Tayland Dizileri Önerisi Burada

Tayland Dizileri Farklı dizileri arayanlar için rotamızı Tayland'a çeviriyoruz. Birbirinden güzel ve farklı konulara sahip 6 diziyi sizler için hazırladık.

Tayland Dizileri

Tayland Dizileri Orijinal konuları, ince esprileri ve duygu derinlikleri ile Asya dizilerinin azımsanmayacak bir izleyici kitlesi bulunmakta. Genelde Kore dizileri ile izlenmeye başlansa da En popüler Tayland dizileri olmaya başladı.

Ayrıca Tayvan, Çin, Japon dizilerinin izleyicisi de oldukça fazladır. Japon ve Çin’in anime dizileri oldukça rövanştadır. Farklı ve lezzetli mutfağı, güzel plajları, eşsiz doğası ve sıcakkanlı halkın cenneti olan Tayland, Uzak doğunun en iyi tatil yapılacak gezip görülmesi gereken ülkelerinden biridir. 

Tayland dizileri endüstrisi de son yıllarda hızla gelişmiş ve hatırı sayılır yurtdışından da bir izleyici kitlesi bulmuştur. İşlediği konuları en derinler kadar işleyen ve her tür senaryoda başarılı diziler çeken Tayland’ın izlenmesi gereken dizilerini sizler için bir araya getirdik. 

Tayland dizileri 2020 listesi yapılacak olursa bulacağınız filmleri sizin için bir araya getirdik. Tayland dizileri Türkçe altyazılı olarak da izlenebilmektedir. Tayland dizileri izle deyince karşınıza çıkacak bu dizileri keyifle izleyebilirsiniz. İMDb puanı yüksek Tayland dizileri sıralayacak olursak;

1. Dolu Ev Filmi

Tayland Dizileri Önerisi Burada
Tayland Dizileri Önerisi Burada

Aynı evde birlikte kalmaya zorlanan iki kişi, sonunda birbirlerine aşık olurlar. Dizinin orijinali, Thai Lakorn adlı bir Kore dramasına dayanıyor. Yapılan yorumlarda Tayland versiyonu, orijinalinden daha çok beğenilmiş görünüyor.

Kız kardeşinin zorlaması ile uzun süreliğine seyahate çıkan ve döndüğünde ailesinden kalan evinin satıldığını gören bu konuda oyuna getirilen bir yazarın hikâyesi anlatıyor.  Tayland’a döndüğünde yaşayacak yeri bulunmamaktadır.

Kısa süre sonra yeni sahibi olan İngiliz aktör Mike’ı bulur. Mike ile tesadüfen seyahatinde tanışmış ve trajik çatışmalar yaşamışlardır. Bazı küçük entrika ve anlaşmalarla birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. Mike’la bir  yıllık evlilik sözleşmesi  vardır. Gerçekçi, komedi, romantizm kokulu bir dizi. En iyi Tayland dizileri arasında yer alır.

 

2. Hormonlar Filmi

Hormonlar Filmi
Hormonlar Filmi

Bir lisede  okuyan dokuz Taylandlı gencin bir hikâyesi anlatılıyor. Liseye giden her genç bu diziyi izlerken Taylandlı gençlerin hayatlarının  derinliklerine inen bu dizi de kendilerinden bir şey bulacaklardır. Hikaye, aynı okulda okuyan bir grup gencin  etrafında dönüyor. Her biri farklı bir geçmişe sahip ve hayata farklı bir bakış açısına sahip. Bu drama, bu çocukların lisede yaşadıkları sorunlara ve deneyimlere odaklanıyor. 

İlişkiler, cinsellik,  zorbalık, okul çetesi şiddeti, aile sorunları ve madde bağımlılığı gibi tüm konuları ele alıyor. Her konu bu dizide gerçekçi bir şekilde izleyiciye sunuluyor. Bu dizi ödüllü bir TV dizisidir. Gerçek hayat ile paralellik gösterir. En çok izlenen Tayland dizileri sıralamasında ilk sıralarda yer alır.

 

3. Yetenekli Filmi

Özel yetenekli çocuklarla dolu bir sınıfta, yavaş yavaş gelişen  derin olayları ve komploları anlatan bir dizi. Hikâye, özel yeteneklere sahip seçilmiş birkaç öğrenci için özel bir sınıf kuran Ritdha Lisesi adlı bir okul etrafında dönüyor. 

Amaç, bu öğrencilerin içindeki potansiyeli uyandırmaktır. Ancak neden böle bir sınıf oluşturulduğunun nedeni bilinmemektedir. Kısa süre sonra bu özel yetenekli öğrenciler, herkese büyük zarar verebilecek komplolar olduğunu anlar ve olaylar gelişir.

4-Öp Beni Filmi

Genç ve tembel bir liseli genç kız ile bir deha erkeğin romantik hikâyesi anlatılmaktadır. Dahi bir çocuk ile aptal bir kızın konu olduğu diziler Taylandlılar tarafından çok beğenilir oldu. Bu nedenle bu tür temalı dizi çekimleri yapılıyor. Konu itibariyle hem eğlendirici hem de romantik olması bun da bir sebep. Thai Lakorn dizisinin devam filmi niteliğindedir.

Yayınlandığı günden itibaren hit bir dizi olmuştur. Yukarıda bahsettiğim gibi, hikâye aptal bir kızı  ve  200 IQ’ya sahip popüler bir çocuğu anlatıyor. Dizi, romantizm, komedi ve lise aşkının bir karışımı. Son derece tavsiye edilebilecek Tayvan dizileri arasında yer alır. En popüler Tayland dizileri arasında yer almaktadır.

5-Benimle Birlikte Filmi

Bu on üç bölümlük romantik komedi-drama, Korn  ve  Knock adlı iki arkadaşın ilişkisini anlatıyor ve olayalar onlar etrafında dönüyor. Bir sabah kendilerini istemeyerek yan yana çıplak uyurken bulan iki en iyi arkadaş şaşkına döner.

Knock, bir kız arkadaşı olduğu için bunu bir sır olarak saklar. Daha sonra  Knock, kız arkadaşının onu aldattığını öğrenir. Arkadaşı Korn bu zor zamanlarında ona destek olur. Dizi, cinsiyetten uzak olarak  aşk konusunu işliyor. Son zamanlarda bu tür filmlere merak saldıysanız izleme listenize almanızı öneririz.

 

6-Veliaht Prenses Filmi

Yeni taç giyme törenine katılacak olan bir prensesin hayatı tehlikede olduğundan korunması için Tayland’a gönderilir. Baştan sona aksiyon dolu bir dizi arıyorsanız tam size göre.

Hikâye, küçük bir krallığın Prenses Alice’in kraliçe olarak taç giymesi ile başlar,  ancak hayatı tehdit altında olduğu için kaçmak zorunda kalır. Korunması için donanma subayının görevlendirildiği biriyle Tayland’a ulaşır. O andan itibaren aralarında  tatlı bir romantizm başlar ancak dizi dram ve aksiyon şeklinde devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap