Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman görmek, iki düşman aile kendilerini düşman ilan edebilir. Birbirinden kopuk, uzun zamandır arkadaş olan çiftler birbirlerini düşman olarak görebilirler. Dolayısıyla, rüyada düşman olarak tanımlanan ve rüya tabirinde yorumlanan kişi için, sadece askerler veya düşmanları olan bir ülkeye mensup kişiler dikkate alınmamalıdır.
Günlük hayatta kişinin düşmanca ve kırgın olduğu kişiler de bu kapsama girebilir. Düşmanla veya daha genel olarak düşmanla konuşmak, çok yakın bir gelecekte barışın sağlanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, söz konusu kan davasından dolayı derin bir pişmanlık duyar ve bir şekilde barış diler. Kişi olaylardan pişmanlık duyar ve iletişim kurmak ister. Rüyada düşmanlarla konuşmak, huzur ve diğer olumlu gelişmeler yaşayacağınıza delalettir.

Rüyada Düşman Görmek
Rüyada Düşman Görmek

Rüyada Düşmanla Kavga Etmek


Rüyasında düşman olarak nitelendirdiği kişiyi bizzat döver veya saldırırsa, yakın bir gelecekte o kişiyi öpmek isteyebilir. Rüyayı gören kişi onunla barışacak ve birçok zorlukta ona destek olmaya çalışacaktır. Ama bu kişi tarafından dövülerek öldürülürse, artık destek yönü ters istikamettedir. Yani düşman sayılan kişi, rüya sahibini kayıracak ve destekleyecektir.
Öte yandan bu savaş toplumsal tarafta yer alırsa, bir isyan çıkarsa herkesin umursadığı olumsuz olayların yakında başlayacağına delalet eder. Silah savaşta kullanılıyorsa, şansın yakında ortaya çıkacağı anlamına gelir. Evliyseniz, yakında bir yakınınız hakkında iyi haberler alacaksınız. Dövüş sırasında kılıç çekilirse, bu iş yerinde olası bir çatışmanın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Düşman Birliklerini Görmek


Rüyada düşman birliklerini veya düşman birliklerini görmek, rüyada düşman görmek maddi kayıplara uğrayacağınız anlamına gelir. Bu süreçte para dışında mal kaybı da olabilir, rüya sahibi çok dikkatli olmalıdır. Arkadaş olarak gördüğü kişiler bu süre zarfında ona ciddi zararlar verebilir. Güvendiği kişilerin hatalarını anlar ve kolayca sırtını döner. Öte yandan rüyada düşman askeri görmek, evliliğinizde bazı anlaşmazlıkların çıkacağına delalettir. Karısı bir konuda inatçı olduğu için rüya sahibi çok üzülecektir.

Rüyada Zarar Veren Birini Görmek


Rüyada zarar veren birini görmek, rüyada düşman görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta düşman olduğu kişilerle karşılaşacağına delalettir. Bazı sahte arkadaşlar, kin besledikleri insanlarla gizlice arkadaş olurlar. Rüyayı gören kişi bu ilişkileri kısa süre içinde ortaya çıkaracaktır. Bir kimse rüyasında kötülük görür ve üzülürse, yakında müjdeli bir haber alır. Kişinin kendisi yanlış yapanın yanında yer alırsa, bu yakın gelecekte bir iftira olarak yorumlanabilir.

Rüyada Düşmanın Evine Gitmek


Rüyada sözde düşmanın evine gitmek sağlıkla ilgili bir sorun yaşanacağına işarettir. Ama bu küçük bir rahatsızlık olurdu, büyük bir rahatsızlık değil. Aksine kişi rüyasında kendisini düşmanın evinde görürse, gerçek hayatta iş hayatında başarılı olacağına işarettir. Aile hayatının sorunlarını bir kenara bırakıp huzura kavuşacaktır. Söz konusu dargınlıkla ilgili olarak, rüyayı gören kişi vicdanından rahatsızdır ve barışmak istemektedir. Çoğu kaynakta düşmana gitmek, düşmanla ilgili en hayırlı rüyalardan biri olarak yorumlanır.

Bir Rüyada Düşmanlarla Arkadaş Olmak


Rüyada düşmanlarla dostluk kurmak genellikle o kadar iyi değildir. Rüyayı gören kişi yakın arkadaşlığında bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir. Öte yandan, yanlış kişiye güvenildiğini ve bu durumun o kişiye pahalıya patlayacağını düşünebilir. Kişi gerçek hayatta gerçek arkadaşlarının kim olduğunu ve kimin arkasından aptalca şeyler yaptığını artık anlayamaz. Sosyal hayattaki çatışmalara rağmen, hayallerinin düşmanı olan kişi, iş hayatında giderek daha başarılı olacak ve yeni atılımlar gerçekleştirecektir.

Rüyada Eski Düşmanlarını Görmek


Bazen şu anda düşmanlık yaşayan insanlar rüyada görmek, rüyada düşman görmek ama bazen geçmişte düşman olan insanlar da bu rüyalara dâhil olur. Rüyada eski düşmanı görmek, bir konuda uzun uğraşlara delalettir. Ancak eski düşmanını rüyasında gören kişi bu zihinsel birikimini hayal kırıklığı ile bırakacaktır. Boş çabalar onu üzecektir. Öte yandan hayalperest buna izin vermeyecek ve sevdiklerinin desteğiyle zihinsel olarak iyileşecektir. Yaşananlar kişiyi daha da hırslı yapacaktır.

Rüyada Düşman İstilası Görmek


Rüyada düşman istilasına şahit olmak, rüyada düşman görmek manevi bir ferahlık dönemine gireceğine işarettir. İş açısından ise bazı konularda çok yetkin ve üzerinde durulacak bir boyuta ulaşacak. Ailenin huzurunu zedeleyen bir kişinin varlığı herkesi rahatsız ve güvensiz hissettirir. Bu süreçte kişi kaza yapmadan bu kişiden kurtulmanın bir yolunu bulmakla meşgul olacaktır.


Rüyada Düşman Öldürmek


Rüyada bir kimse düşmanlarını kendi elleriyle öldürürse, onun baskıcı ortamıyla savaşmayı kısa sürede başaracağına işarettir. Kişi bu baskının etkisi altında ezilir; ama kendini kanıtlamak için bir hırs küpü haline geldi. Rüyayı gören kişi, sorunlarının üstesinden özgüvenle geleceği yeni bir döneme girecektir.

Rüyada Düşmanın Güldüğünü Görmek


Gerçek hayatta düşman olarak tanımladığımız birinin kahkahası sinirlerimizi zıplatabilir. Rüyada düşmanların güldüğünü görmek, size güzel bir haberin geldiğini gösterir. Rüya sahibi bu yıl birçok yeni insanla tanışacak ve arkadaşlar çok iyi olacak. Düşman, rüya sahibinin yüzüne gülüyorsa gülmek, kişinin katılacağı yeni çalışmalarda hünerlerini göstereceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap