Teminatsız Kredi Veren Bankalar

En kolay kredi veren bankalar hiç kuşkusuz teminat aramayanlardır. Bunun yanı sıra kefil talebinde bulunmayanlardan da kısa sürede kredi çekilebilir.

En kolay kredi veren bankalar hiç kuşkusuz teminat aramayanlardır. Bunun yanı sıra kefil talebinde bulunmayanlardan da kısa sürede kredi çekilebilir.

Evraksız ya da dosya masrafsız olanlar da göz önünde bulundurulabilir. Daha çok bu tarz bankaların arayışına girenler ise sicili bozuk olan kişilerdir.

Yani kredi notu düşük olanlar teminatsız olan bankaları tercih etmekte. Risk grubunda olanların kredi çekerken göz önünde bulundurması gereken detaylar ise;

Bankaların faiz oranları ile vade seçeneklerine dikkat etmeniz gerek.
Teminat olmadığı için düşük limitlerden kredilere yer verilir.
Direk olarak şubelerden harekete geçmeniz daha doğru olacaktır.
Kimisi SMS üzerinden de ön başvuruları almaya devam ediyor.

Kredi Veren Bankalar Kefilsiz

Kefilsiz kredi veren bankalar 2019 yılında ayrı ayrı sıralanmakta. Öyle ki kimisi belge isterken kimisinin hem kefil hem de evrak talepleri olmuyor.

Örneğin kolay kredi veren bankalar sıralamasında başı çeken Aktif Bank olmakta. N Kolay Kredi şeklinde de nakite ihtiyacı olanları karşılamakta. Herhangi bir evrak talebi olmayan bankalardan bir tanesidir. Hemen arkasından kefil istemediğini de dile getirmekte.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar listesinde Enpara.com’da bulunuyor. Evrak götürmeden de şubelerden başvurulara geçilebilir. Son olarak yine kefil istemeyen bankalardan bir tanesidir.

Kefilsiz ihtiyaç kredisi 50.000 TL olarak ING Bank’ta sizleri karşılayacaktır. Ancak değerlendirmelere yönelik kimi zaman belge taleplerinde bulunduğu açıktır. Yani gelir belgelerinden incelemeler akabinde kredi çıkmakta.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri 2019 yılında soracak olursanız yine birkaç alternatif karşınıza çıkacaktır.

Puan durumuna göre vatandaşların bu alternatiflerden tercihte bulunmaları önerilir. Örneğin 800 puana kredi veren bankalar arasında Cepteteb ifade edilir. Kefilsiz olacak şekilde kredi taleplerini karşılamaya devam ediyor. Detaylarına göz atacak olursanız;

Maksimum 10.000 TL değerinden kredilerin karşılandığı görülmekte.
%1.95’ten başlayan faiz oranları ile kredi hesaplamalarına geçiliyor.
En fazla da 48 aylık vade seçeneklerine ev sahipliği yapmakta.

Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veren bankalardan bir tanesidir. Ancak diğer bankalar gibi teminatsız işlem gerçekleştirmek mümkün olmuyor.

Aynı zamanda kefil taleplerinde de bulunduğunu göreceksiniz. Kredi notuna bakmayan bankalar listesi bir hayli fazla. Nitekim kefil ve teminat durumlarına göre birkaç bankanın daha avantajlı olduğu da açıktır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kredi sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri öğrenmek isteyenlere birkaç öneri sunulmakta. Bunlardan bir tanesi de Enpara.com olarak ifade ediliyor. Baştan da belirttiğimiz gibi kefil talep etmeden işlemleri gerçekleştiriyor.

Arkasından kredi notuna bakmayan bankalar listesinde de başı çekiyor. Teminat göstermeden de Enpara üzerinden kredilerin çekilmesine izin verilmekte.

Maksimum 10.000 TL limitini temel alan bankalardan bir tanesidir. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 yılında faiz oranlarından dikkate alınıyor. Enpara 10.000 TL’lik kredisi için aylık %1.55’ten başlayan faiz oranlarını sunmakta.

12 ay taksit seçeneklerinden ise otomatik hesaplamalara gidilebilir. Bunun dışında ki vade seçeneklerini de değerlendirmeye alabilirsiniz. 800 puana kredi veren bankalar arasında olan Enpara, ödemelerin yüksek olmamasını isteyen müşterilerine 12 ay vadelerini sunmakta.

Kolay Kredi Veren Bankalar 2019

N Kolay Kredi Ekşi yorumlarından da sıklıkla ifade edilmekte. Şöyle ki nakite ihtiyacı olanların ilk adresi olma özelliğine sahiptir. Bunun temel nedeni ise kefil taleplerinin olmamasıdır.

Bunun arkasından herhangi bir mal varlığını teminat olarak göstermenize de gerek kalmıyor. Kolay kredi kartı taleplerinde de dikkatleri üzerine çekmekte.

Direk olarak Aktif Bank internet şubesinden harekete geçilebilir. Arkasından gelen diğer kolay kredili bankalar ise;

Cepteteb
Enpara.com
ING Bank
Fibabanka
Burgan Bank

Gelir belgesiz kredi veren bankalar bu şekilde sıralanıyor. Aralarında sadece ING Bank bazı zamanlarda belge taleplerinde bulunabiliyor.

Gelir belgeleri dahilinde kefilsiz olarak kredilerin tanımlanması söz konusudur. Kredi çekmek isteyenler bu anlamda bankaların şartlarına göz atmak zorundadır.

Sicilim bozuk hangi banka kredi verir öğrenmek isteyenler kısa bir araştırma neticesinde banka ile koşullarına erişim sağlayabilir.

Sicilim Bozuk Hangi Banka Kredi Verir

Aktif Bank sicili bozuk olana kredi imkanı sunan bankalardan bir tanesidir. Bunun hemen arkasından gelen bir diğer banka önerisi ise Cepteteb üzerinden sunuluyor.

TEB bankasına bağlı dijital banka olarak ifade edilmekte. Müşteriler internet şubesini kullanarak kısa sürede kredi taleplerinde bulunabiliyor. Kredi sorunu olanlar Cepteteb üzerinden birkaç dakikada yanıt almakta.

Kredilere özel olarak %1.49 faiz oranını temel aldığını belirtmek gerek. Devamında en fazla 10.000 TL kredi limitini sunduğunu gösteriyor.

Maksimum vade seçeneğinin ise dönem dönem 24 – 48 arasında değişmesi söz konusudur. Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar listesinde yerini alan Cepteteb, kefil talebinde de bulunmuyor. Son olarak belgesiz olacak şekilde bankadan kredilerin talep edilmesine izin veriliyor.

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankalar 2019 sıralamasında dikkati çeken ING Bank, son zamanlarda tercih halinde. Bunun temel nedeni ise puanı düşük olanlara da kredi vermesidir.

Arkasından kefil taleplerinin de olmadığını belirtmek gerek. Sicili bozuk olana kredi kartı başvurusu dahi göz önünde bulunduruluyor. Kredi kartı ya da ihtiyaç kredilerileri ile alakalı olarak temel detaylar ise;

%75 oranından olumlu yanıt alınan bankalardan bir tanesidir.
Kredilerin yaklaşık 3 iş günü içerisinde yanıtlanması söz konusudur.
İhtiyaç kredilerine yönelik %1.49’dan başlayan faiz oranlarını da sunmakta.
Şubelerden formlar dahilinde kredi başvuruları alınmakta.

Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar genel olarak ufak çaplı limitleri temel alıyor. Yine ING Bank ihtiyaç kredileri için de durum bu şekilde.

Sicili bozuk olanların da 10.000 TL’lik limitleri göz önünde bulundurmaları isteniyor. Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar, sadece teminata göre limitleri yüksek tutmakta. Aynı zamanda kefil durumları da kredinin artmasına etki ediyor.

Kefille Kredi Veren Bankalar 2019

Kefilli kredi veren bankalar bir hayli fazladır. Öye ki kefiller ödemelerin garantisi olarak ifade edilir. Olası ödeme sorunlarında kefiller göz önünde bulundurulur.

Bu yüzden de neredeyse tüm bankalardan kefil göstererek kredi çekilmekte. Garantili kefilli kredi taleplerinde Ziraat Bankası ya da İş Bankası incelemeye alınabilir. Garanti Bankası, AkBank ya da VakıfBank tercihlerinde de bulunabilirsiniz.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar da kimi zaman kefil isterken bazıları istemiyor. Örneğin hem belgesiz hem de kefilsiz olarak Aktif Bank taleplerine geçilebilir.

Akabinde Enpara ile Cepteteb bankalarının da aynı niteliklere sahip olduğu biliniyor. Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi taleplerinde mutlaka kefil talep ediyor. Hatta teminat göstermeniz halinde ihtiyaç kredilerini elde edebilirsiniz.

Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler ilgili bankanın SMS yöntemine başvurabilir.

Örneğin Kredi başvurusu FinansBank üzerinden bu şekilde yapılabilir. Arkasından internet şubesine de yer verilmekte. Kredi başvurusu Yapı Kredi internet şubesinden sunulmakta. Online başvuru formları ile işiniz bir hayli kolay olacaktır.

Yine Kredi başvurusu Garanti üzerinden de internet bankacılığı ile gerçekleşebilir. Tüm bu yöntemlerin dışında hataya yer vermek istemeyenlerin direk şubelerden de harekete geçtikleri açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap