Anneye Geçmiş Olsun Mesajları

Anneye Geçmiş Olsun Mesajları Çoğu zaman evde her işe koşturan ve herkesin yardımına yetişen kişi annedir. Onlar her zaman güzel sözleri hak etmektedir. Anneye Geçmiş olsun mesajları ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. En değerli varlık olduğunu hastalanınca anladığımız anneler hem şefkat hem de karşılıksız sunduğu diğer duygularla bilinir. Kendisinden vazgeçip artık evlatları için yaşamaya başlayan anneler, güçlerini de yine evlatlarından alır. Küçük ya da büyük hastalıklar olabileceği gibi tedavilerin uzun zaman sürmesi de gerekebilmektedir. Hastalığın geçmesi ve iyileşmeyle birlikte ise yapılacak geçmiş olsun sürpriz mesajlarıyla annenizi dünyanın en mutlu annesi haline getirebilirsiniz.

Uzaklarda dahi olsanız bu güzel sözler ile onun yanında olduğunuzu göstermeniz mümkündür. Moral olması açısından bu durum büyük öneme sahiptir. Kendisinin unutulmadığını görmek isteyen anneler, ufak bir mesajla bile bunun gerçekleşmesini bekler. Kıymeti genelde hastalanınca daha net anlaşılan anneler için bu mesajların önemi bir mesajdan çok daha fazlasıdır. Evlatlarının ince yürekli olduğunu görmek isteyebileceği gibi emeklerinin karşılığını da bu şekilde almak onun hakkıdır. Sizler de aşağıda bulunan güzel sözler arasından arzu ettiklerinizi hemen annenize gönderebilir, iyi dileklerinizi iletebilirsiniz.

Anneye Geçmiş Olsun Mesajları
Anneye Geçmiş Olsun Mesajları

Editörün Seçimi Anneye Geçmiş Olsun Mesajları

 1. “Sevgili anneciğim, umarım bu zorlu süreci hızla geride bırakır ve sağlığına kavuşursun. Dualarım seninle ve sana en içten geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. Güçlü olduğunu biliyorum ve bu mücadeleyi kazanacağına inanıyorum.”
 2. “Değerli annem, şu anda senin yanında olamasam da kalbim her an seninle. Geçmiş olsun dileklerimi gönderiyor ve en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum. Dualarım seninle, güçlü ol ve bu süreci atlatman için sana destek olmaktan mutluluk duyacağım.”
 3. “Anneciğim, sağlığının yerine gelmesi için dualarımı gönderiyorum. Şu anki zorlukları aşman için sana güç ve dayanma gücü diliyorum. Geçmiş olsun dileklerimle, en kısa sürede iyileşmeni ve sağlığına kavuşmanı temenni ediyorum.”
 4. “Sevgili annem, şu an zor bir dönemden geçiyorsun ve senin için buradayım. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve en kısa sürede sağlığının eski gücüne kavuşmasını diliyorum. Dualarım seninle, güçlü ol ve bu süreci birlikte atlatacağız.”
 5. “Anneciğim, sağlığının yeniden rayına oturması için dualar ediyorum. Geçmiş olsun dileklerimi gönderiyor ve en kısa sürede iyileşmeni diliyorum. Sen güçlü bir kadınsın ve bu zorlukların üstesinden geleceğine inanıyorum. Yanındayım ve her zaman destekçinim.”
 6. “Değerli annem, şu an zor bir dönemden geçtiğini biliyorum ve sana güç göndermek istiyorum. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve en kısa sürede sağlığının tamamen iyileşmesini diliyorum. Dualarım seninle, güçlü ol ve bu mücadeleyi birlikte kazanacağız.”
 7. “Anneciğim, sağlığının geri gelmesi için dualarım seninle. Geçmiş olsun dileklerimi gönderiyor ve en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum. Bu süreçte yanında olduğumu unutma, sana her konuda yardımcı olacağım.”
 8. “Sevgili annem, şu an yaşadığın zorlukları biliyorum ve bu süreci birlikte atlatacağız. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum. Dualarım seninle, güçlü ol ve bu süreci başarıyla tamamlayacağımıza inanıyorum.”
 9. “Anneciğim, bu zorlu süreçte seni yalnız bırakmamak için buradayım. Geçmiş olsun dileklerimi gönderiyor ve en kısa sürede iyileşmeni diliyorum. Dualarım seninle, umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşursun. Sana destek olmak için her zaman buradayım.”
 10. “Değerli annem, şu anda yaşadığın sağlık sorunlarına güçlü bir şekilde karşı koyacağına inanıyorum. Geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve en kısa sürede sağlığına kavuşmanı diliyorum. Dualarım seninle, her anında yanında olduğumu unutma.”

Bu mesajlar, annenizin sağlığının düzelmesi ve iyileşmesi için ona destek olduğunuzu hissettirmek için kullanılabilir. Kendi duygularınızı yansıtan ve samimi bir şekilde geçmiş olsun dileklerinizi ileten mesajlar her zaman en etkileyici olanlardır.

Anneye Geçmiş Olsun Mesajları

 • Evimizin biricik kraliçesi, başımızın tacı canım annem geçmiş olsun.
 • Güzel annem bunu da atlatacaksın az kaldı. Geçmiş olsun annem.
 • Dünyanın en güzel meleği, en iyi insanı hasta olmuş. Geçmiş olsun annem.
 • Evimizin biricik kraliçesi, başımızın tacı canım annem geçmiş olsun.
 • Kendine dikkat et, tez zamanda iyileş, yorma fazla kendini elleri kınalı anam.
 • Benim biricik tatlı anneciğim geçmiş olsun. Seni çok özledim annem.
 • Sen hasta olma ben olayım, senin gülen yüzlerin solmasın canım annem. Geçmiş olsun.
 • Babamın canısısı, benim prensesim geçmiş olsun. Allah’ım tez zamanda iyileştirsin.
 • Bir anne hasta olursa tüm evlatları hasta olurmuş, sen gülmeden biz gülemeyiz canım annem. Geçmiş olsun.

Senden her ne kadar uzakta da olsam, seni her zaman düşünüyorum canım annem. Geçmiş olsun.

Bizleri hasta etmemek için her şeyi yapan dünyanın en iyi annesi hasta olmuş. Annem geçmiş olsun kendine dikkat et.

Benim güzel annem bugüne kadar hangi güçlüğe boyun eğdi ki bu hastalığa yenilsin. Geçmiş olsun anneciğim.

Canım anneciğim geçmiş olsun. Sen biz hasta olunca başucumuzda sabah kadar beklerdin. Biz iyileşmeden rahat edemezdin.

Anneciğim! Söyle o güzel babama sana iyi baksın. Eğer bakamıyorsa yönetimi bana bıraksın. Geçmiş olsun annem.

Dünyanın meleği, dünyanın en güzel, en iyi insanı hasta olmuş. Geçmiş olsun meleğim. Allah’ım en kısada hastalığının şifasını versin.

Rabbim en kötü günümüzü böyle eylesin. Allah bundan daha kötüsünü göstermesin. Canım annem geçmiş olsun.

Senin sevgin her şeye değer, senin için çekilen her çile bu hayata bedeldir annem. Allah’ım tez zamanda hastalığının şifasının versin.

Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar demişler. Anacığım sen hiç ağlama, sen hiç hasta olma, sen her daim gül. Anacığım geçmiş olsun.

Benim annem güçlü bir kadındır. Çünkü benim annedir. Evlatları için bu hayata inat yarın tekrar iyileşecek, yeniden kaldığımız yerden devam edeceğiz.

En çabuk kabul olan dua anne duası derler, ben senin çabuk iyileşmen için dualar ediyorum güzel annem. Kendini iyi bak geçmiş olsun.

Allah’ım en kısa sürede iyileşmeni ve ayağa kalkmanı nasip etsin. Seni solgun yüzle değil, her zaman güler yüzle görmeyi nasip etsin. Güzel annem geçmiş olsun.

Dünyanın meleği, dünyanın en güzel, en iyi insanı hasta olmuş. Geçmiş olsun meleğim. Allah’ım en kısada hastalığının şifasını versin. Geçmiş olsun annem.

En uzun karanlık gecenin ardından doğan aydınlık güneş gibi, yarınlar bizim için çok güzel olacak annem. Beraberce bu hastalığı da atlatacağız. Geçmiş olsun iyi kalpli annem.

Bir annenin hastalığı evladını görene kadarmış, bir annenin gözyaşı evladı gelene kadarmış. Canım annem seni çok özledim. Kendine çok iyi bak geçmiş olsun.

Bir anne kendi hasta olsa bile  evladı hastayken yatmaz. Bende hastayım demez. Evladı iyi olsun anne için o yeter. Fedakar annem senin iyileşmen için ne gerekiyorsa yapacağım. Geçmiş olsun annem.

Hani anne hep derdin ya; “ yavrum siz hasta olman ben olurum diye” şimdi de ben söylüyorum sen hasta olma anne ben olayım. Sana gelecek ne kadar dert varsa gelsin bana ben çekeyim.

Ey hanemizin sorumlusu merhamet duygusu babacığım. Duydum ki hanemizin güneşi, gönlümüzün sultanı hasta olmuş. Tüm doktorlar seferber ola, bu sultan derhal sağlığına kavuşa, sultanımızın iyileşmesi için ne gerekiyorsa yapıla.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap