişiklik olumlu yönde yapılacak ve hayata güzellik katacaktır. Belli toplumsal kavramların insanlar lehine değişmesidir. Rüyada selden insanlara yardım ettiğini görmek, sosyal ve sosyal problemlere bulaştığınıza, bazı derneklerle faydalı işler yaptığınıza ve gerçek bir gönüllü mücadeleci olduğunuza, insanlar ve hayvanlar adına bu alanda mücadele ettiğinize delalettir. Rüyada evlerin sel altında kaldığını ve yıkıldığını görmek, taşınmak ve çevreyi değiştirmek zorunda kalmak anlamına gelir.

Rüyada Bir Yeri Su Bastığını Görmek

Rüyada bir yeri su bastığını görmek, kişinin birinden hastalanacağına ve sağlık sorunları yaşayacağına işarettir. Rüyada her yerde su görmek, sizi üzecek olayların yaşanacağına delalettir.

Rüyada Sel Baskınını Görmek

Rüyada sel görmek, yorulmak bilmeyen, üzüntü ve sıkıntıyı temsil eden rüyalardan biridir. Kişinin hayatı ve hatta yakın çevresi ve hatta toplum veya toplumla ilgili konuların ön plana çıkacağını ve bazı olaylardan sonra gerilimlerin artacağını, ülke barışını olumsuz yönde etkileyeceğini belirtiyor.

Tufan, uyarıları dikkate almayanların açıkça yanılgıya düşeceklerini, hayatlarında güvence altına aldıkları her şeyi kaybedeceklerini ve ömür boyu kendilerini sorgulamaya başlayacaklarını da bildirmektedir.

Rüyada Selin Evini Yıkması

Rüyada evinizin sel tarafından yıkıldığını görmek, sıkıntı ve üzüntüleri sona erdirecek, talihi, insanlardan gaddarlığı artıracak, iş hayatında bir adım atacak ve rekabette öne geçecektir. Rahata kavuşacak, sancılı bir proje başarıyla tamamlanacak, sorunlar ortadan kalkacak, başarılı işlere girdikten sonra bile kısa sürede kaybedecek, işleri onu çekemeyenler tarafından sabote edilecek, çok daha anlayışlı hale gelecek ve huzurunu bozan her türlü hareket ve sözden kaçınarak müsamaha gösterendir.

Rüyada Selde Çocuğunuzu Kaybetmek

Rüyada selde yatmak, sıkıntı ve sıkıntılarınızın biteceğine ve bir daha asla olmayacağına işarettir. Ayrıca kişi sevdiğinize bazı konularda yardım ve destek vermek zorunda kalmanızdan bıkmıştır.

Düşman saldırısı, hastalık azabı, yolculuk yorucu, yalanlar ve yalanlar, seller bazen yağ ve bal olabilir, Sellerin haberciler getirebileceğini görmek, Her türlü su taşar, hüzün kan ve çamur seli, Allah’ın gazabına delalet eder. Sel, düşmanın saldırısını ve yürüyüşünü temsil eder. Rüyada sel görmek, dikkatli olmanız gerektiğini vurgulayan bir düşman saldırısının habercisidir. Rüyada sel, evlilik hayatınızda sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Köyün Sular Altında Kalması

Rüyada bilmediğiniz, gördüğünüz veya ziyaret ettiğiniz bir köyde sel görmek, rüyayı gören kişinin kendisinden istenecek bir takım işlerden dolayı başkalarına yardım edemeyeceğine delalettir. Rüyada köyün sular altında kalması, işyeri, çiftlik, dükkân gibi iş yerlerinin kapanmasına, iflasına veya iş kaybından dolayı kapanmasına delalettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap