World of Warcraft(WoW) Ücretsiz Mi?

World of Warcraft oyunu paralı mı? Aylık fiyatı, ücretsiz oynama süresi hakkında bilgiler.

World of Warcraft(WoW) Ücretsiz Mi? World of Warcraft (WoW) Classic hızlı bir biçimde dünyadaki en popüler oyunlardan biri haline geldi. WoW’a bu kadar ilgi gösterilmesiyle beraber birçok kişi World of Warcraft Classic’i ücretsiz olarak oynayabilecekleri veya çeşitli özelliklerin tadını çıkarmak için bir miktar para ödemeleri gerekip gerekmediğini merak ediyorlardı. World of Warcraft Classic’in özgür olup olmadığını merak ediyorsanız, aşağıda WoW’un gerçek maliyetini öğrenebilirsiniz.

World of Warcraft (WoW) İçin Ne Kadar Ödemek Gerekiyor?

Maalesef, oyunun ücretsiz oynanabilecek bir doğaya sahip olmasını uman oyuncular için World of Warcraft Classic şu anda ücretsiz değil. WoW’un retro versiyonunun sunduğu her şeyi tecrübe etmenin tek yolu, yüksek profilli MMORPG’ye aktif bir aboneliğe sahip olmak. Oyun için düzenli bir abonelik size ayda 14,99 $’a mal olacaktır.

World of Warcraft(WoW) Ücretsiz Mi?
World of Warcraft(WoW) Ücretsiz Mi?

Şimdi, MMORPG’nin perakende sürümü oyuncuların seviye 20’ye kadar oynamaları için ücretsiz. Oyuncular ayrıca istedikleri kadar karakter yaratabilirler. Ancak, World of Warcraft Classic için durum böyle değil. Bu popüler sürümün Blizzard’ın şu anda sahip olduğu yüksek popülerlik seviyesini gördüğü için, popüler WoW sürümünü ücretsiz olarak oynama şansının olmaması şaşırtıcı değildir. Ayrıca, video oyunu topluluğunu devralacak en yeni oyunu değerlendirmek için abone olan çok sayıda yeni oyuncu olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Bununla birlikte, oyuncular Blizzard’ın bazı sunucuların gördüğü son derece uzun kuyruk sürelerini azaltmaya yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun için karakterlerini bir bölgeden diğerine ücretsiz olarak aktarabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap