Yıldönümü Sözleri

Yıldönümü Sözleri Bir sevgiliniz veya bir eşiniz var. Mutlu bir beraberliğe adım attınız. Sevginin ve mutluluğun sayılarla artması insanı her geçen gün daha mutlu eder. İlişkide ilk günler, ilk ay, altı ay oldu derken bir yıl ciddi bir zaman dilimidir. Yıldönümü insanları ilişkileri açısından mutlu eden bir süredir. Aşkın, sevginin en özel günleri sıralaması vardır. İşte yıldönümü bu Özel günler içinde en üst sıradadır. Çünkü bir ilişkinin oturması tarafların birbirini tanıması zaman gerektirir. Yıldönümü kutlanılan bir ilişkide bu zamanı iyi kullanmış bir ilişki olmuştur.

İster kadın ister erkek sevdiği kişiden güzel sözler duymak ister. Kısacası sevgisini kelimelere dökmesini ister. Her ilişki ilk başladığında uzun soluklu olmasını istersiniz. Bunu sağlamak her iki tarafın özveri, sevgi ve saygısı ile mümkün olur.

Sevdiğinizi göstermek ve sevildiğinizi hissetmek istersiniz. Böyle zamanlarda birlikteliğinizim yıldönümünde sevdiğinize söyleyeceğiniz yıldönümü sözleri hem sizi mutlu edecek hem de sevgilinizin sizin sevgi ve aşkınız konusunda endişeleri olmayacaktır.

Bazen uzun uzun anlatmak istersiniz ama elinizden gelmez, bazen bir bakış bile yeterli olur. Ya da sevgilinizin gözlerine bakarak yıldönümü sözleri söylemeniz her şeyi anlatmaya yeterli olur.

Yıldönümü Sözleri
Yıldönümü Sözleri

Editörün Seçimi ile Eşsiz Yıldönümü Sözleri

 1. “Bu özel gün, geçmişteki güzel anılarımızı tazeleyip, geleceğe olan umudumuzu pekiştirdiğimiz bir yıldönümü. Seninle her anımı ömür boyu birlikte kutlamak dileğiyle…”
 2. “Her geçen yıl, seninle geçirdiğimiz zamanların değerini daha iyi anlamama vesile oluyor. Bu yıldönümümüz kutlu olsun, nice güzel yıllara!”
 3. “Bugün, hayatımızdaki özel anların bir yıldönümü. Beraber geçirdiğimiz her an, birbirimize olan sevgimizi daha da güçlendiriyor. Seninle geçirdiğim her yıl benim için paha biçilmez.”
 4. “Yıllar geçse de seninle geçirdiğim her an hala taze ve dolu dolu. Bu yıldönümümüzde, birbirimize olan sevgimizin daha da derinleştiğini hissediyorum.”
 5. “Bu yıldönümümüzde, seninle başlayan hikayemizin daha nice güzel yıllara devam etmesini diliyorum. Seni seviyorum.”
 6. “Her yıldönümümüzde geçmişe tekrar dönüp, birlikte yaşadığımız güzel anıları hatırlıyorum. Bu yıl da seninle daha nice mutlu anılar biriktirmek istiyorum.”
 7. “Yıldönümümüzde seninle beraber olduğum her anı bir kez daha yaşıyorum ve tekrar tekrar aşık oluyorum. Seninle geçirdiğim her yıl benim için bir hazine.”
 8. “Yılların bize hediye ettiği güzel anılar ve birbirimize olan sevgimizle dolu bir yıldönümü kutluyoruz. Seni seviyorum ve her yıl seninle olmak dilediğim en güzel armağan.”
 9. “Bu özel günde, seninle geçirdiğim her yılın, kalbimdeki yerini daha da büyüttüğünü biliyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun, seninle her günüm özel ve anlamlı.”
 10. “Bu yıl dönümümüzde, seninle geçirdiğimiz güzel zamanları düşünüyor, gelecekte birlikte daha nice yılları birlikte kutlayacağımızı heyecanla bekliyorum.”

Yıldönümleri, geçmişteki güzel anıları hatırlamak ve birlikte geleceğe dair umutlar beslemek için güzel bir fırsattır. Sevdiğiniz kişiyle veya önemli bir olayla geçen yıllarınızı birlikte kutlamak, duygusal ve anlamlı bir deneyim olacaktır. Bu sözlerle sevdiğiniz kişiye veya önemli bir olaya özel duygularınızı ifade edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Yıldönümü Sözleri

 • Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.
 • Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek.
 • Seni seviyorum kadın, demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.
 • Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın bir tanem.
 • Daha nice birlikte geçireceğimiz yıllarımızı kutlamak dileği ile canım.
 • Evlilik sonsuzluk yolunda ilk adımı atmaktır. Mutluluğunuz daim olsun, sevginiz sonsuza dek sursun!
 • Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yıldönümü Mesajları

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun bir taneciğim.

Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin. İyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Yıldönümümüz kutlu olsun askım.

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım.

O büyük gün daha dün gibi; fotoğraflar sarardı ama düğün pastamızın tadı hala damağımda. Nice nice yıllara hep el ele.

Sevdan üflendi bir kere vakit aşk-ı kıyamet. Sen kopuyorsun yüreğimde; gönlüm gönlüne emanet. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım aşkım.

Ey canımın sahibi yar! Sen benimle olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var. İyi ki senle evlenmişim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Gözlerinin “Kahve’sinden” koy ömrüme, kırk yılın hatırına “Sen’de” kalayım! İyi ki ömrümün sahibi olmuşsun. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Seninle evlendiğim gün, hala benim ömrümde geçirdiğim en mutlu gün! Çünkü hala sana aynı aşkla ve aynı tutkuyla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Ne zaman bir şiir okunsa aklımdasın, ne zaman bir telefon çalsa senin sesini duymak isterim! Sen tanrımın bana en güzel armağanı, sen hayatımın en güzel yanısın! Aşkımızın yıldönümü kutlu olsun.

Geride bıraktığımız bu yılda da her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Seni severim durmadan. Gökyüzünün berraklığı kadar severim. Yağmur damlaları her düştüğünde, toprağın çiçek açması kadar severim. Yıldönümümüzü kutlarım aşkım

Yarım kalmış şiirlerim gibisin, yaşanmamış çocukluğumsun, anılarımda öylesine eksiğim sensiz öylesine sahipsiz. Sen benim hayat arkadaşım en kıymetli hazinemsin.

Sevelim, Sevelim, Hep sevelim birbirimizi sevebileceğimiz kadar! Bir uçtan uca açalım yüreğimizin kapılarını sonuna kadar… Aşkım, aşkımız sonsuza kadar sürsün…

Sana olan aşkım gökyüzünde var olan yıldızlardan daha fazla ve ayın parlayabildiğinden daha fazla ışık saçmakta. Her senemiz böyle aşk dolu geçsin hayatım yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen ayın kıskandığı güzel, ey gönlümün sultanı biricik yârim. Sol yanım, umudum, her şeyim. Yarınlar hep bizim olsun ve her sene birlikte aynı günü hatırlamak dileği ile yıldönümümüz kutlu olsun.

Sana yüzlerce anlam yükledim aynı anda iyi bir arkadaş, çok sevimli ufacık bir çocuk, masum bir bebek, şefkat dolu bir insan, vefakâr bir dost, tatlı bir sevgili! Her şeyinle Sen bir harikasın. Yıldönümümüz kutlu olsun…

Nefes alabildiğim her an senin adın yankılanır kulaklarımda. Seninle kurduğumuz hayallerin tamamı gerçekleşiyor ve seninle olmak kadar güzel bir şey yok bu evrende. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Sen hayatımın en vazgeçilmez aşkı, sen yolunda savaşlar verdiğim sevdam, sen uğrunda ölümü bile göze aldığım sevdam, sen beklediğim, sen özlediğim, sen gizlediğim… Hayatımın anlamı! Sonsuza kadar birlikte olmak dileğiyle…

Bir dahaki sefere ne kadar yaşlanacağız bilmiyorum ama umudum ve ümitlerim her zaman seni düşleyecek kadar sevmeye devam edecek. Yanındayken bile seni sevmekten vazgeçmeyeceğim ve hep seninle olacağım. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Devrik cümlelere inat, seni her geçen gün daha çok seviyorum. Her yıl bugün bir senemizin daha dolması hem mutluluk hem de korku besliyor içimde. Yaşlanmak ve ömrümde kokunu almaktan daha da uzaklaşmak gibi… Yıldönümümüz kutlu olsun.

Ne bir parça hüzün kaplasın bizi, nede dertler uğrasın koynumuza. Seninle yaşadığım yıllar boyu hayatımda hep seninle kalmak istiyorum geleceğimde. Ne olur gözlerini hiçbir zaman gözlerimden ayırma. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgili.

Kalbin kalbime emanet ey güzel, korkma. Nicedir sensiz geçmez hiçbir zikrim ve fikrim. Sürekli aklımda ve kalbimde sen varsın. Her dem seninle olmak ister bu ruh, seni çok seviyorum aşkım yıldönümümüz kutlu olsun.

Hala şükür ediyorsam seninle olduğuma bil ki halen senin için çarpıyor bu yürek, tüm özlemlerim ve hasretim sanadır ey sevgili. Zira sensiz geçen her günüm perişan. Bir yıl daha kayıp gitti ellerimizden, seni çok seviyorum bir tanem yıl dönümümüz kutlu olsun.

Kalbime kilit vuran ey güzel, senin geçen bu ömür her sene daha da güzelleşmekte. Kokunun bekçisi, gözlerinin esiriyim. Ölüm anıma kadar gözlerime aynı sevgiyle bak sevgili, ben senin eserinim. Yıldönümümüz kutlu olsun bebeğim.

Sarhoş bir söyleniştir seni seviyorum demeler, fakat ben hep uyak kafayla sevdim seni. Aşkımın yılları tesbih ettiği bu yollarda seninle olmak kadar daha güzel bir şey yok bu dünyada. İyi ki karımsın, iyi ki helalimsin. Seni çok seviyorum, yıldönümümüz kutlu olsun.

Yıldızlar kadar uzak olsun bize dertler ve acılar. Bir ömür paylaştığımız bu birlikteliğimizde sevgi sürekli sol yanımızda dursun ve kalbin yalnızca benim için çarpsın. Seni canımdan çok seviyorum aşkım, yıldönümümüz kutlu olsun.

Nicedir sanadır şiirlerim, ezelden bilmem kendimi seninle buldum sadece. Haykırışlarım sevdama ve sevgime yönelik attığım naralardır. Seni bulduğum her nefeste özlüyorum ilk günkü gibi yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Artık unutulmayacak anılarımız var evliliğimizin bu senesinde de aynı yıla benzer bir mutluluğun çerçevesinde yer almak istiyorum seninle. İyi ki varsın can özüm, seni canımdan çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Ah şu yıldızlar anlar halimden. Seninle gençlik dönemlerim geliyor aklıma ansızın, kalkıyorum olduğum yerden ve uzaklaşıyorum herkes ve her şeyden. Sadece seninle olmak istiyorum yarınlarda yıldönümümüz kutlu olsun bir tanem.

Gözlerinde kaybolmak ve içerisine hapsolmak en büyük arzum yıllardır. Seneler geçse de üstünden beyazlaşan saçlarımızın inadına halen kalbim seni görünce ilk günkü heyecanla çarpmakta. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Takvim yaprağından bir yılın gününü daha düşürdük seninle. Mutlu bir yıl daha geride bırakarak inşa ettiğimiz bu evliliğin yeni yıl temelinde de bir ömür mutluluklar diliyorum her ikimize de. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

20 yorum

Bu sözlerle eşime olan aşkımı daha da güzel ifade edebileceğim.

Bu sözlerle yıldönümümüz daha da özel olacak, eminim.

Her yıldönümünde farklı bir şeyler söylemek zor oluyor, burası kurtarıcım oldu!

Yıldönümümüz için aradığım romantik sözler tam da burada.

Eşime duygusal bir sürpriz yapmak istiyordum, bu içerik işimi gördü.

Bu sözler, yıldönümü kutlamalarına çok uygun. Hepsi birbirinden güzel.

Ümmühan  -  Mayıs 8, 2022 / 1:38 pm

Yıldönümünde söylenecek en güzel şeyler burada. Her biri kalpten.

Yıldönümü özel bir gün, bu sözlerle daha da özel hale getirebilirim.

Yıldönümü demek aşkı anlamak demek, bu sözlerle çok daha kolay.

Yıldönümümüzü kutlamak için aradığım kelimeleri buldum, minnettarım.

Yıldönümümüzde ne söyleyeceğimi düşünüyordum, burada buldum.

Aşkı ve sevgiyi ifade etmenin en güzel yollarından biri bu sözler.

Aşkın en güzel ifadesi bu sözlerde gizli. Yıldönümü için mükemmel.

Sevgilimin yıldönümü için tam da aradığım şey, teşekkür ederim.

Bugün bizim yıldönümümüz ve tam da aradığım sözleri burada buldum, sağ olun!

Aşkı anlatan bu sözler, yıldönümümüzde tam yerinde olacak.

Yıldönümümüz için böyle güzel bir içerik bulmak harika!

Eşim bu sözleri duyduğunda çok mutlu olacak, eminim!

Yıldönümünde duygusal bir an yakalamak isteyenler için birebir.

Nilüfer  -  Nisan 8, 2023 / 7:01 pm

Bu içerik yıldönümü için biçilmiş kaftan. Hepsi birbirinden anlamlı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap