Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada Pirinç görmek, para biriktirmeye delalet eder. Rüyasında pirinç gören kişi zenginleşir. Aynı zamandahelal kazanca, bolluk, berekete ve paraya işaret eder. Ama rüyada pirinç görme olayının birçok fazla çeşidi vardır. 

Pirincin çiğ, pişmiş, tarlada mı olduğuna göre farklı yorumları bulunmaktadır. Pirinç başkasına mı verilmektedir, haşlanıyor mu, dökülüyor mu farklı farklı yorumlanmaktadır.

Rüyada Pirinç Görmek
Rüyada Pirinç Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Görmek 

Rüyada pirinç görmek farklı yorumlanır. Rüyada görülen pirinç çiğ ise zorluklarla elde edilen mala, mülke delalet eder.

Rüyada Pirinç Toplamak

Rüyada pirinç toplamak, aileden birinin ticarete atılacağına yorumlanır. Pirinç toplanıp bir yere yığılıyorsa, mal birikimine delalet eder. Pirinç dünya işlerinden uzaklaşmaya, dine yönelmeye işaret eder.

Rüyada Pişmiş Pirinç Yemek

Rüyada pişmiş pirinç yemek, ellindeki malın çoğalmasıdır. Ticarete atılmanın bir işareti olur. 

Rüyada Pirinç Görmek Anlamı ve Yorumu

 Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Rüyada pirinç görmek başarının, huzurun , güzel arkadaşlıkların, mutluluğun habercisidir ve genel anlamda mal, mülk ve para biriktirmek şeklinde tabir edilir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğe, mutluluğa, huzura ve makam mevkiye işarettir. 

Rüyada pirinç görmek mutluluğa, huzura, başarıya ve güzel dostluklara işaret eder. Pilav yediğini görmek, mutlu bir aile hayatına işarettir. İmam Nablusi pirinç rüyasını şöyle tabir etmiştir: Pirinç görmek, kendisine zorluk, zahmet, hüzün, keder getirecek zenginlik, eğer pişmiş pirinç görülürse ticarete işaret eder.

Hayırlı mal, mülk, paradır. Çuvalla pirinç görmek  şaşılacak kadar çok büyük zenginliğe işaret eder.  Rüyada pirinç görmek, zenginlik, mal mülk ile tabir olunur, Pirinç yendiği görülürse, zorluk çekeceğini ve bu zorluk sonunda zenginlik ve huzur bulacağına delalet eder. Pirinç toplayan ve topladığı  bu pirinçleri bir yerde sakladığını görmek iyiye işaret eder. Pişmiş pirinç görmek, çok büyük rızıkla yorumlanır. Pilavın üzerine yoğurt koyduğunu görmek, iyiye işaret değildir.

 Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin       işaretidir. Rüyada pirinc görmek; mal ve para sahibi olmaya işaret ede ve . basarinin, mutluluğun  ve güzel dostlukların işaretidir. 

Bir kişi  rüyasında pirinç görmesi, ticarete, mal mülke ve  bolca para kazancına işaret eder. Çiğ pirinç görmek ise zorlu, , meşakkatli, zahmetli, hüzünlü ve keder verecek bir mal topluluğuna işaret eder. Çünkü pirinç çiğ olarak yenmez.

Rüyada Pirinç Pişirmek

Rüyada pirinç pişirdiğini görmek, çoğalan ve artan zenginliğe işaret eder. Rüyada pirinç toplamak ve bir yerde bu pirinçleri saklamak iyi işarettir..

Rüyada tarlaya pirinç ekmek, mal ve mülk kazanmak için uğraşmaya, , rütbe ve makam elde etmek için büyük çabalar harcamaya işarettir. Rüyada çiğ pirinç yemek, geçimini zahmetle, zorlukla kazanmaya işarettir.   Rüyada pirinç haşlamak, mal ve rızıkla yorumlanır, pirinç kavurmak ise artan ve değerlenen mala işarettir. Haşlanmış pirinçten yemek ise, helâl mala, temiz kazanca işarettir.

Rüyada pirinç istemek afiyete işarettir.  Kimi zaman da verilecek bir ziyafete veya yakında yapılacak düğün veya cemiyet çağrışımı yapar.

Sıkıntılı bir kimse rüyasında pirinç bulgur mercimek görürse, rüyayı görenin sıkıntıdan kurtulup rahatlayacağını, feraha kavuşacağına işaret eder.   

Rüyada Pirinç Pilavı Görmek

Rüyada pirinç pilavı gören kişi güvendiği sevdiği bir arkadaşı ile beraber bir işe gireceklerini ve bu işten ciddi paralar kazanacaklarına delalet eder.. Rüya sahibi rüyasında pirinç pilavını yediğini görüyorsa kötü alışkanlıklarından vazgeçmelidir. 

Rüyada Çuvalla Pirinç Görmek 

Rüyada çuvalla pirinç görmek bolluk, bereket ve zenginlikle dolu günlere işaret eder. Maddi sıkıntıya düşmeden geçecek güzel bir yaşam demektir. Pirinç çuvalı  ise çocuk sahibi olmak anlamına geldiği gibi, kişinin yaşlılığında torunlarıyla vakit geçireceği ve onları göreceğini, uzun ve sağlıklı bir hayata sahip olacağının da habercisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap