Yeni Bir MHA Oyunu Geliyor

Yayıncı Bandai Namco, daha fazla My Hero Academia içeriği arıyorsanız, takım yeni bir MHA oyununun Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One'a yönle…

Yayıncı Bandai Namco, daha fazla My Hero Academia içeriği arıyorsanız, takım yeni bir MHA oyununun Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One’a yönlendirildiğini açıkladı.

My Hero One’s Justice 2 yolda, ancak henüz bir tarih açıklanmadı.

Gematsu, Newst Jumpe’ın Spytrue kullanıcısı tarafından tweetlenen en son Weekly Jump sayısının ek bilgileriyle ekran görüntüsünü paylaştığını bildirdi.

My Hero One’s Justice 2, geçen yılın sonunda PC ve konsollarda başlatılan My Hero One’s Justice oyununun devamı olduğu söyleniyor.

Ancak bir devam serisiyle mi karşılaşacağımız henüz net değil. My Hero One’s Justice 2 hakkında çok fazla şey bilinmiyor; Bununla birlikte, Gematsu, Kai gibi “Overhaul” Chisaki “gibi yeni karakterler ekleyeceğini ve çeşitli Quirk yeteneklerini” önemli ölçüde yükselteceğini “iddia ediyor.

Xbox One sürümü “Japonya’da yalnızca dijital yayın” olacak şekilde tasarlandı ve oyuncularla buluşturulacak.

My Hero One’s Justice incelemesinde, “Bir Kahramanımın Adaletinin Hikâyesi modu, MHA dünyasını tanıtırken iyi bir iş gibi gözüküyordu.

Ancak yine bazı oyuncuların ve eleştirmenlerin ciddi söylemlerine rastladık. Çünkü bilhassa alt metne çok inildiği ve bazı ipuçlarıyla oyun zevkinin baltalandığı hususunda net faktörler var.” dedi.

Savaşmaya çalışmakla meşgulüm, AI’ya karşı olan çevrimdışı modlar da oyun için fazla bir şey yapmıyor, ancak One’s Justice’in savaşı hem erişilebilir hem de zevkliydi… İki oyuncu yüz yüze geldiğinde – çevrimiçi veya kapalı – oyun adrenalini ele geçirdi.

My Hero Academia’nın en göze çarpan dövüşlerini canlandırıyor. Manga / anime’den ciddi ve yıkıcı içeriklere sahip bir rakibi alt etmek, ödüllendirici hissettiriyor ve oyuncunun oyuna geri dönmesini sağlamak için yeterli görünüyor. ”

Diğer MHA haberlerinde baktığımızda da farklı haberlerle karşılaşmıyor değiliz. Mesela anime bu ekim için dördüncü sezonu ile geri dönecek.

Funimation, My Hero Academia Season 4’ün web sitesinde ve Hulu’da yayınlanacağını ve FunimationNow’un SimulDub yayınlayacağını açıkladı.

İkinci bir MHA filmi olan My Hero Academia: Heroes Rising ise anime ve manga izleyicileri tarafından merakla bekleniyordu. Tarih ise 20 Aralık’ta Japonya’da gösterime gireceğini bize kanıtlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap