Dedeye Güzel Sözler

Dedeye Güzel Sözler Çoğu kişiyi duyduğumuz üzere, dedesi ya da büyük anneleri büyütür. Bizlere kendi evlatlarından daha iyi bakarlar. Çoğu kişi ailesinin yanından çok, dedesinin yanında büyümüştür. Bu yüzden onlara büyük bir sevgi hisseder ve arada önemli bir bağ oluşur. Dedelerimiz de bizleri çok sever ve her zaman mutlu olmamızı isterler. Çoğu kişiler, dedeye güzel sözler söylemek için, araştırma yaparlar. Onları mutlu etmek ve değer verdiğimizi göstermek için, hep güzel sözler söylememiz gerekir, onlar da ilgiye ve sevgiye İhtiyaç duyar.

Dedeler ile torunlar arasındaki ilişki bağı herkes tarafından bilinir. Anne babalarımız bize kızdığı zaman, ilgili ve sahiplenmeyi çoğu zaman, dedelerimizden görürüz.  Çocuklar dede sevgisine, küçükken çok fazla izlediğimiz Heidi çizgi filminden aşina olmuştur. Maddi manevî her zaman destekçimiz olan dedelerimiz, bizi her zaman çıkarsız sevecektir.  Dedenize güzel sözleri hep söylemeli, ona sürprizler yapmalısınız. En güzel sözler için derlemeleri aşağı da bulabilirsiniz.  Bu sözleri duyan dedeleriniz, sizin onu çok sevdiğinizi ve değerli olduğunu hissedecektir.

Dedeye Güzel Sözler
Dedeye Güzel Sözler

Dedeye Güzel Sözler

  • Dünyanın en iyi dedesine sahip olduğum için çok şanslıyım.
  • Bir gün bir yerde değil her gün her yerde sevgin içimizdedir dedem.
  • İyi varsın dede, senin gibi bir dedem olduğu için çok şanslıyım.
  • Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin. Sağlıklı ve huzurlu mutlu bir yaşamın olsun.
  • Kalbi güzel, kendi güzel dedem, ömrün hep güzelliklerle dolsun.
  • Ailemizin bir parçası olduğum için o kadar mutluyum ki seni çok seviyorum dedeciğim.
  • Öğrettiklerinle ve yaptıklarınla daima bana yol gösteren canım dedem. İyi ki varsın!
  • Bu mesaj dünyanın en iyi dedesine; çok özlenmektesin tatil olur olmaz yanındayım. Çapayı kazmayı hazırla.
  • Okullar tatil olunca herkes denize, havuza koşar ben ise sana koşuyorum dedeciğim.

Seninle birlikte geçirdiğim zamanları hiçbir zaman unutmuyorum ve unutmayacağım. Seni çok seviyorum dedeciğim.

Sen bizim sülalemizin ulu çınarısın. Sen bizleri bir araya getiren birleştiricimizsin. Sen dünyanın en iyi dedesisin.

Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. İnşallah her zaman böyle neşeli ve mutlu olursun.

Sevgili dedeciğim sen benim için her zaman mükemmel bir örnek ve ilham kaynağı oldun. İyi ki varsın dedeciğim.

Dedem Yüce Mevla sana ninemle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömür sürmeyi nasip etsin. Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin.

Dedeciğim senden aldığım bilgilerle şuan büyük bir başarının mimari oldum. Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bu gidişle babam yaşlanmakta seni geçecek dede. Maşallah sen yıllara meydan okuyorsun. Sen her zaman böyle genç kal dede olur mu?

Bugün yaşadığım hayatta senin izlerin var, bugün hayat tecrübelerimin altında hep senin imzan var dedem. İyi ki varsın.

Sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın aslında sen ihtiyarda değilsin. Bedeni yaşlı ama ruhu genç, dinamik yaşama dolu birisin. Seni çok özledim dedeciğim.

Bizler senden ne kadar çok uzakta da olsak seni her zaman seveceğiz. Sen her zaman benim en çok sevdiğim yaz tatili arkadaşım olacaksın.

Herkesin kendine örnek aldığı, yaşamı ile herkesi kendine hayran bırakan mükemmel bir insandır benim dedem. Benim dedem dünyanın en iyi kalpli insanıdır.

Seni düşündüğüm zaman içim tarifsiz duygular kaplıyor. Yerimde duramıyorum, seninle yeni maceralara açılmak için çok heyecanlıyım.

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır.

Babam her zaman derdi dedeniz gibi biri olsam o bana bu dünya da yeter de artar bile derdi. Bende babam gibi senin gibi olmaya söz verdim. Seni çok özledim dedem.

Dünyanın en tatlı insanıdır o. Bakmayın yaşlı gibi göründüğüne, onu yüreği 25 yaşında bir delikanlının yüreği gibi yaşam doludur. Torunun mutluluğu için kendi mutluluğundan geçen fedakar bir adamdır. O öyle iyi bir insandır ki size anlatamam, tarif edemem bunu.

Her yazımı senin yanında geçirdiğim o güzel günler hiçbir zaman aklımdan çıkmaz. Seninle birlikte bahçede çalışmak, seninle yorulmak ve seninle dinlenmek ne güzeldi dedeciğim. Seni çok özledim yaz tatili başlar başlamaz yanındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap