Rüyada abdest bozmak görmek ne anlama gelir

Abdest bozmak


Rüyada abdestini bozduğunu gören kişi yoksulsa, bu, zenginlik belirtisi demektir. Bir esirse azad olması, bir gurbetçiyse memleketine kavuşması an meselesidir. Küçük abdest bozmak, hiç umulmayan bir kadınla evlenme anlamına gelirken abdestini yapacak yer bulamamak da o kişinin saklaması gereken şeyler olduğu anlamına gelir. Abdestin rahatlıkla yapıldığını görmekse rızık anlamında ferahlığa yorulur. Abdesti yapmada zorluk ise paralel orantıyla geçim hususunda zorluk yaşayacağı anlamına gelir. Eğer bir kişi rüyasında abdestini üzerine yaparsa bu, evliliğe işarettir. Rüyada büyük abdest yapmak ise mal temin edileceğine dalalet eder.

Rüyada abdest bozmak görmek ne anlama gelir
Rüyada abdest bozmak görmek ne anlama gelir

Rüyada Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada abdest bozmak bu rüyayı gören kişilerce yorumu merak edilen rüyalardan olmaktadır. Birçok rüya yorumcusunun söyledikleri dikkate alındığında üzüntü ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret ettiği belirtilmektedir. Fakat genel kanı bu olsa da bazı yorumlar nasıl ve nerede abdest bozulduğuna göre tabirinin de değişeceği anlatılmaktadır. Eğer halka açık olan bir yerde ve gözler önünde abdest bozulduğu şeklinde bir rüya görülmüşse, rüya sahibinin kendisi hakkında yapılan dedikoduların ortaya çıkacağını ve bu söylentiler karşısında yaşayacağı üzüntüleri anlatmaktadır.
Yapılacak olan rüya tabirinde detayların önem arz ettiği akıldan çıkmamalıdır. Bu nedenle rüya hatırlanabildiği kadarıyla aktarılmalıdır ki, doğru bir anlam ortaya çıksın. Aynı zamanda rüyada bozulan abdest ile ilgili yapılan yorumlar mala mülke de işaret etmektedir. Yine bu konuda detayların ön plana çıktığı unutulmamalıdır.

Rüyada Küçük Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir?


Rüyada küçük abdest bozmak karşılaşılacak zorlukların ve üzüntülerin üstesinden gelmek olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişinin mevcutta var olan ya da sonradan gelişecek üzüntülü olaylar karşısında dik bir şekilde duracağı ve bu süreci en az hasarla atlatacağının habercisi niteliğindedir.
Rüyada abdest bozmak genel anlam itibariyle elem ve kederden uzaklaşma olarak yorumlanmaktadır. Bu nedenle de rüya sahibinin her anlamda kendine güvendiğini ve karşısında duran sorunların üzerine gideceğinin habercisidir. Böylelikle yıkılmadan yoluna devam edecektir. Bazı konularda da çevresinden destek alarak üstesinden geleceği de işaret edilmektedir.

Rüyada Büyük Abdest Bozmak Anlamı


Rüyada büyük abdest bozmak küçük abdest bozmanın aksine farklı bir yorumla karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde bir rüya gören kişi elinde bulunan malların ve mülklerin elinden gideceği konusunda tereddüt yaşamaktadır. Birçok yorumcuya göre de tereddütten daha fazlası olarak yorumlanmaktadır. Kendisine sunulan fırsatlardan yararlanamayacak ve mevcutta var olan malları ellerinden kayıp gidecektir. Verilecek olan yanlış kararlar ve bu kararlar sonrasında ortaya çıkacak anlaşmazlıklara işaret edilmektedir.
Bir başka yoruma göre de daha olumlu şekilleri ortaya konulmaktadır. Kişinin içinde bulunduğu gam yüklü sürecin bir çırpıda biteceği ve huzurlu günlerin yakında olduğu belirtilmektedir. Rüyada abdest bozmak anlamları çok değişken olmakla birlikte, genel olarak olumlu yorumları beraberinde getirmektedir.

Rüyada Bilinmeyen Bir Yerde Abdest Bozmak


Rüyada bilinmeyen bir yerde abdest bozmak eğer bu rüyayı gören kişi bekar bir bireyse hiç tasvip edilmeyen aile tarafından istenmeyen bir evlilik yapacağı belirtilmektedir. Eğer rüya sahibi evliyse eşiyle arasına başka bir kişinin gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Fakat burada farklı yorumlar da ön plana çıkmaktadır.
Bu yorumlarda rüyada abdest bozma eğer kolay bir şekilde yapılıyorsa, bol bereket ve rızk artışı durumunun ortaya çıkması olarak yorumlanabilir. Eğer kolay değil de zorlama ile bir çıkış söz konusu ise elde edilecek maddi kazançta zorlanmalar ve geçim sıkıntısının ortaya çıkması olarak da yorumlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap