Eşe Babalar Günü Mesajları

Eşe Babalar Günü Mesajları Özel günler arasında başta gelen günlerden birisi de babalar günü olmuştur. Çünkü dünyada ödenmeyecek haklardan birisi de baba hakkıdır. Bu nedenle eşiniz bir babaysa ya da baba adayıysa ona bunu en güzel şekilde hissettirmek ve yüzündeki güzel gülücüğü ortaya çıkarmanız gerekir.

Bu durumda eşinizin babalar gününde ona güzel sözler söylemeniz ve onunla ilişkilerinizi güçlendirmeniz lazımdır. Çünkü çocuğunun ve sizlerin rahat bir hayat yaşaması için gece gündüz demeden çalışan eşinize bu sevgiyi hissettirmeli ve iyi ki dedirtmelisiniz. Bu durumlar için de Eşe babalar günü mesajları söylemeli ve güzel sözler ile onu mutlu etmelisiniz.

Böyle durumlarda akıllara güzel ve bir o kadar da özel sözler gelemeyebilir. Ancak eşe söylenecek babalar günü sözleri sayısız bir şekilde bulunmaktadır ve birisini seçip baba ya da baba adayı olan eşinizle ilişkilerinizi güçlendirmek sizlerin elindedir. Herhangi bir babalar günü sözünü seçtikten sonra bu sözü eşinize söylediğiniz takdirde ona dünyanın en mutlu anlarından birisini tekrar yaşatacaksınız ve sevdiği kadın olan size tekrar aşık olmasını sağlayacaksınız.

Eşe Babalar Günü Mesajları
Eşe Babalar Günü Mesajları

İşte Editörün Seçimi ile Eşe Babalar Günü Mesajları

 1. “Sevgili eşim, senin gibi harika bir baba olmanın ne kadar büyük bir şans olduğunu bilmek beni gururlandırıyor. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 2. “Babanın çocuklarına olan sevgisi, onların hayatında sonsuz bir etki yaratır. Senin gibi özel bir babanın varlığı, çocuklarımız için en büyük hediye. Babalar Günü’n kutlu olsun!”
 3. “Eşim, seninle birlikte gözlemlemek ve çocuklarımızın seninle büyüdüğünü görmek benim için büyük bir mutluluk. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyorum!”
 4. “Babalar Günü, senin gibi harika bir baba ve eşin yanında olmaktan dolayı mutluluk verici. Seninle birlikte ailemizi görmek, kalbimi ısıtıyor.”
 5. “Senin gibi sevgi dolu, şefkatli ve anlayışlı bir babayla evli olmak, hayatımın en güzel hediyesi. Babalar Günü’n kutlu olsun, seninle gurur duyuyorum!”
 6. “Baban olarak, çocuklarımızın hayatlarına dokunmanı ve onlara rehberlik etmeni izlemek, benim için büyük bir mutluluk. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni seviyorum!”
 7. “Çocuklarımızın hayatında senin gibi harika bir baba olmanın getirdiği sevgi ve mutluluk, tarif edilemez. Babalar Günü’n kutlu olsun, hep birlikte nice güzel yıllara!”
 8. “Birlikte kurduğumuz ailemizde senin gibi güçlü bir babayı görmek beni her gün şükretmeye itiyor. Babalar Günü’n kutlu olsun, seni seviyorum!”
 9. “Eşim, senin gibi sevgi dolu bir baba ve harika bir eşle hayatımı paylaşmak benim için büyük bir nimet. Babalar Günü’n kutlu olsun, hep birlikte nice mutlu anılarımız olsun!”
 10. “Babalar Günü’nü seninle birlikte kutlamak, çocuklarımızın hayatında senin gibi harika bir rol modelin olduğunu hatırlamak anlamına geliyor. Seni seviyorum ve babalar günün kutlu olsun!”

Eşinize göndereceğiniz bu tür mesajlar, onun ne kadar değerli ve önemli olduğunu göstermek için güzel bir yol olacaktır. Babalar Günü’nü birlikte mutlu ve anlamlı bir şekilde kutlamak dileğiyle!

Eşe Babalar Günü Mesajları

 • Yaşama sebebim iyi ki varsın.
 • Canım sevgilimi hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.
 • Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.
 • Sen evimizin neşesi Hayat güneşimiz. Babalar günün kutlu olsun!
 • Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası.
 • Sevgisiyle yuvamızı sarıp sarmalayan biricik eşim, babalar günün kutlu olsun.
 • Çocuklarımın kahramanı, biricik eşim babalar günün kutlu olsun.

Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için. Babalar günün kutlu olsun canım.

Çocuklarımın babişi, iyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. Babalar günün kutlu olsun.

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle, babalar günün kutlu olsun.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüldaşım seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun babalar günün kutlu olsun her şeyim.

Bu zorlu ve çetin hayatta, huzurlu bir nefes aldığım tek yer senin yanındır. Babalar günün kutlu olsun biriciğim.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki varsın baş tacım. Babalar günün kutlu olsun.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. Babalar gününü evlatlarınla beraber kutlarız.

Yokluğun suya yazı yazmak kadar zor, sensizlik; işte o benim için ölüm. Canım, nefesim babalar günün kutlu olsun.

Sen benim için çok şeysin benim sırdaşım ve hayatımdaki en önemli kişisin. Seni çok seviyorum!  Babalar günün kutlu olsun!

Zihnim, her zaman bir babanın nasıl olur da bu kadar harika olduğuna, inanamamıştır. Babalar günün kutlu olsun canım!

Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Babalar günün kutlu olsun.

Bu renksiz dünyamın tek rengi sensin. Tek yaşama sebebimde yine sensin. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz ne hayatın, ne yaşamanın anlamı var. Hayat arkadaşım, yoldaşım, seni çok ama çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

Hayatımda dünyadaki en iyi babaya ve erkeğe sahibim. Sana istediğin ve hak ettiğin sevgiyi vermeye kararlıyım. Seni seviyorum! Babalar günün kutlu olsun!

Seninle hayatım renklendi. Seninle gönül bahçeme baharlar açtı. Yaşama sebebim seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun aşkım.

Sen dileklerimsin yaşadığım hayatın içinde can nefesisin sen bir değil bin asra bedelsin sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, babalar günün kutlu olsun.

Sana layık bir eş olmak için hayatım boyunca çalışacağıma bu mutlu günde bir kez daha söz veriyorum. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana eşim diye bildiğim için çok şanslıyım. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, babalar günün kutlu olsun.

Yaşanacak güzellikler gözlerinde ki ışık gibi umut verici olsun, umutların kalbin gibi temiz olsun, temiz umutların seni huzurla doldursun, babalar günün kutlu olsun.

Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Babalar gününü kutlarım bir tanem.

Bu gözler seni gördü başkasını görmez artık, bu yürek senle güldü başkasıyla gülmez artık, bu gönül seni sevdi başkasını sevmez artık, bu ömür senle biter başkası olmaz artık. Babalar günün kutlu olsun bir tanem.

Kalbim taştan kayadan olsa, sıcacık sevgi dolu bakışınla erir giderim. Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Babalar günün kutlu olsun hayatım.

20 yorum

Babalar gününde duygularımı ifade etmeme yardımcı oldunuz, sağ olun.

Bu özel gün için tam da aradığım şey, tebrikler!

Çok anlamlı sözler, eşime yazacağım mektuba koyacağım.

Kalpten yazılmış sözler, babalar gününde eşime yazacağım.

Harika bir içerik! Eşim bu sözlerle çok mutlu olacak.

Babamı da eşimi de mutlu edecek sözler, iyi ki buldum.

Eşim için aradığım özel sözleri burada buldum, teşekkürler.

Eşime ne kadar değer verdiğimi hissettirecek mesajlar, teşekkürler.

Babalar gününde kalbimi anlatacak kelimeleri buldum.

Babalar gününde ne yazacağımı bilemiyordum, bu sayfada buldum.

Eşime olan duygularımı anlatabilmek için mükemmel yer.

Böyle bir içerik arıyordum, eşim için çok özel sözler var.

Eşimin babalar gününü bu sözlerle kutlayacağım, emeğinize sağlık.

Babalar gününde eşime ne kadar değer verdiğimi anlatan kelimeler, harika!

Eşim bu mesajları okuyunca gözleri dolacak, eminim.

Babalar günü için eşime yazacak sözler arıyordum, tam yerinde.

Bu özel günde eşime yazacaklarımı burada buldum.

Eşim bu mesajları okuduğunda çok etkilenecek, iyi ki buldum.

Eşim için çok özel sözler, teşekkür ederim.

Babalar gününde eşimi şaşırtmak istiyorum, burası işimi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap