Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa Doğum Günü

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Arkadaşlar hayatta önem verdiğiniz kişiler arasında bulunmaktadır. Onların varlıkları sizin güç almanıza ve hayata gülümseyen gözlerle bakmanıza yeter. İnsanın güvendiği ve sırlarını söylediği arkadaşlarının olması oldukça önemlidir.

Sayısı az da olsa hayatımızda gerçek dost ve gerçek arkadaş edinmemiz gerekir. Arkadaşları olanlar kendilerini yalnız hissetmezler. Çünkü onların her anını paylaşabilecek kişilerin olduğunu bilmesi bir insan için önemlidir. Sizin hayatınızda da çok yakın arkadaşlarınız yer alıyorsa gerçekten şanslısınız demektir. Özellikle onların doğum günlerinde güzel sözler paylaşmanız çok da hoşlarına gidecektir. Sevildiklerini anlayacaklardır.

Arkadaşa Doğum günü mesajı özel olarak ya da sosyal medya hesaplarında paylaşılmaktadır. Ona uygun olan neşeli, sempatik, ciddi ya da duygusal mesajlar paylaşarak onun hayatınızdaki önemini vurgulayabilirsiniz. Eğer en yakın arkadaşınızla bazı kırgınlıklar yaşadıysanız onu sonlandırmanız için bu bir fırsat da olabilir.

Tekrar eski güzel günlerinize dönmek için bakalım hangi mesajı seçeceksiniz?

Arkadaşlıklar arada olan mesafeye ya da engellere bakmadan yürekte olan bir durumdur. Hadi o zaman kalbinizin sesi ne diyor birlikte inceleyelim…

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları
Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Editörün Seçimi Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

 1. “En yakın arkadaşıma, hayatımı neşeyle dolduran ve her zaman yanımda olan kişiye doğum günün kutlu olsun! Nice mutlu yıllara ve birlikte geçireceğimiz daha nice anılara.”
 2. “Canım arkadaşım, bugün senin doğum günün ve seninle birlikte olmak benim için en büyük mutluluk. İyi ki varsın ve seninle nice güzel yıllarımız olsun.”
 3. “Dostluk her zaman yanımda olduğun hissiyle daha anlamlı hale geliyor. Doğum günün kutlu olsun, en iyi arkadaşım! Sağlık, mutluluk ve başarı seninle olsun.”
 4. “Arkadaşlığımız her geçen gün daha da değerleniyor ve senin doğum günün, bu dostluğun kutlandığı özel bir gün. Nice mutlu ve sağlıklı yıllara, hep yanındayım.”
 5. “En samimi arkadaşıma doğum gününde tüm sevgi ve iyi dileklerimi gönderiyorum. Senin gibi özel biriyle dost olmak büyük bir şans, nice mutlu yıllara!”
 6. “Dostluğumuz her zorlukta bana güç veren, her sevincimi ikiye katlayan bir hazine. Doğum günün kutlu olsun, en iyi arkadaşım! Birlikte daha nice anılara.”
 7. “Dostluk demek, senin gibi bir arkadaşa sahip olmak demek. Doğum günün kutlu olsun! Birlikte geçirdiğimiz anıları asla unutmayacağım, her zaman yanındayım.”
 8. “Dostluk, paylaşılan güzel anılarla, birbirimize destek olmakla ve birlikte büyümekle güçlenir. Senin doğum gününde sana teşekkür ediyor ve nice mutlu yıllara diliyorum.”
 9. “Arkadaşım, seninle geçirdiğim her an, en değerli anlarımdan biri. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum ve sana en güzel dileklerimi gönderiyorum.”
 10. “En yakın arkadaşıma, her yeni yaşında daha da güzel anılar, mutluluklar ve başarılar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun, hep yanımda olmanı diliyorum.”

Bu mesajlar, arkadaşınıza doğum gününü kutlamak ve ona olan sevgi ve değerinizi ifade etmek için kullanılabilir. Kendi duygularınıza ve arkadaşınızla olan ilişkinize göre sözleri özelleştirebilirsiniz. Ona ne kadar değerli olduğunu ve onunla geçirdiğiniz anıların ne kadar önemli olduğunu ifade ederek ona mutlu bir doğum günü dileyebilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

 • Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.
 • Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.
 • Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.
 • Gerçek arkadaşı olmamak yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım iyi ki doğdun nice yaşlara.
 • Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
 • Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.
 • Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

En yakın Arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!

Yaşa sev gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara.

Yaşam gülmeyi sevgi hak etmeyi vefa unutmamayı dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

Arkadaşa doğum günü mesajı anlamlı

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Ama coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamından. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul doğum günün kutlu olsun.

Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

İyi ki doğdun. . .

Doğum günü mesajı arkadaşa kısa

Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma. . .

En acı günlerimde yanımda, desteğin ile beni düştüğüm yerden kaldıran güzel insan, doğum günün kutlu olsun iyi ki arkadaşımsın iyi ki dostumsun.

Kalbin kar gibi beyaz, gönlün yıldızlar gibi parlak, duyguların güneş gibi sıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

Sevmekten değil, sevilmemekten korkar insan. Bu en özel gününde bir dost arar insan. Ben hep senin yanındayım. İyiki Doğdun.

Bugün girecek olduğun ya da girmemek için direndiğin yeni yaşının sana mutluluk ve o çok istediğin aşkı getirmesi dileğiyle Doğum gününü kutlarım.

Doğum günü mesajı arkadaşa kısa

Doğum günü mesajı arkadaşa kısa

Bu yazımızda kankaya doğum günü mesajı, kankaya doğum günü mesajları, arkadaşa doğum günü mesajları, kanka için doğum günü mesajları, kankaya doğum günü sözleri üzerine bir yazı hazırladık.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik kankam. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

DostIuk ağIamaksa, yüreğindeki acıyı payIaşmaksa, üzüIdüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atıImaksa dünya durana dek dostumsun. Nice mutIu yaşIara…

Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.
İyi ki doğdun gardaşım…

Ben kankaya doğum günü mesajı olsun diye öyle süslü püslü sözler edemem, ona göstermelik bir hediye gönderemem, uzakta nasıl olsa boş ver diyemem.
Dostun tarafından hatırlanmak olsun en güzel hediyen.

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

Dost düğünde haIaya, öIümde tabuta omuz verendir. Zor günIerimde acımı payIaşan, güzeI günIerimde mutIuIuğumu çoğaItan canım arkadaşım nice mutIu yaşIara…

Yıldızlar kadar arkadaşım olacağına karanlıkta ay gibi parlayan kankam olduğu için çok şanslıyım.
İyi ki varsın
İyi ki doğdun
Kankammmm….

Arkadaşlığın sermayesi sevgidir, ne kadar çok yatırım yaparsan o kadar çok kazanırsın.
Böyle senin gibi arkadaşlar olduğu sürece her zaman mutlu olursun.
Kankamın doğum gününü kutluyorum.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara!

Oho daha yatıyor musun sen kalk hadi bugün senin doğum günün kalk pencerenin perdesini ara bu gün senin için doğan güneşe merhaba de, senin mutlu gününe günaydın de.
Doğum günün kutlu olsun.

Hayatında en güzel gülüşler senin olsun, en karanlık gecelerde en parlak ışık senin olsun, bu gün o kadar mutlu ol ki gözlerine yaşlar dolsun.
Bugün senin en güzel günün doğum günün kutlu olsun.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan biricik kankam iyi ki doğdun.

GüImen için benim devamIı yanında oImam gerekiyor, uzakta oIsam da kaIbim hep seninIe birIikte atıyor seni çok seviyorum doğum günün kutIu oIsun.

Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

Bazen kanka kelimesinin” kanki” olarakta kullanıldığını görebiliriz.
Kanka arkadaşının arkadaştan daha fazla yani kardeşi gibi sevenlerin kullandığı bir kelimedir.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Kanka demek bir arkadaştan daha öte bir kardeş gibi olmaktır.
Yediği, içtiği, sohbeti birlikte olana kanka denir.
Sende benim kankamsın canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yaşlara

GüImek senin tutkun oIsun, eğer bir gün ağIarsan, o da sevinçten oIsun, bugünün dünden, yarının da bugünden güzeI oIsun. Doğum günün kutIu oIsun. Canım arkadaşım…

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. İyi ki doğdun biricik kanka

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara, nice güzel yaşlara…

Riya iIe paranın padişahı değiIiz biz. ParçaIanmış gönüI hırkaIarını yamar giyeriz biz. ArkadaşIarIa ağIar arkadaşIarIa güIeriz biz. İyi ki doğdun canım dostum…

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöI ortasında suyunu payIaşandır. Nice mutIu yaşIara kanka…

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

Yeni yaşını kutlar, eski yaşını şutlarım. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Biraz şans, biraz sevgi ve bazen sabır… Biraz zaman, ardından başarı ve mutluluk… Dostluk kolay bulunmuyor, kolay gelişmiyor ve kolay kolay korunmuyor. Kısacası biz bir hazineye sahibiz dostum. Zoru başardık. İyi ki seni tanıdım, iyi ki doğdun.

Yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Yakın arkadaşa doğum günü mesajı uzun

Kısa doğum günü Mesajları

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç oImasın, gözIerinde mutIuIuğun en parIak yıIdızı parIasın, arkadaş eIi eIini hiç bırakmasın. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım…

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun bitanecik kankam. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününü en kadim duygularımla kutluyorum ALLAH ailenle birlikte sağlikli huzurlu ve mutlu bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Yürek umutIara gebe oIduğundan beri arkadaşIıkIar ayrıIıkIara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken biIe öIüme koşup arkadaşımızı sevmeyi biIdik. Nice yıIIara canım kankam.

Her şeyinIe çok farkIısın kanka, bu aIemde seni tek geçerim en güzeI doğum günIerini de gönüIden kutIarım.

Koca bir çöIde kum tanesi oImak yada okyanusta su damIası, ama en güzeIi miIyonIarca insan arasında senin arkadaşın oImak. Nice mutu yaşIara..

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöI ortasında suyunu payIaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutIu senelere.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.

ETKİLEYİCİ doğum günü Mesajları

Rüya denilen büyülü dünya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilekmiş. Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuz hatta yaşamayı unuttuğumuz anlarda bize kol kanat olan bir melekmiş. Bunu bana sen öğrettin arkadaşım. Kolum kanadım oldun. İyi ki yanımdaydın, iyi ki yanımdasın…

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum, doğum gününü en orijinal şekilde kutlamak için. Ama sonuç olarak bulamadım, iyi ki doğdun kardeşim.

Sıradan bir arkadaş, sizi asIa ağIarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzIarı, sizin gözyaşIarınızdan sırıIsıkIam oImuştur. Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım…

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım…

Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara…

Yeni gelen her yılın giden yıldan daha mutlu geçsin,
Allah sana kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin.
Kankam doğum günün kutlu olsun.

Hep söyledim, yine söylüyorum ve sonsuza dek söyleyeceğim… Canım arkadaşım, iyi doğmuşsun, iyi ki varsın ve iyi ki seni tanımışım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Bugün beIki de çok kişiden doğum günü mesajı aIacaksın, ancak şu an okuduğun en farkIısı çünkü tümüyIe sevgiyIe yazıImış bir mesaj. İyi ki varsın…

Dilerim ki, bugün tüm duaların kabul olsun ve dilerim ki, bugün hayal ettiğinden de güzel olsun. Belki yanında olamıyorum ama kalbim seninle atıyor bugün. Arkadaşım varlığın için teşekkür ederim. Sen hep kalbimdesin, iyi ki varsın.

Ürkek başIadığımız şeyIer gün oIup vazgeçiImez oIunca bir bakışta sevgiyi yakaIıyorsak, kendimizi coşkuIu, güçIü, tutkuIu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

Arkadaşım doğum günün kutlu olsun Sağlık mutluluk huzur Sevgi saygı başarı dilediğin Beklediğin herşey seninle olsun Aldığın her nefes bi öncekinden Dahada anlam katsın

Hayatımda tanıdığım en eşsiz insansın, seninle paylaştığımız anılar için her gün geçmişe teşekkür ediyorum. Nice mutlu yeni anılar yaşamak dileğiyle iyi ki doğdun ve iyi ki arkadaşımsın.

Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Sense benim her gözyaşımda yanımda oldun. Dostluğun paha biçilemez arkadaşım. İyi doğdun. Yeni yaşında da şimdiye kadar olduğu gibi hep yanındayım. Nice mutlu yaşlara…

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Arkadaşa doğum günü mesajı komik

Arkadaşa doğum günü mesajı komik

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki sozlervadisi.com varsın arkadaşım. Musmutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

Hayatında istediğin her şeyin gerçekleşeceği güzel bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sevenlerinle sevdiklerinle nice mutlu yaşlara Doğum günün kutlu olsun

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara.

Hayatı yenecek kadar güçIü, hayattan bekIentiIerini aIacak kadar umutIu, umudunu yitirmeyecek kadar inançIı, mutIu ve sevgi doIu günIer senin oIsun. Doğum günün kutIu oIsun…

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol arkadaşım! Doğum günün kutlu olsun.

Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki varsın.

Önce dostIuk Iazım ötekiIer geçiyor. Doğum günü kutIu oIsun kanka.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun KANKAAA.

Arkadaşlar çoktur ama dostlar azdır. Belki yüzlerce arkadaşın vardır ama içlerinden bir tanesi vardır ki hem arkadaştır hem kardeştir. İyi ki doğdun kardeşim ve iyi ki seni tanıdım.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde nice nice senelere arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır, doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

ETKİLEYİCİ doğum günü Mesajları

ETKİLEYİCİ doğum günü Mesajları

Önce dostluk lazım ötekiler geçiyor.
Doğum günü kutlu olsun kanka.

Yıllar çok hızlı geçiyor mutlu olana, senin de yıllarının çok çabuk geçmesi dileğiyle
Doğum gününü kutluyorum Kanka.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik kankam.
Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kankam.

Biz arkadaşIarımızı kır çiçekIeri gibi avucumuzda değiI, kurşun yarası gibi yüreğimizde sakIarız. İyi ki doğdun gardaşım…

Doğum gününmüş kanka. Ebeninnnnnn eIine sağIık…

YıIdızIar kadar arkadaşım oIacağına karanIıkta ay gibi parIayan kankam oIduğu için çok şansIıyım. İyi ki varsın iyi ki doğdun kankammmm.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsende seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu senelere.

Doğum günün kutIu oIsun canım arkadaşım. AIIah hep gönIüne göre versin mutIu yıIIar.

Kanka olan kişilerin yediği, içtiği, gezmesi, sohbeti birdir.

Yeni yaşın önce sağlık ve huzur, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin sana… Nice yıllara…

Fedakâr oIan insan, gönüIden sevendir. YürekIi oIan insan, kendini biIendir. UmutIu oIan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda öImeye değendir. Nice yaşIara kanka…

Yeryüzündeki eşsiz güzelliklerden biri senin kalbin… Doğum günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce…

Kalbin hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı dünyanın en tatIı kankasına gönderiyorum bugün onun doğum günüymüş tüm kaIbimIe de kutIuyorum.

Gerçek arkadaşı oImamak, yaInızIığın en kötüsüdür. İyi ki beni var ve iyi ki doğmuş. Doğum günün kutIu oIsun canım kankam…

Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş oIsun sana. Ben seçimimi yaptım şimdi onun doğum gününü kutIuyorum…

Fedakâr oIan insan, gönüIden sevendir. YürekIi oIan insan, kendini biIendir. UmutIu oIan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda öImeye değendir. Doğum günün kutIu oIsun arkadaşım…

Yeni yaşın dilediğin bütün güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin.

Doğacak her yeni günü sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun…

Arkadaşlıklar vardır kardeşlikten öteye
Sevgiler vardır sevgiliden ötede
Kankamın en güzel günün kutlu olsun
Bundan sonraki her yaşın bir öncekinden daha umutlu ve mutlu olsun.

Sen şu dünyadaki en iyi arkadaşım, kankamsın sen benim dünyalara değişmeyeceğim tek arkadaşım, sırdaşımsın, velhasıl sen mükemmel bir insansın.
Doğum günün kutlu olsun Kanka.

Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. İyi ki doğdun biricik kankam.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.o

Kankam benim be bu gün yepis yeni bir yaşa daha girecekmiş.
Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşının aşkı ve mutluluğu bol olsun.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Nice mutlu senelere bitanecik kankam.
Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik kankam. Nice mutlu yaşlara.

Rüya; biz uyurken kaIbimizin tuttuğu bir diIektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatIarını açan bir meIektir. İyi ki doğdun canım kardeşim…

Arkadaşlıklar vardır kardeşlikten öteye, sevgiler vardır sevgiliden ötede, kankamın en güzel günün kutlu olsun.
Bundan sonraki her yaşın bir öncekinden daha umutlu ve mutlu olsun.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kankam.

İlkbaharımsın kanka en yalnız hibettiğim günlerimin dostu
En kötü günlerimin arkadaşı oldun
Bugün doğum günün ama yanında değilim
Umarım telafi edebilirim
Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Yeni yaşın diIediğin tüm güzeIIikIeri, bekIemediğin sürprizIerIe gelsin. nice yıIIara canım arkadaşım…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler arakdaşım.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yaşlara.

Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat; yaşamayı, mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; hak etmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

“Dost düğünde haIaya, öIümde tabuta omuz verendir” derIer. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyIe kaIacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutIu oIsun arkadaşım.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Sense benim her gözyaşımda yanımda oldun. Dostluğun paha biçilemez arkadaşım. İyi doğdun. Yeni yaşında da şimdiye kadar olduğu gibi hep yanındayım. Nice mutlu yaşlara…

DostIuk, mantar yemeği gibidir. ZehirIi veya zehirsiz oIup oImadığı ancak yendikten sonra beIIi oIur. Sen benim için harika bir dost oIduğunu beIIi ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları ney leyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara…

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın…

Arkadaş kış ortasında yaz getiren dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostum sun. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

Güller laleler bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gününü kutlarım canım arkadaşım…

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu doğum günün kutlu olsun.

Geçmişinde de hep mutluydun geleceğinde de hep mutlu olman bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.

Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.

Koca bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arası nda senin arkadaşın olmak. Nice mutu yaşlara arkadaşım…

Sıradan bir arkadaş sizi asla ağlarken görmez. Gerçek arkadaşın omuzları sizin gözyaşlarınızdan sırılsıklam olmuştur. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Duygusal doğum günü mesajı

Duygusal doğum günü mesajı

Dünyada yüz tane arkadaşın vardır doksan dokuz tanesi kötüdür. Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. İyi ki doğdun kardeşim…

Gülmek senin tutkun olsun eğer bir gün ağlarsan o da sevinçten olsun bugünün dünden yarının da bugünden güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun. Canım arkadaşım…

Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun iyi ki varsın.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. Canım arkadaşım nice mutlu yıllara…

Dost dediğin yürekten sever sermayesini dostluğa sarf eder böyle güzel sevgiler dünyalara değer dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler. Nice mutlu yıllara…

Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama muhakkak hayat katar yıllarına. Doğum Günün Kutlu Olsun.

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın arkadaş eli elini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Hayata değer bir yaşam sevmeye değer bir aşk dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma! Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Uzun doğum günü mesajı

Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Doğum günün kutlu olsun dostum…

Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Doğum günün kutlu olsun.

Kimsesiz zamanların yalnızlığında aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar sevgiler aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Dost düğünde halaya ölümde tabuta omuz verendir derler. Sen benim için candan bir dostsun ve hep öyle kalacaksın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Mutlu yıllara nice güzel yaşlara…

Dostluk mantar yemeği gibidir. Zehirli veya zehirsiz olup olmadığı ancak yendikten sonra belli olur. Sen benim için harika bir dost olduğunu belli ettin her zaman. İyi ki doğdun dostum.

Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Ürkek başladığımız şeyler gün olup vazgeçilmez olunca bir bakışta sevgiyi yakalıyorsak kendimizi coşkulu güçlü tutkulu hissediyorsak desene arkadaş biz dostuz. Canım dostum iyi ki doğdun…

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Komik doğum günü Mesajları

Hayata gülüşünle ceza ver kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. Nice mutlu yıllara.

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşlık ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve arkadaşın için ateşe atılmaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım…

Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Fedakâr olan insan gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi yüreğimiz darağacı ndayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Mutlu nice yaşlara doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlü müzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık nice mutlu yıllara güzel arkadaş…

Doğum günü mesajları

Dikkat! Bu mesaj sevgi neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Hayat yaşamayı mutluluk gülümsemeyi sevgi hak etmeyi vefa hatırlanmayı aşk sadık kalmayı ve dostluk paylaşmayı bilenler için vardır. Sen bunu hak edenlerdensin. İyi ki doğdun doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Sakın üzülme hayatın hızına en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Arkadaşa doğum günü mesajı komik

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım…

Rüya biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. Hayal gücü bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap