Rüyada Ihlamur Görmek

Rüyada ıhlamur genel olarak yeni tanışılacak insanlar, kaynaşılacak yeni sıcak ortamlar ile tabir edilir. Rüyada ıhlamur görmek kısaca yeni arkadaşlıklar anlamına gelir. Rüyasında bir kişi ıhlamur görürse, rüya sahibinin ya yeni bir işte veya okulda ya da taşınacağı yeni bir mekânda, seveceği anlaşacağı hemen kaynaşacağı samimi insanlarla tanışacağına işaret eder.
Bunların dışında bekar ise hayırlı bir evlilik yapıp yeni akrabalıkların edinmesi anlamına da gelebilir. Rüyada ağaçta yetişen ve güzel kokan her türlü bitkiyi görmek genellikle hayırlı kişilere ve hayırlı samimimi ortamlar ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin pek çevresi yok ise kısa zamanda kalabalık bir ortama gireceğine işaret eder.

Rüyada Ihlamur Görmek
Rüyada Ihlamur Görmek


Rüyada Ağaçta Ihlamur Görmek


Rüyada ağaçta ıhlamur görmek çok bereketli anlamına gelir. Rüyada ıhlamur görmek kalabalık samimi ortamlar ile tabir edilir ancak, ıhlamur ağacı görmek veya ağaçta yeşil ıhlamur görmek biraz daha farklı yorumlanır. Bir kimse ıhlamur ağacı veya ağaçta yeşil ıhlamur görürse, hiç beklemediği ve ummadığı birinden bir hediye alacağı anlamına gelir.
Bu hediye bir evlilik teklifi ile bir yüzük ya da bir iş teklifi için bir formda olabilir. Ancak her durumda ıhlamur ağacı görmek çok hayırlı bir rüyadır. Ihlamur ağacı yanından geçerken bile mis kokular bırakan bir ağaçtır. Bu nedenle rüyada görüldüğünde rüya sahibinin de yakın bir zamanda çok güzel işlere el atacağına işaret eder.


Rüyada Ihlamur Kurutmak


Rüyada ıhlamur toplayarak kuruttuğunu görmek bolluk bereket ve mutluluk içinde ve neşeli bir hayata başlayacağına, aileden birileri ile bazı tartışmalar ve sorunlar yaşanacağına işaret eder. Rüyada ıhlamur görmek ve kurutmak, rüya sahibinin iş, sosyal ve özel yaşamının mutlu, başarılı bir ilerleme göstereceğine, birçok meslek dalından kişiler ile bir araya gelip yeni ortaklıklar kuracağına işaret eder.
Ayrıca bu ortaklıklardan sonra kazancın ve ticari saygınlığının artacağına, yapılan ortaklık ve işlerdeki başarının, bulunduğu çevredeki herkesin dikkatini çekeceğine ve rüya sahibinin hayatında olumlu yönde bir değişim ve her zaman doğru yolun peşinden gideceğine, işaret eder.


Rüyada Ihlamur İçtiğini Görmek


Rüyada ıhlamur içtiğini görmek sorumlulukların azalacağına ve yaşadığı maddi sorunlarında artık biteceğine, aileden biri ile kırgınlık yaşayacağına, ancak bundan menfaat göreceğine, arkadaşları ile yaşadığı kırgınlıkların, küskünlüklerin sona ereceğine işaret eder.
Rüyada ıhlamur görmek veya ıhlamuru içerken görmek fakir ve ihtiyaç sahibi kişilere yardımcı olacağına, bu sebeple bol bol hayır duası alınacağına, resmi bir kuruma davet edilip mevki makam gibi bir iş teklifi alacağına, vatanına millete ve çevresindekilere hayırlı bir insan olunacağına, işaret eder. Rüyasında ailesi ile birlikte ıhlamur içtiğini gören kimse, yakında dağ gibi sorumluluklar alacağına, ancak bu sorumlulukları ailesi ile birlikte üstesinden geleceğine de işaret eder.


Rüyada Ihlamur İkram Etmek


Rüyada başkasına ıhlamur ikram etmek ya da vermek eğer tanıdığı bir kişi ise bu kişiyle arasının açılacağına işaret eder. Rüyada ıhlamur görmek ve birine ıhlamur ikram etmek genellikle ağız dalaşı ile tabir edilir. Rüyasında ıhlamur ikram ettiği kişiyi tanımıyorsa, kısa bir süre içinde tanıdığı biri ile bir iş yapacağı ya da bir araya geleceğine ancak bu kişinin, rüya sahibini yarı yolda bırakacağına ve güvenilmez biri olduğuna işaret eder. Rüyada ıhlamur ikram ettiği kişi aileden veya kardeşlerinden biri ise çok kısa bir süre içinde bir mirasın ortaya çıkacağına ancak bu miras yüzünden bazı kırgınlıkların yaşanacağına yorumlanır.


Rüyada Ihlamur Sattığını Görmek


Rüyada birinin kendisini ıhlamur sattığını görmesi hiç beklemediği ve ummadığı bir işle ilgili, çok cazip bir teklifin gelmesi ile birlikte taşınma gibi yeni bir düzen kurulacağına işaret eder. Bu rüya bazen de rüya sahibine, eline geçen bu fırsatı akıllıca değerlendirmesi gerektiğine ve hayırlı şekilde bu fırsatı kullanarak bereketli kazançlar elde edeceğine yönelik bir uyarıdır.
Ayrıca rüyasında ıhlamur satmak resmi bir kurum veya devlet dairesi ile yorumlanır. Rüya sahibi devlet dairesinden bir işe gireceğine ya da buna benzer bir teklif alacağına bu teklif üzerine aile bireylerinin kendisini destekleyeceğine ve birçok maddi, manevi destek olacağına da işaret eder.

Rüyada Ihlamur Pişirmek


Rüyada ıhlamur pişirmek, bazı ciddi hastalıklar ile yorumlanır. Rüyasında bir kimse kendi evinde ıhlamur pişirir ve içerse bir süre içinde bir hastalık yaşayacağına işaret eder. Ancak içtiği ıhlamur çok sıcak değil ise tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşacağına işaret eder.
Rüyasında ıhlamur pişirerek, şekerli ıhlamur içtiğini görürse, çok kısa bir zamanda evlenmek istediği bir kişi ile hayırlı bir yuva kuracağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi eğer evli ise çocuğu olacağına, eğer çalıştığı iş yerini beğenmiyor ve zorla işe gidiyorsa seveceği bir iş yerinden bir teklif alacağına işaret eder. Rüyada ıhlamur pişirmek ve içmek hastalık ile tabir olunsa da rüyayı gören kişinin hastalansa bile tekrar sağlığına kavuşacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap