Tanışma yıldönümü sözleri

Tanışma yıldönümü sözleri Hayatınızda en sevdiğiniz yanınızda. Her şey yolunda gidiyor. Günün koşturmacası, işler, toplantılar, trafik hayat yoğun devam ediyor. Eve geliyorsunuz. Eşiniz ya da sevgiliniz güzel bir sofra hazırlamış. Romantik bir ortam, masa da mumlar bile var.

Evet birçok erkeğin evet özellikle erkeklerin başına gelen bir durum acaba neyi unuttunuz? Eşinizin ya da sevgilinizin bakışı “unuttun mu yoksa” bakışı? Haydi bakalım hatırlama sırası sizde. Sevdiğinizi üzmek istemiyorsunuz ve tüm tarihleri aklınızdan geçiriyorsunuz. Çoğu kişinin normal de unutulmayan anıdır ama aklında tarih olarak kalmaz. Evet bildiniz Tanışma Yıldönümünüz.

Akşamın bu saatinde tüm çiçekçiler, alışveriş merkezleri ve hediye dükkanları kapalı. Çözüm kalpten gelen, gözlerinin içine bakarak ve hissederek söyleyeceğiniz tanışma yıldönümü sözleri. Hayatınızda en değer verdiğiniz sevgiliniz için söyleyeceğiniz bu güzel sözler inanın birçok pahalı hediyeden daha değerli olacaktır.

Gördüğünüz gibi kadınların gönlünü almak, onu mutlu etmek, önemsendiğini hissettirmek işte bu kadar kolay. Yeter ki onları sevdiğiniz hissettirin ve sevildiğinizi bilin. Birbirinize hissettiğiniz sevgiyi ve aşkı kelimelere dökmek en iyi tercih olacaktır.

Tanışma yıldönümü sözleri

İşte Editörün Seçimi Sevgi Dolu Tanışma Yıl Dönümü Sözleri

 1. “Bugün seninle tanıştığımız o özel günü kutluyor ve seni hayatıma katmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu bir kez daha hatırlıyorum. Seni seviyorum ve her anımızı kutluyorum.”
 2. “Her yeni tanışma yıldönümümüz, seninle geçirdiğim her anın daha da değerli olduğunu hatırlatıyor. Seninle birlikte olmak benim için en büyük hazine.”
 3. “Tanışma yıldönümümüzü kutlarken, seni tanıdığım o anın heyecanını ve mutluluğunu hala hissediyorum. Seni seviyorum ve her anı seninle dolu bir hayatım olduğu için şükrediyorum.”
 4. “Hayatıma girdiğin o özel günü kutlarken, seninle geçen her dakikayı özlemle hatırlıyorum. Seninle birlikte olmak her zaman benim için büyük bir mutluluk.”
 5. “Tanışma yıldönümümüzü kutlarken, seninle geçirdiğim her günün benim için ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha fark ediyorum. Seni seviyorum ve seninle geçirdiğim her anımdan mutluluk duyuyorum.”
 6. “Bugün tanışma yıldönümümüz ve seni tanıdığım günün ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlıyorum. Seninle birlikte olmak hayatımda aldığım en güzel kararlardan biri.”
 7. “Bu özel günü kutlarken, seninle tanıştığım o anın güzelliğini ve heyecanını tekrar yaşıyorum. Seninle birlikte olmak benim için bir armağan.”
 8. “Tanışma yıldönümümüzde seni hatırlamak ve seninle geçirdiğim her anın değerini bilmek beni mutlu ediyor. Seni seviyorum ve hayatımda olduğun için şanslıyım.”
 9. “Seninle tanıştığım o özel günü kutlarken, seninle birlikte yaşadığım her anın benim için ne kadar anlamlı olduğunu tekrar hissediyorum. Seni seviyorum ve seninle her anı kutluyorum.”
 10. “Bugün, seninle tanıştığımız o özel gün ve seninle geçirdiğimiz her anın benim için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Seninle birlikte olmak hayatımın en güzel parçası.”

Unutmayın, tanışma yıldönümü sevgilinizle geçirdiğiniz özel bir gün ve bu anı kutlamak, ilişkinizi daha da güçlendirecektir. Sevgilinize duygusal ve romantik mesajlarla onunla olan anılarınızı hatırlatın ve birlikte daha nice güzel yıllar geçirmenin hayalini kurun.

Tanışma yıldönümü sözleri

 • Ellerimiz birbirine daha da sıkı sarılarak hiç ayrılmasın.
 • Beni ben yapan senin varlığın canım! Hayatımda olduğun için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum.
 • Dilimde “İyi ki”lerle, geleceğe dair “Belki”li umutlarla sana geldim.
 • Zaman çok kısa, hiçbir zaman senin kalbini kırmamaya ve her zaman sevgi dolu olmaya söz veriyorum.
 • Nice mutlu yıllarda, birlikte yaşlanmak dileği ile.
 • Yalnız uyuduğu gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım.
 • Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar Aşkım!
 • Birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim.

Herkesin hayatında birlikte yaşlanmayı hayal edeceği birisi olmalıydı, ben seninle yaşlanmak istedim.

Dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, ben sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim.

 “O varken bana bir şey olmaz!” diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim.

Güven duymak ve ne olursa olsun yanımda olacağını bilmek bir ömür kelimelere sığmaz. İyi ki tanıdım seni.

Eğer sen varsan, başkası olmasa da olur. Seni tanıdığım güne şükürler olsun.

Çayına kaç şeker attığını, kahveyi nasıl sevdiğini bilecek biri olmalıydı, ben tüm kahveleri senin elinden içmeyi seçtim.

Deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım.

Bana yaratılmış en özel varlık, seni bana beni sana yazan Allah’a şükürler olsun. İyi varsın, iyi ki tanıdım seni.

Kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, ben o eşsiz huzuru sende buldum.

Her an yanımda bile olsan, gözümü kırptığımda güzelliğini göremediğime yanarım. Hep yanımda ol, nice yıllara bir tanem.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin.

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana.

Güneşim, sen doğdukça ömrüme ben bir günebakan gibi boynum hep sana dönük duracağım. İyi ki tanıdım seni.

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak.

Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim.

Bu adam; benim yaşamam gereken her şeyi yaşayabileceğim tek şehir, sığınabileceğim tek liman, ısınabileceğim tek güneş, ıslanabileceğim tek yağmur, serinleyebileceğim rüzgar, mutlu oluşlarımın adıdır bundan sonra.

Belki hep mutlu olmayacağız, bazen gülüp bazen ağlayacağız, ama hep beraber olacağız geride bıraktığımız dünlerde olduğu gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Hoş geldin demeliyim önce. Ömrüme hoş geldin adamEllerinle, gözlerinle, yüreğinle, sevginle, kalbinle ve bitmeyen aşkınla hoş geldin ömrüme. Kalbimin içinde çırpınan kuşun kanadı oldun, ağlayan gözlerimin mendili, bükük boynumun omzu, atan kalbimin nedeni oldun. Her sabah gülerek uyandım senin sayende, her gece huzurla koydum başımı yastığa. Dilimden dökülen bütün dualar senin için göğe yükseldi ve ben bugün en çok gelişine mutlu oldum. Bana geldiğin güne hoş geldin. İyi ki hayatımdasın.

Sevgim, sevenim, sevdiğim, sevgilim olduğun için, beni böyle sevilmenin olabilirliğine inandırdığın ve yüreğimde böyle büyük bir sevginin kaynağı olduğun için, varlığın için, teşekkürler sevgilim. Önümüzdeki her yılı daha büyük bir sevgiyle karşılamak dileğiyle, nice yıllara şiir yüzlüm.

20 yorum

Sevgilime ne yazacağımı düşünürken bu satırlar çok yardımcı oldu.

Bu satırlar sevgilime olan sevgimi en iyi şekilde ifade ediyor.

Tam da aradığımı buldum, sevgilime yazmak için mükemmel.

Tam da aradığımı buldum! Bu gece çok özel olacak.

Tam da tanışma yıldönümümüz için aradığımı buldum.

Ah, tanışma yıldönümümüz için ne yazacağımı bilemezken buraya rastladım.

Bu kelimeler sevgilime olan duygularımı tam anlatıyor.

Harika sözler, tanışma yıldönümümüzü unutulmaz kılacak.

Eşime yazabileceğim çok güzel sözler buldum, teşekkürler.

Eşime bu özel gün için harika bir şeyler buldum, teşekkürler.

Sevgilime yazacak içten bir şeyler buldum, çok teşekkürler.

Çok hoş, burada bulduklarımı kullanacağım.

İçten ve duygusal, bunları kullanmak istiyorum.

Buradaki sözler tam da sevgilime hissettiklerimi anlatıyor.

Eşim bunları okuyunca çok mutlu olacak, eminim.

Eşim bu satırları okuyunca gözleri dolacak, çok teşekkür ederim.

Tanışma yıldönümümüz için yazacak bir şeyler arıyordum, çok yardımcı oldu.

Bu güzel sözlerle tanışma yıldönümümüzü daha da özel kılacağım.

Buradaki birkaç satırı kullanarak kartıma ekledim, mükemmel oldu.

Bunlar, tanışma yıldönümü için harika, kullanacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap