Rüyada inci görmek ne anlama gelir

İnci


Rüyada inci görmek evlat ve hizmetçiye, olgunluk ve güzelliğe, dosta, ilim ve irfana delalettir.

Rüyada İnci Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada inci görmek genel olarak hayra ve iyiliğe yorumlanır. Sadık bir dostun varlığına işaret edilir. İnci görmek dünyalık mal ve mülke delalet etmektedir.  Ayrıca gören kişi bekar ise evliliğe yorumlanmaktadır. Mal ve arabası olmayan kişilerin yeni bir araba alacağına ve mal sahipliğine delalet etmektedir. Bazı rüyalarda görülen inci ise bağlı ve sadık bir arkadaşa delalet etmektedir. Bekar ya da dul bir kadının görmesi ise evliliğe yorulurken, çocuğu olmayan kadınların ise çocuk sahibi olacağına rivayet edilmektedir.

Hemen her tabirci incinin hayata olumlu geleceğine yorumlamaktadır. Rüyanın sahibi kişi tüccar ise iş hayatının daha da güzelleşeceğine ve bol kazanca tabir edilmektedir. İncinin birçok farklı yorumundan bazıları ise şunlardır. Kuran okumaya ve ibadet hayatının güzelleşeceğine delalet eder. Güzel bir çocuğun geleceğine ve çocuk sahibi olunacağına işarettir. Ayrıca hizmetçiye delalet ederken, din hayatının sabit ve güzel olacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada inci görmek ne anlama gelir
Rüyada inci görmek ne anlama gelir

Rüyada İnci Küpe Görmek

Rüyada inci küpe görmek sağlıklı ve güzel bir ömre delalet etmektedir. Allah’a kullukta sebat ve sabit olunacağına delalet etmektedir. Rüyada gördüğünüz incinin iriliği ve rengi de farklı manalar içermektedir. Görülen inci bazı zamanlarda erkek bazı zamanlarda kız çocuğa işaret etmektedir. Bazı zamanlarda ise tatlı ve güzel söze işaret etmektedir. Rüyada büyük ve iri bir inci görmek mal olarak yorumlanır. İlim sahibi kimseyi işaret eder. Berrak ve tam yuvarlak inci ise hayırlı ir eşe rivayet edilir.

Rüyada inci görmek ilim sahibi olunacağına delalet eder. Ancak genel olarak güzelliğe işaret eden inci durumlarda ise hafif üzüntüyü de beraberinde getirmektedir. Hamileyken gördüğünüz inci ise erkek çocuğa işaret etmektedir. Aynı zamanda doğumun rahat geçeceğine de delalet etmektedir. Henüz çıkarılan ve delinmemiş inci bekar birey olarak yorumlanır. İnci bazı rüya sahiplerine akan göz yaşı olarak da tasvir edilir. Ancak bu göz yaşının hayırlı ve güzel bir haber için akacağına delalet eder.

Rüyada İnci Bulmak

Rüyada inci bulmak müjdeli bir haberin geleceğine işaret etmektedir. Kişinin özel hayatında olumlu ve güzel gelişmelerin olacağına ve aynı zamanda sevinçli ve güzel haberlerin geleceğine delalettir. Ayrıca karşı cins tarafından kısa sürede ilanı aşk ile karşılaşacağına rivayet edilmektedir. Bulduğu inciyi ezen kimse kız çocuğu var ise kızını layık olmayan bir adama vereceğine delalet eder. İnci bulmak ise kısa süre sonra güzel bir haber alınacağına işaret eder. Hayırlı ve sevilen bir kimse şeklinde de tabir olunur.

İnci bulan kişi eğer evli ise rüyada gördüğü inci gibi güzel ve temiz bir evlat sahibi olur. Görülen inci büyük ise malının çok olacağına rivayet edilir. İncinin büyüklüğü malın çokluğuna da işaret etmektedir. İnciyi ateşe atmak da sık görülen rüyalar arasında yer alır. Bu rüya ise layık ve hak etmeyen birine yapılacak yardıma rivayet edilir. İnci gerçek hayatta olduğu gibi rüyalarda da kıymetli ve hayırlıdır. İnciyi bulan kişi bekar ise bulduğu incilerden birini aldıysa alınan inci kadar kıymetli bir kimse ile evlenir. Rivayetlerin tamamı farklı olsa da geneli hayırlı olmaktadır.

Rüyada İnci Kolye

Rüyada inci kolye rüya sahibinin var ise bir hastalıktan dolayı şifa bulacağına, şifa ile birlikte mutlu bir hayata başlayacağına delalet eder. Aynı zamanda kurtuluşun yakın olduğu anlamını da taşımaktadır. Takan kişi kadın ise güzelliğe, erkek ise güzel bir amele delalet eder. Rüyada inci tanesi gören kişi sünnete uygun yaşamaya başlar ve güzel işler yapar şeklinde yorumlanmaktadır.

İnci kolye görmek Kur’an öğrenmeye tabir edilir. İlim sahibi bir kadın şeklinde de yorumlanır. Aynı zamanda ileride hayırlı ilim öğrenecek bir çocuğa da işaret etmektedir. İnci kolye dizen kimse için güzel söz söyleyeceğine delalet eder. İnciler bir yerde dizili değil ise Kur’an olarak rivayet edilir. İlim ve hikmet sahibi olmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada İnci Toplamak

Rüyada inci toplamak farklı alanlar için yorumlanmaktadır. Çöplükten toplanan inciler rüya sahibinin cahilliğine işaret etmektedir. Aynı zamanda ilim ile ilgili konularda alaylı bir tavır takınacağına delalet eder. Rüyasında inci gören kişinin çok mala ve mülke sahip olacağı anlamına gelir. Bir başla tabir de ise inci toplamak karlı bir iş olarak yorumlanır. İnci ve inci toplamak genel olarak hayra ve güzelliğe yorumlanır.

Rüyada inci görmek ve toplamak güzel bir dönemin geleceğine ve kısmetli işlerin artacağına yorulur. Sıkıntıların geride kalacağına ve mutlu olacağına delalet eder. Yaşadığı kara günlerin ardından ferah günlerin geleceğine delalettir.

Rüyada Beyaz İnci Görmek

Rüyada beyaz inci görmek hayatın güzelleşeceğine ve evliliğe işarettir. Bekar bir kadının rüyasında inci görmesi hayırlı bir evliliğe işarettir. Bazı rüyalarda kişiler başka birine inci verdiğini görürler. Bu durum zengin bir akraba ile evliliğe işaret eder. Bu evliliğin akıbetinin ise hayırlı olacağı rivayet edilir.

Rüyada inci takan bir kız ise yakın bir zamanda evleneceği şeklinde yorumlanır. Birden fazla inci takmak ise rüya sahibi kız ise talibinin çok olacağına delalet eder. İncileri ipe dizen kişi ise sevincinden ağlar şeklinde tabir edilir. İnci kolye takmak genel olarak hayırlı ve güzel olarak yorumlanır. İnci kendisi temiz ve güzel bir nesnedir. Rüyası da aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada İnci Bilezik Görmek

Rüyada inci bilezik görmek birçok farklı duruma tabir edilebilir. Bazı rivayetlerde nikah olarak yorumlanırken, bazı durumlarda ise mala yorumlanır. Rüyanızda inci almanız ise ilim öğrenme şeklinde tabir edilir. Halk içinde itibarınız artar ve sevinçli bir haber alırsınız. Başka birinden inci alan kişi toplum içinde ulu ve lider durumuna gelir.

Rüyada inci görmek güzel söze delalet eder. İpe dizilmiş inci ise Kur’an ilmine ve çocuğa işaret eder. Rüyasında denizden ya da sudan inci çıkaran kişinin büyük bir mala kavuşacağına rivayet edilir. Helal mal olarak yorumlanır. Rüyada birden çok inci hizmetçiye ve çokça mala delalet eder. İnci gören kişi eğer yetkili bir kimse ise yetkisinin artacağına delalet eder. Ticaret ile uğraşan kimsenin çok daha fazla kazanacağına ve helal bol rızka delalet eder.

Rüyada Büyük İnci Görmek

Rüyada büyük inci görmek diğer incilere göre daha faziletli kabul edilir. Bazı yorumcular Kur’an’ın uzun surelerine işaret ettiğini belirtmektedirler. Bunların yanında büyük inci tanesi görmek hamile kadınlar için erkek çocuğa rivayet edilir. Bir erkek rüyasında hanımından inci tanesi aldığını görse hanımın erkek çocuk doğurması şeklinde yorumlanır.

Verilen inci biraz mat ise kız çocuğuna delalet eder. Yine alınan inci sandığa konulsa ya da bir beze sarılırsa doğacak çocuğun kız olacağına delalet ederi. İnci erkekler ve kadınlar için hayır demektir. Kadın eğer nikahlı değil ise evliliğe delalet ederken, evli ve çocuğu olmayan kimse ise güzel bir çocuğa işaret eder. Eğer çocuğu var ise zenginlik olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap