Joker Sözleri

Joker Sözleri

Joker Sözleri Joker, Batman Serisinin efsane haline gelmiş olan önemli bir karakteridir. Dolayısıyla da kendisine has hareketlerinin yanı sıra joker sözleri ile de sevenleri tarafından ilgi görmüş bir karakter haline gelmiştir.

Özünde kötü bir karakter olan Joker, buna rağmen izleyici tarafından sevilmiş ve ilgi görmüştür. Görünümü ve davranışlarının sempatik olmasıyla izleyicilerinin beğenisini ve sevgisini kazanan Joker karakteri, sinema tarihinde izleyicilerin beğenisini kazanmış sayısı karakterlerden birisi olmayı başarmıştır. Görünümünün farklı olması, genel olarak benzersiz bir karakter oluşu onun izleyiciler tarafından sevilmesine ve ilgi görmesine imkân tanımıştır. Ayrıca joker karakterini canlandıran oyuncuların oyunculuk başarısı da elbette karakterin sevilmesinde etken bir durumdur. Karakteri canlandıran oyuncular, karakterle bütünleşerek verilmek istenen mesajı tam anlamı ile izleyiciye geçirmiştir.

Kötü olmasına rağmen son derece başarılı bir karakter olan Joker, tüm bu özellikleri sayesinde beyaz perdeye çıktığı dönemde kendisinden sıklıkla söz ettirirken sonrasında da kendisinden söz ettirmeye ve hatırlanmaya devam etmiştir. Öyle ki; siyasetçi, yazar ve sanatçı gibi tüm ileri gelen isimlerin oluşturduğu ünlü sözleri denildiğinde akla gelen ilk sözlerden birisi de Joker sözleridir.

Joker Sözleri

Joker Sözleri

Öldürmek de bir tercihtir.

Kendi kafana göre koyduğun kurallar seni kurtarmaz.

Rica etsem gerçek batman ortaya çıkar mı?

Ben kötü biri değilim, sen iyi biri olmamı haketmemişsindir.

Ben bir canavar değilim. Sadece herkesten öndeyim.

Biliyor musun, bana babamı hatırlattın. Babamdan nefret ederdim.

Ne kadar yalnız olduğunuzu anlamak, sizi üzüyor mu?

Bu dünyada hayatta kalmanın tek mantıklı yolu, kural tanımamaktır.

Seni öldürmeyen şeyin, seni tuhaflaştırdığına inanıyorum.

Sahip olduğun onca güce rağmen, beni korkutabileceğin hiçbir şey yok.

İnsanlar, son anlarını yaşarken, gerçek yüzlerini gösterirler.

Kurulu düzeni alt üst ettiğinde her şey bir anda kaosa sürüklenir. Ben kaosun elçisiyim. Kaos adildir.

Şunu asla unutma gülerken kaybettiklerini ağlayarak geri kazanamazsın.

Joker hakkında söylenen bir söz ucuz mor bir kıyafet giyen boyalı beş para etmez kaçığın teki. Önem siz biri.

Biliyor musun neyi fark ettim her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile.

İnsanlar dünyanın onlara izin verdiği ölçüde iyidirler. İşler çığırından çıktığında sözde medeni geçinen bu insanlar birbirlerini yiyecek.

Aklıma gelmişken söyleyeyim kıyafetim ucuz değildir. Parası sizden çıktığı için bilmeniz gerekir dedim.

Onlara göre sen batman, bir ucubesin. Tıpkı benim gibi. Şuanda sana ihtiyaçları var, ama ihtiyaçları kalmadığında, seni bir hasta gibi dışlayacaklar.

Planı olan bir adam gibi mi duruyorum. Ben arabaları kovalayan köpek gibiyim. Yakalasam bile ne yapacağımı bilmem. Ben sadece yaparım.

Bu yaralar nasıl oldu bilmek ister misin? Babam tam bir ayyaş ve şeytanın tekiydi. Ve bir gece, iyice zıvanadan çıktı. Annem kendini korumak için ekmek bıçağını kaptı. Bu babamın hiç hoşuna gitmedi. O yüzden, gözlerimin önünde bıçağı alıp onun üzerinde kullandı. Bir yandan da gülüyordu. Bana döndü ve dedi ki niye böyle ciddi sin oğlum? Bıçak la üzerime yürüdü. Bıçağı ağzıma sok tu. Şu surata bir gülümseme katalım ve. Niye bu kadar ciddisin?

Sen ne düşünüyorsun peki? Çok basit. Batman’ı öldürelim. Madem bu kadar basit, niye şimdiye kadar onu öldürmedin? Bir işte iyiysen, o işi asla beleşe yapmazsın.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol