Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2022

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2022 Kredi kartları en çok tercih edilen banka ürünlerinden bir tanesidir. Hemen hemen her bankanın birbirinden farklı özellikleri barındıran kredi kartları bulunuyor. Acil durumlarda ihtiyacınız olan herhangi bir eşyayı dilerseniz kredi kartına taksitle alabilirsiniz. Özellikle beyaz eşya, mobilya ve benzeri gibi ürünleri alırken eldeki nakit paranızı direkt olarak harcamak istemezseniz kredi kartı kullanabilirsiniz. Kredi kartları için en merak edilen noktada aidatsız kredi kartı başvurusu olmaktadır.

Kredi kartlarının her geçen gün yoğun olarak kullanılmasından dolayı bankalar kredi kartı kullanan müşterilerine de çeşitli avantajlar sağlıyor. Örnek olarak gösterilecek olur isek; ayın belirli zamanlarında ve belirli tutarda yapmış olduğunuz harcamalara istinaden chip para kazanma şansınız vardır. Harcamaların tutarı bankalar tarafından belirlenir ve sizlere mesaj aracılığı ile iletilir.

Kredi kartlarının özellikleri birbirinden farklı olmasından dolayı bazı kredi kartlarında senelik olarak aidat ücreti alınır. Bu aidat ücreti her yıl farklı tutarlardadır. Aidat ödemek istemeyen insanlar aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak herhangi bir ücret ödemeden kredi kartı kullanıyor. Aidatsız kredi kartı veren bankalar azımsanamayacak kadar çoktur. Sizler de kredi kartınıza aidat ödemek istemiyorsanız aidatsız kredi kartı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Aidatsız kredi kartı başvurusu ile kart çıkarmak isteyen kullanıcılar aidatsız kredi kartı nedir? Özellikleri nelerdir? gibi çeşitli araştırmalarda bulunuyorlar. Aidatsız kredi kartı tanım olarak; Kredi kartı kullanımlarınıza istinaden yıllık olarak kullanıcılardan herhangi bir ücret kesilmeyen kart türüne denir.

Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerinden kart aidatı almayan bankalar sunmuş olduğu kredi kartı özellikleri ile müşterilerine büyük avantaj sağlıyor. Özellikle covid-19 süreçlerinde acil ihtiyaçlarınızı kredi kartından kolaylıkla alabilirsiniz. Kredi kartı kullanımınız birkaç yıl geçse dahi sizlerden kart aidatı adı altında herhangi bir ücret talep edilmez. Kartınızı dilediğiniz tüm noktalarda ve tüm ürünlerde kullanabilirsiniz. Her bankanın kredi kartlarında müşterilerine sunmuş olduğu özellikler farklıdır. Bu özellikler şu şekildedir;

 • Aidatsız kredi kartlarında, banka tarafından sizlere sunulan kampanyalardan yararlanmak için SMS atmanız gerekir. SMS ücretleri sizlerden alınır.
 • Belirli bir ücret ödeyerek kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.
 • Aidatsız kredi kartlarında harcamalarınıza göre çeşitli puanlar hesabınızda birikiyor ve belirli zamanlarda birçok ekstra kampanyalar sunuluyor.
 • Harcamalarınıza istinaden para puan biriktirerek alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bazı bankalarda harcamalarınıza istinaden uçuş puanı kazanma şansınız mevcuttur. Düzenli olarak kredi kartı kullanımlarınızda kredi kartınızda uçuş puanlarınız birikir.
 • Birbirinden farklı özellikleri ile sizlere sunulan aidatsız kartlardan çıkartarak dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.
Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilmek için direkt olarak bankanın müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir ve kart talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartınız onayınıza istinaden 2 ila 3 iş günü içerisinde bankadaki adresinize direkt olarak gönderilir. Dilerseniz banka şubesinden bizzat aidatsız kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapılabilen bankaların isimleri nedir sorusu, kredi kartı kullanıcılarının en çok araştırdığı konulardan bir tanesidir. Aidatsız kredi kartı veren bankalar şu şekildedir;

 • Garanti Bankası
 • Vakıfbank
 • Akbank
 • TEB
 • Yapı Kredi Bankası
 • İNG
 • Finansbank
 • KuveytTürk
 • Odeabank
 • HSBC

Garanti BBVA Bonus Flexi Aidatsız Kredi Kartı

Garanti bankasına ait olan bu kartta taksit seçeneği oldukça az olsa da kredi kartı aidatı sizlerden alınmamaktadır.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı

Üye işyerlerinde yapacağınız kredi kartı harcamalarında taksit imkanınız vardır. Bankalardan ne kadar taksit yapabileceğinizi öğrenerek taksit yapabilirsiniz.

Akbank Free Aidatsız Kredi Kartı

Tüm günlük harcamalarınızı herhangi bir aidat ödemeden Akbank Free ile yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Aidatsız Kredi Kartı

Aidatsız ve taksit imkanı bulunan Albaraka Türk kredi kartından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Word Eko Aidatsız Kredi Kartı

Yapı Kredi Word Eko Aidatsız Kredi Kartı

kredi kartınız ile nakit avans çekebilir ve yapmış olduğunuz harcamalarınızı bankanın prosedürüne göre taksitlendirebilirsiniz.

TEB Sade Kart

Harcamalarınıza 3 ay, 6 ay ve 9 ay  kadar taksit yapabilirsiniz. Dilerseniz harcamalarınızı da erteleyebilirsiniz. TEB sade kartta aidat ücreti mevcut değildir.

ING Light Kart

Üye işyerlerinde kullanabileceğiniz bu kartta dilediğiniz kadar taksit imkanı mevcut değildir. Peşin harcamalarınıza istinaden daha sonradan vade farkı ödeyerek taksit yapabilme imkanınız vardır.

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Enpara Aidatsız Kredi Kartı

Harcamalarınızı  6 aya kadar taksitlendirerek herhangi bir aidat ücretine tabi tutulmazsınız. Dilediğiniz her ürün ve alanda bu kartı kullanma şansınız vardır.

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Tasarruf etmenizi sağlayan bir karttır. Bu kredi kartı platin, gold ve klasik olmak üzere 3’e grupta incelenebilir. Sizler için hangi kredi kartı uygun ise seçerek kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Tercih Kart

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz, harcamalarınızdan da chip para kazanabileceğiniz bir kart olan Vakıfbank Tercih Kart kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunuyor.

Odeabank Bank’O Card

Sürpriz kampanyalar sunan, nakit avans, kredi kartı harcama taksitlendirmesi, yurt içi ve yurtdışında alışveriş imkanı sunan bu karttan çıkartarak dilediğiniz her yerde kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

HSBC Concept Kredi Kartı

Kredi kartı aidatı düşünmeden doyasıya harcama yapabileceğiniz HSBC Consept kredi kartı ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap