Rüyada Saç Kestirmek 

Çoğu kadının rüyasında görüp merak ettiği şeylerden biri de rüyada saç kestirmek olayıdır. Peki rüyada saç kestirme durumu nasıl yorumlanmaktadır?

Rüyada saç kestirmek rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine işaret eder. Bazı rüya alimleri iş hayatında çeşitli başarısızlıkların geleceğini bu yüzden de maddi sıkıntılar çekileceğine dikkat çeker. Ama bu başarısızlıkların rüya sahibinin yüksek çabası ile atlatılacağını söylerler.

Rüyada saç kestirmek başka anlamlara da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda mevki ve makam sahibi olacağına işaret eder. Ayrıca yakın zamanda bir mal edineceğine ve uzun bir ömre de delalet eder.

Saçları bağlamak, mallarının daha da artacağına ama bağlı saçları açmak ise tam tersine malların dağıtılacağına ve azalacağına işaret eder.

Rüyada Saç Kestirmek 
Rüyada Saç Kestirmek 

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada kişinin kendi saçını kesmesi, rüya sahibinin kısmetinin kapanacağı şekilde yorumlanmaktadır. İş, evlilik, aşk gibi birçok alanda şanssızlığa delalet etmektedir. İş hayatında ortak bir kişiyle iş yapılmaktaysa ortağın işi bırakacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi dikkat etmelidir. İftiraya uğrayacağı şeklinde yorumlar da vardır.

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek hayırlı bir durumdur. Karşılaşılan sorunların atlatılacağına, kişinin güçleneceği anlamına gelir.

Uzun saç görmek, uzun bir ömre işaret eder. Saçların uzadığını görmek şansın yaver gideceğine ve yakın zamanda mal sahibi olacağına işaret eder. Saçı uzayan kişinin etrafındaki kişilerin kıskanç olduğuna işaret eder bu yüzden hayatına girecek kişilere dikkat etmesi gerekir. Kısa görmek de bolluk ve berekete işaret eder. 

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi hayra yorulmaz. Sorun yaşanacak günler bekliyor demektir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında veya arkadaşları tarafından ihanete uğrayacağına yorumlanır. Başka bir memlekete yolculuğa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Saç Boyatmak

Rüyada saç boyattığını gören kişinin büyük bir sır sakladığına bu yüzden de yakın zamanda başının bir derde gireceği anlamına gelir. Rüyada saç boyatmak pek hayra yorulmaz. Ama hangi renk görüldüğü de önemlidir. Sarı renk evlilikte güzel gelişmelere, kızıl renk bereketli günlerin yakında olacağına, siyah renk ise saklanan sırrın yakında açığa çıkacağına yorulur.

Rüyada Saç Yıkamak

Rüyada saç yıkamak, kişinin iyiye ve doğruya yönelerek arınacağına ve daha huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulur. Önemli bir karar alınacağına da işarettir. Bu kararın güzel kapılar açacağına delalet eder.

Rüyada Saçta Bit Görmek

Rüyada saçta bit görülmesi iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyadaki mekan temiz ise zenginliğe, pis bir mekan ise yoksulluğa delalet eder. Bit çok fazla ise yakın zamanda karşılaşılacak kötü bir habere işarettir.

Rüyada Saç Kopması

Rüyada saçının koptuğunu gören kişinin maddi açıdan sıkıntıya gireceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin imanında eksiklik olduğu söylenir. Dini açıdan ibadet eksikliği olduğuna delalet eder. 

Rüyada Saç Taramak

Rüyada saçını tarayan kişinin fedakar, herkese koşan kişi olduğuna işaret eder. Çok duygusal davrandığına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap