WoW(World of Warcraft) Oyununda Karakter Transferi Nasıl Yapılır

World of Warcraft klasik karakterlerin transferleri hakkında bilgiler.

Video oyunlar arasında büyük bir topluluğa sahip olan World of Warcraft (WoW) Classic’in geri dönüşü müthiş bir coşkuya sebep oldu. Yüksek profilli MMORPG’nin vanilya versiyonunun yeniden piyasaya sürülmesi, WoW’a olan ilginin oldukça artmış olduğunu gösterdi. Ne yazık ki, bu muazzam dikkat, World of Warcraft Classic alemlerinin çoğunluğunun ağzına kadar dolmasına ve karakter transferi yapmaya çalışan oyuncuların son derece uzun bekleme sürelerine neden olmasına yol açtı.

Ancak, Blizzard Entertainment kısa süre önce karakter transferi sağlayacağını açıklamıştı. Oyunun oynayan sayısını daha yukarıya çekerek WoW aleminde geniş çaplı bir ortam yaratmaya yardımcı olmak için ücretsiz karakter transferi sağlanacağı belirtildi. World of Warcraft Classic’te karakterinizi bir bölgeden diğerine nasıl aktaracağınızı öğrenmek istiyorsanız hemen aşağıda tüm ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

World of Warcraft (WoW) Klasik İçin Karakter Aktarımı

WoW özelliği popüler başlığın daha kalabalık bölgeleri karakter seçme ekranında veya bölge kuyruğu ekranında yeni bir bölgeye geçiş yapmaya başlayabilecekler.

Karakterleri lonca lideri, etkin açık artırma listeleri veya teklifleri varsa ya da postaları varsa, oyuncular figürlerini bir bölgeden yenisine taşıyamazlar. Yani karakterlerde net olarak aktivasyon olmaması gerekiyor. Blizzard, hangi World of Warcraft Classic alanlarının kullanılacağı konusunda daha fazla ayrıntı sağlayacağını ve WoW karakter transfer hizmetinin resmen yayınlandığında da bazı kısıtlamaların olacağını belirtti.

Blizzard, World of Warcraft Classic ücretsiz transfer servisinin ne zaman başlayacağı konusunda kesin bir tarih vermedi. Geliştirici, “önümüzdeki günlerde” diyerek kısa bir süre içerisinde bu sistemin hayata geçeceğinin sinyallerini vermekle yetindi.

Bu makaleyi, World of Warcraft Classic karakter transferi hizmeti ile ilgili Blizzard tarafından kullanıma sunulduğu zaman yeni bilgilerle güncellemeye devam edeceğiz. Bu yeni hizmetin WoW’a geldiğini görmek eminiz ki tüm kullanıcıları memnun edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap