Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları Yılın bazı günleri, taşıdığı anlam ve önemiyle, yılın diğer günlerine göre çok daha farklıdır. Her insan için standart özel günlerin dışında, yıl içerisinde kişisel olarak önem ve değer taşıyan özel günlerde bulunur. Bu kişisel özel günler insanın yaşamındaki dönüm noktalarını teşkil eden ve taşıdığı anlamıyla her şeyden öte bir öneme sahip olan günlerdir. Bu özel günlerde sevdiğiniz kişilerden gelecek günün anlam ve önemine hitap eden güzel mesajlar ise mutluluğun en temel kaynağıdır.

Özel günlerde hediyeler almak bir insanın o özel güne istinaden mutluluğunun en temel kaynaklarından birisidir. Bununla birlikte özel günlerde sadece hatırlanmak bile herkesin dünyanın en mutlu insanı olması için yeterlidir. İşte bu nedenle özel günlerin anlam ve önemine yönelik birbirinden anlamlı ve etkileyici sözleri içeren mesajlar göndermek gerekebilir. Böyle bir durumda kullanılabilecek ve taşınan hisleri tam anlamıyla yansıtacak kelimelerin bir araya gelerek, bunu en iyi şekilde aksettirebilmesi gerekir.

Hayatınızda sizin için önem taşıyan en değerli insan olan sevgilinizin veya arkadaşınızın tanışma yıldönümüne yönelik kutlama mesajları gönderebilirsiniz. İlişkinizin önemini ve değerini gösteren tanışma yıldönümü mesajları bu gibi günlerde en önemli yardımcınız oluyor.

Tanışma Yıldönümü Mesajları
Tanışma Yıldönümü Mesajları

Tanışma Yıldönümü Mesajları

  • Seni seviyorum kadın demekten hiç bıkmadığım, usanmadığımsın.
  • Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir seni seviyorum!
  • Hayat kadehse eğer aşk da kadehi dolduran şaraptır. Kadehimizin hiç şarapsız kalmaması dileğimle.
  • Evlilik sadece seninle anlam kazanıyor bir tanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.
  • Bizden öncesini hatırlamıyorum sanki ben bizle var oldum. Biz olduğumuz günün anısı güzel günlerle ölümsüzleşsin. Seni seviyorum nice yıllara.
  • Seni her gördüğümde ilk gördüğüm günün heyecanını kalbimde hissediyorum. Seneler geçse de aynı heyecanla sana gülümseyeceğim.
  • Hala birbirine hayran hayran bakan çocuklar gibiyiz ya umarım torunlarımız olduğunda da hala hayran gözlü çocuklar oluruz. Seni seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Sözlerin sevgilerin ve hayatın her şeyin sıradanlaştığı bir zamanda gerçek sevginin anlamını öğretensin. İyi ki varsın nice yıllara.

Bana sarıldığında hissettiğim güven duygusunu çok seviyorum. Kimseleri görmeden dudağımın üstüne kondurduğun üç küçük öpücüğün sıcaklığı hiç eksik olmasın hayatımdan. İyi ki varsın.

Yaşadığımız onca güzel anıdan sonra seninle yeni maceralar için sabırsızlanıyorum. Güzelin daha güzeli mutluluğun daha da mutlandığı günlere. Yıldönümümüz kutlu olsun.

İçimi ilk titrettiğin gün geliyor aklıma. Hala o kadar güzelsin ki hala o kadar içten ve olabildiğince kendin. Sen seviyorum kadın! Demekten hiç bıkmadığım usanmadığımsın.

İyi ki tanıdım seni iyi ki bana ellerini verdin iyi ki birlikte yaşlanıyoruz. Gülüşün dünyamın cenneti sen hep gül böyle şimdiki gibi. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Aşkın en güzel halini verdin bana beni büyüttün beni olgunlaştırdın. Seninle başladım sevmeye seninle aşkı tattım. Dudaklarımdan adın bir an bile eksik olmadı ve ben seninle dört mevsim bahardım.

Elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim.

Yaşlanıp her şeye hayıflanan aksi bir ihtiyar olup camdan torun yolu gözleyeceksem karşımda çayını yudumlayıp dinlermiş gibi yapan da sen olmalısın. O günleri birlikte görmek umuduyla nice yıllara aşkım.

Yeni bir yıl daha. Arkama dönüp bakıyorum da sen ne güzelsin be kadın. Sen ne de güzel aşksın. Hayatımda yer almadığın bir an bile yok ve varlığın her zaman kalbimin en güzel mührü oldu.

Seni ilk gördüğümde bundan daha fazla sevemem demiştim. Affet sevgilim bilmeden yalan söylemişim. Seni her gün her zamankinden daha çok seviyorum. Seni daha çok seveceğim nice yıllara bir tanem.

Seninle bitmeyecek bir ömür dilemiştim tam bugün. Bana atan kalbim kadar yakın olacağını aşkın bana hep en sek halini yaşatacağını beni sevmekten asla bıkmayacağını daha bugün anlamıştım.

İnsanlar şarkılar mırıldanıyordu Sezen radyoda yaz bitmeden gel diyordu sanki melekler gökyüzünde dans ediyordu. Şeker dağıtan çocuklar vardı. Bana en mavi düşleri getirmiştin ve ellerin hala bir çocuk gibi şeker kokuyordu.

Seni seviyorum kadın çünkü sen dünya üzerinde eşi benzeri olmayan bir melek insanın aklının almayacağı kadar sevgili dolu bir rüya kimseni beni sevmeyeceği kadar beni sevebilen aşk tanrısısın.

Evet sen sen. İyi ki varsın. Benimle olduğun için değil. Sadece olduğun için. Seni tanımış olmak bile yeterli bir daha asla umutsuzluğa kapılmamak aksi iddia edilmeyecek şekilde dünya yaşanılacak bir yer demek için. Bir gün benden gitsen bile bu dünyada bir sen olduğunu bilmek her zaman mutlu edecek beni umut ve huzur verecek. O nedenle aklıma gelen en güzel şükrü ediyorum: İyi ki varsın.

Eros daha ilk oku yaya koyduğu anda biliyordu bizim ne kadar birbirimiz için yaratıldığımızı ve on ikiden vurdu. Yıllar önce bugün içimin titreyişi hala aynı şiddetle hissettiriyor kendini. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Seneler ne de çabuk arkada kaldı. Daha hala taze aşkın içimde ilk öpücüğünün yeri soğumadı bile yanaklarımda. Bana geldiğin güne şükür duaları yükseliyor avuç içlerimden seni seviyorum kadınım. İyi ki varsın ve iyi ki benimsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap