Rüyada bir şeye üflediğini görmek ne anlama gelir

ÜFLEMEK
Rüyanızda eğer ateşe üflüyorsanız bu fitneye, zarara işarettir. Aynı zamanda rüyada bir ateşin yanması için ateşe üflemek bir işe yatırım yapacağınıza işaret eder. Bir şeyi pişirmek için üflüyorsanız bu rızkınız için emek harcadığınızı aynı zamanda da çıkar amacıyla bir şeyi tahrik ettiğinize işarettir. Ayrıca bir şeyi pişirmek için üflediğini görmek aileniz tarafından istemediğiniz bir iş yapıldığı için onlara öfkelendiğinize işaret eder. Eğer rüyanızda yere üflüyorsanız bu, bir sır öğreneceğinize ya da sır saklamayı çok iyi başaran birine bir sırrınızı söylemeye işarettir. Rüyada bir kadının fercine üflemek o kadının hamile kalacağına işarettir. Bir lambayı söndürmek için ona üflemek bir kişinin size kötü bir şey yaptığına ve sizin de onu affetmediğinize, çok kızgın olduğunuza işaret eder. Rüyada bir kişinin yüzüne üflemek yüzüne üflediğiniz kişiyi bir şeyden dolayı aldatacağınıza işaret eder. Ellerinizi üfleyerek ısıtmaya çalışıyorsanız bu, zamanınızı anlamsız şeyler için harcadığınıza işaret eder.
Rüyada okuyup da üflemek rüyayı gören kişinin dertlerini geride bırakacağına, huzura ve rahata ereceğine işarettir.
Eğer rüyanızda size yakın birinin vücudunda olan bir yarayı iyileştirmek için o yaranı üzerine üflüyorsanız bu o yakınına karşı bir öfke duyduğunuza işaret eder.
Ibn – i Sirin’ e göre rüyada üflediğini görmek bir çocuk sahibi olmak demektir. Eğer kadın ateşe üflüyorsa çocuk kız olacaktır. Ancak eğer bir erkek eşinin gözüne giren bir şeyi çıkarmak için kadının gözüne üflüyorsa bu, çocuğun erkek olacağına işaret eder.

Rüyada bir şeye üflediğini görmek ne anlama gelir
Rüyada bir şeye üflediğini görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap