Mehtap İle İlgili Sözler

Mehtap İle İlgili Sözler

Mehtap İle İlgili Sözler Gecenin karanlığında beliren o mehtap tüm insanları etkisi alacak bir güzelliğe sahiptir. Özellikle içinde ufak romantizm kırıntısı bulunan kişiler için unutulmaz anlara dönüşebilecek bu atmosferi yakalamak için sadece gökyüzüne bakmak yeterlidir. Gökyüzünün o güzelliği gören herkesi etkisi altına alabilecek mehtap için yazılan birçok güzel sözler bulunmaktadır. Bu sözleri okuyanlar mutlaka kendinden bir parça bulmakta ve kendi hislerine tercüman olunduğunu düşünmektedir.

Aşk, sevgi, birliktelik ve romantizm gibi duyguları yaşayan kişiler için yıldızların, ayın ve ay ışığının oluşturmuş olduğu bu atmosferde daha derin anlamlar gizlenmektedir. Aşk insanların yaratıcı ve eğlenceli yönlerini ortaya çıkartan ve bir ay ışığına bile derin anlamlar yüklemesini sağlayan derin bir duygu değil midir? Bu sayede özellikle romantizmi tüm bedeninde hisseden kişilerin doğaya anlam yüklemesi ve mehtap ile ilgili sözler ile bu duygularını ifade etmesi son derece olağandır. İnsanlar nerede olursa olsun mehtaba baktıklarında aynı duyguları hissedebilmekte, o eşsiz görüntüde kaybolabilmekte ve içlerini umut ile dolmasını sağlayabilmektedir.

Mehtap İle İlgili Sözler

Mehtap İle İlgili Sözler

Gecenin mehtabı düşerken aklımda yine sen yine de sen.

Köpüklü dalgalarıyla deryanın yıkar eteklerini bıkmadan kız kulesi.

Mehtaplı gecelerde hep seni andım diyor ya şarkı ben seni mehtaplı gecelerde değil her gece andım.

Hala alevliyim deyiver mehtap zamanla gelmedi aşkının sonu hala gönül derdim deyiver mehtap.

Aşkım ne zaman dağlar sahili mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa bende seni o zaman unutacağım.

Deniz ve mehtap sordular seni neredesin nasıl derim terk etti bırakıp beni gitti anladılar ki aşkımız bitti.

Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler kalbim her yerde seni arıyordu.

İyi geceler bebeğim güneş seninle güzel doğuyor mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor rüyada buluşalım.

Yokluğun mehtapsız bir kış gecesinde karanlık bir yolda yürümek kadar zor karanlık yolda yürümeyi bilmiyorsan mehtapsız bir kış gecesi ol gel bana sor.

Uzadı gecelerim sabah olmuyor. Sensiz bir tanem odama hiç güneş doğmuyor. İyi geceler benim için doğan mehtabım.

Ne zaman kapatsam gözlerimi gözlerin geliyor aklıma uykulara rest çektim birleşmez oldu kirpiklerim ne zaman pekeguzelsozler.com mehtaba baksam aya benzer yüzün gelir aklıma uykulara rest çektim.

Dün gece mehtaba dalıp hep seni andım öyle bir ân geldi ki mehtap seni sandım sevgili rüyana mı aldın beni bir dem öyle bir ân geldi ki mehtap seni sandım.

Essin asi rüzgârlar siyah gölgeler soldu. Mehtap masum ve sessiz zemheri ayazında ruhumu okşar sanki! Durur yedi tepeden seyreder İstanbulu. Mahyalarla süslenen beyaz ışıklarında…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol