Yılbaşı Kredi Fırsatları Mükemmel Kampanyalar 2022

Yılbaşı Kredi Fırsatları Mükemmel Kampanyalar 2022 Yeni yılın gelmesine kısa bir süre kalması ile birlikte birçok insan yeni yıl kredi kampanyaları 2022 avantajları ile ilgili araştırmalara başlamış bulunuyorlar. Yeni yıla girerken borçlarını karşılamak isteyenler, bankaların kendilerine sunduğu avantajlar ile yüzlerini güldürmeye başarıyorlar. Bankaların yılbaşı kredilerinin bu yıl da düşük seviyelerde olması bekleniyor. Öyle ki yıl ortasında kredi çekmek isteyenler, kredilerinin aciliyetli bir durumu olmadığı takdirde yılbaşı kampanyalarını beklemeye başlıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde yeni yıl kredisi veren bankalar 2022 açıklandı. Yeni yılda kredi çekmek isteyenler banka alternatiflerini değerlendirmeye alarak seçimlerini yapabilirler. Yeni yıla güler yüzle girmek isteyenler, banka listeleri arasından kendilerine uygun bankayı tercih ederek kredi ihtiyaçlarını giderebilirler.

Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Geçtiğimiz yıllar da olduğu gibi bu yılda yılbaşı kredisi veren bankalar 2022 listesinde oldukça çok alternatifler bulunuyor. Öyle ki bir çoğumuzun bu banka listelerinde yer alan herhangi bir bankada kredisi, kredi kartı veya aktif bir hesabı bulunuyordur. Tüm kredilerde olduğu gibi yılbaşı kredisinde de işlem yapmış olduğunuz bankadan talep etmeniz, sizi avantaj sahibi yapmasının yanı sıra kredi işlemlerinizde hızlı bir şekilde çözüme ulaşır.

Kredi işlemlerinde öncelik kredinin faiz oranına dikkat edilir. Bu sebep ile yılbaşı kredilerinde de faiz, büyük bir önem taşır. Ayrıca kredi çekme işlemlerinde kredi ile beraber kredi kartı, bireysel emeklilik ya da sigorta zorunluluğun olup olmaması da en önemli etkenler arasında yer alır.

Yılbaşı Kredisi Alabileceğiniz Bankalar 2022

Yeni yıl kredilerinin faiz oranlarının açıklanması ile birlikte yılbaşı kredisi veren bankalar 2022 listesi de sıklıkla araştırılmaya başlandı. Yılbaşı kredisi veren ve müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefleyen bankalar arasında İş Bankası, QNB Finansbank, Türk Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası, Fibabanka, ICBC Bank, Garanti BBVA, ING Bank, Vakıfbank, Denizbank, Enpara, Ziraat Bankası, Halkbank ve Akbank yer alıyor. Listede oldukça fazla bankanın yer alması kafa karışıklığına sebep olmuş olsa da yılbaşı kredi çekim işlemlerinde öncelikle kredi oranlarına ve şartlarına dikkat edilmelidir.

Öyle ki yılbaşı kredisi veren bankalar kendi politikalarını uygulamakta özgürdürler. Kredi çekim işlemlerinde şart koşulan ürünlerin kazancına ve kaybına dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği takdirde oldukça düşük miktarlı olan bir krediye yüksek masraflar ödemek kaçınılmazdır.

Yılbaşı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yılbaşı kredi başvurularının nerden yapılacağına dair araştırma yapmanıza gerek yok Kredinfo sitemiz üzerinden tek adımda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sitemizin ilk giriş sayfasında kredi oranlarının ve bankalarının bulunduğu şablona göz atmayı unutmayınız. İhtiyaç kredisini seçip en ucuz krediyi bul seçeneği ile size en uygun olan krediyi tanımlayacak bankaya ulaşabilirsiniz.

Size uygun çıkan bankanın yanı sıra diğer bankaların da size sunabileceği kredi tutarını, kredi faiz oranını ve taksit seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Yılbaşı kredilerini dijital ortamlarda yaptığınızdan gelir belgesi istenmez. Bu anlamda işlem yaptığınız bankaları tercih etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Yılbaşı Kredi Hesaplama

Yılbaşı Kredi Hesaplama

Yılbaşı kredisi hesaplama işlemleri için sitemizin yeni yıl kredisi hesaplama alternatiflerden yararlanabilirsiniz.  Ayrıca kredi başvurusu için açılan sayfanın alt kısmında bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama, yılbaşı kredisi hesaplama 2022 seçeneklerinden de zorlanmadan hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz. Yılbaşı kredi hesaplama işlemlerinizi sitemiz üzerinden tamamlandıktan sonra ve size uygunluk gösterdiğinden emin olduktan sonra, devam et butonu ile bankanın resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Banka resmi sitesi üzerinden kredi işlemlerinizi tamamlayarak, herhangi bir mahsur görülmediği takdirde kredinizi kullanabilirsiniz. Yılbaşı kredi işlemleri ve merak ettiklerinizi sayfamızın alt kısmına yorum olarak yazabilirsiniz.

Yılbaşı Kredi Fırsatları Oranları

Yılbaşı Kredi Fırsatları Oranları Yılbaşı kredisi hesaplama işlemlerinde, kredi oranı büyük bir önem taşır. Bu anlamda bankalarda yeni yıl kredisi için Aralık ayı baz alındığında ortalama %1,50 ile %1,60 arasında faiz oranı değişiklik gösteriyor.

Bankalar arasında en düşük faiz oranları %1,35 başlarken, en yüksek faiz oranı %2,15 olarak belirlendi. Faiz oranlarının yanı sıra kredi kullanmak istediğiniz bankanın kriterlerine uyum sağlayıp sağlamadığınız da büyük bir önem taşıyor. Bu anlamda yılbaşı kredisi kullanmadan önce önceliğinizi faiz oranı oldukça düşük olan bankalardan tarafa şansınızı denemelisiniz.

 Yılbaşı kredisi veren bankalar Türkiye İş Bankası %1,35-%1,60, QNB Finansbank %1,35- %2,15, TEB %1,35-%1,75, Yapı Kredi %1,35-%1,70, Fiabanka %1,44, ICBC Bank %1,45, Garanti BBVA %1,49, ING Bank %1,49, Vakıfbank %1,52, Denizbank %1,62-2,14, Enpara %1,69, Ziraat Bankası %1,75, Halkbank %1,77 ve Akbank %1,93 olarak faiz oranlarını belirledi.

Yılbaşı kredisini veren bankaların hemen hemen hepsi 3 ay ertelemeli olarak kredilerinizi hesaplarınıza tanımlıyor. Bu fırsat ile çekmiş olduğunuz kredinin ilk taksiti 120 gün sonraya kalıyor. Öyle ki normal olarak kullanılan kredilerde ilk taksit ortalama 40 gün sonra ödenmesi gerekiyor. Yeni yıl kredinizi Ocak ayında kullanıp taksitlerine Mayıs ayında başlamanız, sizin için büyük bir avantaj oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap