Türkiye Finans Pos Komisyon Miktarları 2022

Türkiye Finans Pos Komisyon Miktarları 2022 Her banka yılın başlangıcında yeni pos komisyon oranlarının güncelleyerek sitesinde paylaşım yapmaktadır. Türkiye Finans pos komisyon 2022 yılı için sitesinde yeni güncelleme yaparak banka takipçilerine açmıştır. Geçen sene Türkiye Finans pos komisyon oranını sizin için tekrardan araştırıp makale şeklinde açıklayarak bilgilendirmiştik. 2022 yeni yılda her bankanın yaptığı gibi komisyon oranlarda Türkiye Finans pos komisyon oranlarda da değişiklik olmuştur.

Sitemizin siz değerli okuyucuları her sene olduğu gibi bu sene de bankaların pos artış oranlarının genel olarak arttığını makalelerimizde görmüşsünüzdür. Türkiye Finans pos oranları 2022 yılına göre artış göstermiştir. 

Pos komisyon ve pos masrafları farklı anlama gelmektedir. Türkiye Finans pos masrafları da pos komisyonları gibi artış göstermektedir. Türkiye Finans mobil pos ücretleri, sabit pos ücretleri, kayıp pos bedeli, pos arıza bedeli gibi kişiye ait ücretler, geçen seneki yıllara göre daha fazla seviyelerde gösterilmektedir.

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları Sonraki Gün

Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları Sonraki Gün

Türkiye Finans pos komisyon oranları sonraki gün için %1,60 olarak uygulanmakta. Türkiye Finans ile anlaştığınız da pos başvurusu yapmadan evvel bu oranı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Çünkü bu oran ile başlangıç yapacaksınız. 

Her banka aktif müşterilik yapan kişilere her konu da imtiyaz vermektedir. Türkiye Finans olarak da aktif müşterilerine daha iyi oran verebilmektedir.  Aşağıda verilen listedekileri seçenekleri sağlarsanız eğer verilen pos komisyon oranlarından daha düşük oranla değerlendirme altına alınabilirsiniz. 

Türkiye Finans çalışmak istediğiniz de ertesi gün pos komisyon oranını daha çok aşağıya çekmek isterseniz bu şartlardan birini kullanabilirsiniz. 

 • Bankanın kredi kartı, ATM kartı, cari hesap, katılım hesabı gibi ürünlerini kullanarak,
 • Hesabınızda 50.000 TL ya da muadili döviz tutarında para bulundurarak,
 • Pos ile yaptığınız işlemler sonrasında hesabınıza geçen parayı en az birkaç gün çekmeyerek,
 • Bankanın çek, teminat mektubu, ticari kartbireysel emeklilik, sigorta, ticari kredi, bireysel kredi gibi diğer kobi ürünlerini kullanarak,
 • Cari ya da vadeli hesap verimliliğini arttırmak kaydıyla pos cihazınız üzerinden daha çok işlem alarak, Türkiye Finans pos komisyon oranlarının bu şartlardan birini yerine getirerek sadece size özel indirim talep edebilirsiniz. 

 Kısıtlandırılmış Türkiye Finans Pos Komisyon Oranları Nelerdir? 

Her bankadan bankaya farklılık gösterilen blokeli pos kullanımı Türkiye Finans olarak blokeli olsa dahi kullanım sağlayabilmektedir. Türkiye Finans blokeli olarak kullanılan pos gün sayısı yeni aktif kullanan müşterileri ve eski müşterilerine göre farklılık göstermektedir. Yeni müşterileri için 38-40 gün için uygunluk görmüştür. 

Türkiye Finans olarak şöyle de avantajı vardır. Yukarıda saydığımız pos komisyon oranını düşürme şartlarını şayet yerine getirirseniz pos bloke gün sayısında da değişiklik gösterebilirsiniz. Yukarıdaki şartları yerine getirdiğiniz müddetçe banka ile iletişim haline geçerek durumdan bahsedebilirsiniz. 

Türkiye Finans Posa Özel Destek Hattı Var Mıdır?

Türkiye Finans Posa Özel Destek Hattı Var Mıdır?

Türkiye Finans pos kullanıcılara özel destek hattı vardır. Türkiye Finans numarası 0850 222 22 44’ dür. Türkiye Finans pos müşteri hizmetleri ulaşmak istiyorsanız sabit numaradan ya da cep telefonunuzdan çevirerek iletişim haline geçebilirsiniz. Şayet pos cihazında arıza yaşamanız durumunda banka gitmeden direk verilen numarayı yani 0850 222 22 44 arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Türkiye Finans pos müşteri hizmetleri kullanarak aşağıdaki işlemleri yapmak mümkündür;

 • Yeni pos başvurusu yapmak ya da var olan pos cihazı ile ilgili bilgi almak,
 • Mevcut pos komisyon oranını öğrenmek,
 • Güncel pos kampanyaları hakkında detay almak,
 • Yeni pos başvurusu yapmadan önce Türkiye Finans pos hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak,
 • Türkiye Finans pos arıza bildiriminde bulunmak,
 • Türkiye Finans pos iptal talebinde bulunmak,
 • Türkiye Finans pos destek hizmetlerinden yararlanmak,
 • Uzaktan yardım ile pos arızalarını gidermek,
 • İlave pos istemek ya da mevcut pos cihazının parametre ayarlarını güncellemek.

Yukarıda tek tek saydığımız işlemler için Türkiye Finans pos iletiş numarası kullanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 

Çoğu zaman pos cihazlarındaki sorunlar uzaktan bağlantı yapılarak çözüme ulaşılabilmektedir. Türkiye Finans pos cihazında da aynı yöntem ile sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Uzak bağlantıda da çözüme ulaşmazsa Türkiye Finans yeni pos cihazı size ulaştırmasını sağlayacaktır. 

Yenilenen 2022 Türkiye Finans Pos Ücretleri

Yenilenen 2022 Türkiye Finans Pos Ücretleri

Türkiye Finans pos ücretleri pos kullanmak isteyen kişilerin aktif aratma yaptığı başlıktır. Türkiye Finans pos komisyon oranının % 1,60 olarak değişim göstermektedir. Türkiye Finans kısıtlı yani blokeli gün sayısı ise 38-40 olarak belirlenmiştir. Bunlarla birlikte mobil pos kullanan müşterilerinden ayrıca aylık ortalama 75 TL gibi ücret kesilmektedir. Sabit pos ücreti olarak da 40 TL güncellenmiştir. Bu verilen tutarlar hepsi aylık olarak ödenmektedir.

Türkiye Finans Pos Başvurusu Nereden Yapılır ?

Türkiye Finans pos başvurusu nereden yapılır anlatmadan evvel hangi evraklar yanınıza alacağınızdan bahsedelim. Türkiye Finans pos başvuru da bulunulması için gerekli evraklar her bankanın istedikleri evrakla aynıdır. Daha evvel siz sevgili okuyucularımıza Pos Başvurusu İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemizi okuyarak evraklarınızı temin edebilirsiniz 

Türkiye Finans pos başvuru yapmanız için mecburi şube gitmenize gerek yoktur. Şubeye de giderek başvuru yapabilirsiniz ama Türkiye Finans pos destek hattı 0860 222 22 44 numarayı arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Ardından kısa süre zarfında en yakın şubeden sizi ziyaret ederek detayları konuşmak ve görüşme yapmak için geleceklerdir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap