sigorta hakkında sıkça sorulan sorular

sigortasss-hakkinda

Sigorta nedir?

Sigorta, risklerin gerçekleşmesi sonucu doğabilecek zararları gidermek için kullanılan mali araçtır. Sigorta sözleşmesi, sigorta yapılması için hukuken gerekli sözleşmedir. Sigorta şirketi, sigorta işlerinin yönetilmesi, işletilmesi, satışı ile ilgilenen şirkettir. Sigortacılık, bu işlerle ilgilenen meslektir.

sigortasss-hakkinda
sigortasss.com

Daha fazla açmak gerekirse

Örneğin : Sıfır bir araç aldığınız bir çok sigorta şirketi ile anlaşarak sözleşmede adı geçen hizmetlerden limitli veya limitsiz şekilde yararlanmak için bir sözleşme yaparsınız, Türkiye Cumhuriyetinde bu zorunludur. Daha sonra başka bir araç ile veya ferdi olarak tek başınıza bir kazaya karıştınız. tutanak tutarak sigorta şirketinden bu masrafı karşımasını istersiniz.

Yukardaki örnek gibi bir çok taşınır veya taşınmaz malınızı sigorta yaptırabilirsiniz. ve ayrıca kendi kişisel sağlığınız için tamamlayıcı sigorta yaptırabilirsiniz.

Tüm bu sigortalama kaskolama süreçlerinde bir çok soru aklıza gelebilir. İşte bu noktadaki sorulara tarafsız bir şekilde yanıt verebilmek için sigortasss.com sitesi işinize yarayabilir.

Sigortasss.com Tüm sigortalama süreçleri hakkında bilgi alabilir, doğabilecek sorunlarla ilgili sizlere ipuçları sunabilir.

Sigortasss.com hakkında

Sigortasss web sitesi “igrus interaktif medya” markasıdır.

İGRUS” ne demek… literatürde bir anlamı yok, Alan adını ilk kayıt tarihi 2003’de yapıldı.

Peki Neden “İnteraktif Medya

İnteraktif Aslında “Etkileşimlilik” demektir. medya ise “yığınlarla iletişimi sağlayan radyo, televizyon, gazete ve dergiler gibi basın yayın organlarının tümünü kapsayan ortak ad, kitle iletişim araçları” demektir.

Bizde bu anlamda İgrus markasının altında insanlarla etkileşim sağlayacak içerikler oluşturacak bir dünya oluşturmak istedik.

Kıpır Kıpır genç beyinlerin bir araya geldiği, Ortak yaratıcı zekanın türettiği bilgileri derliyoruz toparlıyoruz ve bu konu hakkında araştırma yapan kişilere tamamen ücretsiz bir hizmet sunuyoruz.

Şunu çok iyi biliyoruz; Zamanı en iyi değerlendiren kazanır. Bu yüzden size en doğru bilgiyi sunmak için gece gündüz çalışacağız…

kaynak : sigortasss.com

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol