Patch İsminin Anlamı

patch-isminin-anlami-37823

Patch İsminin Anlamı ve Özellikleri

Son yıllarda aileler arasında bebeklerine farklı ve sık kullanılmayan isimleri koymak oldukça popüler bir hale gelmiştir. Kişiler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikleri andan itibaren koyabilecekleri farklı ve güzel isimleri araştırmaya başlarlar. Patch da bu isimler arasında yer almaktadır. Patch ülkemizde sıklıkla kullanılan isimlerden birisi değildir. Genel olarak kişiler son yıllarda ilginç isimlere merak duymaya başladığından dolayı da bu isim hakkında pek çok bilgiyi de edinmek isterler. Fakat erkek bebek bekleyen pek çok aile bu ismi de merakla araştırmaktadır. Peki, Patch isminin anlamı ve özellikleri nelerdir? Patch ismi, güvenilir ve sarsılmaz kaya anlamına gelmektedir.

Aileler bebeklerine isim koyacakları zaman ince eleyip sık dokumaktadırlar. En güzel anlam ve özelliklere sahip olan ismi koymayı tercih etmektedirler. Buna bağlı olarak da pek çok konuyu araştırmaktadırlar. Ailelerin merak ettiği bir diğer konu ise bebeklerine koymayı tercih ettikleri ismin Kuran’da geçip geçmemesidir. Özellikle Müslüman aileler bebeklerine koymayı uygun gördükleri isimlerin Kuran’da geçiyor olmasına özen göstermektedirler.

Peki, Patch ismi Kuran’da geçiyor mu? Patch ismi Arapça kökenli bir isim olmasına rağmen Kuran’da geçmediği belirlenmiştir. Buna bağlı olarak da ismin Kuran’da herhangi bir anlamı bulunmamaktadır. Patch isminin Kuran’da yer almaması ismin caiz olup olmadığı sorusunu akıllara getirmiştir. Peki, Patch ismi caiz midir? Kişilerin erkek bebekleri için Patch ismini koymasında herhangi bir sakınca yoktur. İsim caiz isimler arasında yer almaktadır.

İsimlerin taşıdı özellikler isme sahip olan insanların kişiliğine ve kaderine yansımaktadır. İnsanların çoğu bu inanışa sahiptir. Buna bağlı olarak da bir ismi koymadan önce ismin taşıdı özellikleri hatta ismin harf analizini bile araştırmaktadırlar.

Peki, Patch isminin özellikleri nelerdir? Patch ismine sahip olan kişiler oldukça duygusal bir yapıya sahiptirler. Fakat genel olarak eleştiriden pek hoşlanmazlar. Genel olarak sabit fikirli olmalarına rağmen empati yetenekleri olan kimselerdir. Hassas, uyumlu, anlayışlı şefkatli ve romantik olurlar. Fakat olumsuz özellikleri de yok değildir. Düşünmeden ani kararlar alan ve genellikle umursamaz bir kişiliğe sahiptirler.

Harf analizleri de kişilerin merakla araştırdığı bir başka konu olmaktadır. Buna bağlı olarak da pek çok kişi Patch isminin harf analizi nedir sorusuna yanıt aramaktadır. 5 harften oluşan Patch isminin ilk harfi olan “P” hafi, kendine güvenen, sağlam ve doğru kararlar alan kişileri ifade eder.

Bu kişiler, çevrelerine güven duygusu verirler İkinci harfi “A”, Liderlik özelliğine sahip olan bu kişiler, hırslarını bir araç olarak kullanıp işlerinde oldukça başarılı olurlar. Bu özellikleri çevreleri tarafından saygıyla karşılanarak takdir edilir. “T, karşılaştıkları sıkıntılar karşısında hızlı bir şekilde çözüm üreten kişileri betimler. Hem iş hayatında hem de sosyal hayatında keskin zekası ve davranışları ile dikkatleri üstüne toplamayı başarır. “C” duygusal bir kişiliği yansıtır. İsminde bu harfe sahip olan insanlar kendini kolay ifade edebilen, dışa dönük ve uyumlu insanlardır. Son olarak ismin son harfi olan “H” harfi, sakin ve monoton bir hayatı tercih eden kişileri tasvir etmektedir.

Kişiler için ecbed değeri de diğer pek çok konu da olduğu gibi oldukça önemlidir. Fakat yapılan araştırmaların sonucunda Patch isminin ecbed değeri bulunamamıştır. Bunun yanı sıra, erkek bebeklerine Patch ismini koymayı karar vermiş kişiler ismin tek başına ya da başka bir isimle koyup koyamayacaklarını araştırmaktadırlar. Kişiler isteğe bağlı olarak bu ismi isterlerse tek başına isterlerse de başka bit isimle koyabilmektedirler.

Patch isminin Anlamı Nedir, Ne demek, 1 farklı şekilde tanımlanmıştır.

  • 1 – Güvenilir / sarsılmaz kaya,

Cinsiyeti: Erkek
Kökeni: Arapça
Kuran ‘da geçmiyor.

Patch ne demek? Sözlük anlamı ne?

Türkiye’de Patch ismini kullanan bulunmamaktadır.
İstanbul’da Patch ismini kullanan bulunmamaktadır.
Ankara’da Patch ismini kullanan bulunmamaktadır.
İzmir’de Patch ismini kullanan bulunmamaktadır.

Patch isminin Türkiye sıralaması

Patch en çok kullanılan 38683. isimdir.

Erkek isimleri arasında, en çok kullanılan 11317. isimdir.

Patch isminin Harf Analizi

Kişiye Patch ismiyle hitap ettiğimiz zaman harflerin titreşimleri hem toplumda hem de hitap ettiğimiz kişide kişiliğine ait anlamalar yüklemektedir.

P : Kendinden emin birini çağrıştırır,olabilir.

A : Atılgan-enerjik anlamı uyandırır,ikiden fazla bu harften olmamalıdır.

T : Duygularını zor açabilen birini akılda uyandırır,T harfini çok tercih edilmemelidir.

C : Konuşma ve yazma yetenekleri olan çağrıştırır.

H : Sakin ve durağan anlamı uyandırılır,olmazsa da olur.

Patch İsmi Caiz mi Konulabilir mi ?

✔ Patch ismi caiz olmayan, sakıncalı isimler listesinde geçmemektedir. Yinede isim koyarken Patch isminin anlamını gözden geçirin!

Patch İsminin Numerolojisi

Patch isminde bulunan harflerin ,alfabede karşılık gelen sıra numaralarının toplamı, isminizin numeroloji sayısını vermektedir.

P: yirmi
A: bir
T: yirmi dört
C: üç
H: on
TOPLAM: 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap