Vazgeçilmez Erkek Olmak için Öneriler

Vazgeçilmez erkek nasıl olur? Kadınların vazgeçilmezi olun. Kadınların vazgeçilmezi olmak için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık.

Vazgeçilmez erkek nasıl olur? Kadınların vazgeçilmezi olun. Kadınların vazgeçilmezi olmak için yapmanız gerekenleri sizler için hazırladık.

Çoğu erkek için kadınların vazgeçilmezi olmak bir hayalin ötesindedir. Gerçekten ünlü bir futbolcu, şarkıcı ya da oldukça zengin biri değilseniz güzel kadınlarını etkilemeyi başarmanız bile büyük bir yetenektir.

Bir kadının sizden vazgeçmemesini nasıl sağlarsınız? Bu hiçte kolay bir durum değildir değil mi? Kadınların vazgeçilmezi olabilmek için dikkat etmeniz gereken durumlara gelin birlikte göz atalım.

Vazgeçilmez erkek olmak için olmazsa olmazlar nelerdir?

Vazgeçilmez erkek olmak istiyorsanız mutlaka sahip olmanız gereken durumlar vardır. Bunlar ile birlikte yapmanız gereken ve asla yapmamanız gerekenlerde bulunmaktadır.

Dürüst olun!

Konuştuğunuz her kadının dürüstlük konusunda hassas olduğunu unutmamalısınız. Hiçbir kadın bir yalancı ile birlikte olmak istemez. Kadınlar herkese karşı dürüst olabilen erkeklerin dikkatlerini daha hızlı çektiğini dile getiriyoyr. Kendisine yalan söyleyen bir erkek ile bir ilişkiye başlalmak istemediklerini söylüyorlar.

Kibar olun!

Kadınların en fazla şikayetçi olduğu noktalardan biriside erkeklerin kibar olmayı beceremiyor olması. Maço erkeklerden hoşlandığını belirten kadınlar bile kendisine karşı kibar davranmayan bir erkeğe bağlanmanın neredeyse imkansıza yakın olduğunu belirtiyor.

İş ve Maddiyatta Olsun

Kadınların vazgeçilmesi olabilmek için üzgünüz ki para da gerekli. Doğru bir işi, geliri ve yatırımı olmayan bir erkekten vazgeçebilmek her zaman daha kolay olmaktadır.

Vazgeçilmez erkek olmak için dış görünüm ne kadar önemlidir ?

Dış görüntü erkeklerde önemli değildir diye düşünüyorsanız eğer tekrar düşünmeniz gerekli. Biz erkekler olarak kadınlarda dış görüntüye ne kadar önem veriyorsak eğer aynı durum kadınlarda da geçerlidir.

Sizi tam olarak tanımayan insanları etkilemenin tek bir yolu dış görünümün iyi ve etkileyici olmasıdır. Bu anlamda kişisel bakım ve kişisel temizliğinize önem göstermeli aynı zamanda da giyim konusunda da dikkat etmeniz gerekmekte.

Kibir değil öz güven her zaman daha iyidir!

Kibirli bir insandan kim hoşlanabilir ki? Arkadaş olarak bile çekilmez durumdadırlar. Öz güveni olmayan insanlarda tıpkı kibirli olan insanlar gibidir. Kendini ezmek için yer arar ve sürekli olarak çevrersinde bulunan insanları yıpratır.

Kadınlar ise kibirli erkeklerden değil öz güvene sahip erkeklerden hoşlanır. Egoist olmak yerine kendinize güvenin. Yukarıda sayılanlarda başarılı olduğunuz zaman öz güveninizde artacaktır. Kibirli ve egoist olmak ile öz güvenli olmak arasında ki çizgiyi iyi bilmeniz gerekli.

İlk randevu kusursuz olmalı!

Bir ilişkinin geleceğini ilk randevu belirler dersek eğer abartmış olmayız. İlişkinin temelleri sağlam olsun diyorsanız eğer ilk randevunuzun kusursuz olması gerekmekte. Çünkü hem erkekler hem de kadınlar ilk randevuda ki izlenimlere oldukça fazla önem vermekte. Fakat bu izlenimlere kadınlar daha fazla önem vermekte aman dikkat.

Mekan seçimini iyi yapın!

İlk buluşmanız mükkemel olması için lüks ve oldukça pahalı bir mekana gitmenize gerek yok. Gittiğiniz mekanın kendisine has bir havası ve cool olması yeterli olacaktır.

Unutmayın ki kadınlar daha önce gitmemiş oldukları bir yere götürülmekten hoşlanırlar.

Yapmamanız gereken şeyleri yapmayın!

İlk buluşma sırasında kaba ve uygunsuz davranışlarda bulunursanız muhtemelen o randevunun bir tekrarı olmayacaktır.

Örnek vermek gerekirse eğer; geğirmeyin, küfür etmeyin, gaz çıkarmayın, argo tabirler kullanmayın, küfürlü fıkra ya da hikayeler anlatmayın, ağzınızı şapırdatarak yemek yemeyin, abartılı bir şekilde kahkaha atmayın ve hepsinden önemlisi de asla ama asla yalan söylemeyin. Karşınızdaki kişinin bir kadın olduğunu ve birbirinizi yeni tanımaya başlamış olduğunuzu unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap