Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları Yeni yıla gireceğiniz şu özel günler içinde içinizde merak, umut hepsi bir arada. Kafanızda yeni yıl ile ilgili birçok plan var. Nereden başlamalısınız? Yeni yılda neler yapmalısınız? İlk olarak sevgiliye göndereceğiniz yeni yıl mesajları atarak yıla başlayabilirsiniz. Neden ilk olarak bunu yapmalısınız? Yeni yıldan aşk ev sevgi anlamında umutlu ve gelecek vadeden bir sonuç almak için. Yeni yılınız sevgi ve aşk yılı olsun. Sevdiğiniz ile mutlu bir yıl ve nasip olursa devamı olsun.

Ne derler “Aşkta kazanan kumarda kaybeder” belki sizde yılbaşı piyangosunu kaybedebilirsiniz. Olsun sevdiğiniz yanınızda. Ona alacağınız manevi anlamda değerli bir hediye hem onu hem de sizi mutlu edebilir. Mutlu başladığınız bir yıl dileriz bu şekilde devam eder.

Düşünün bir kere kötü bir yıl geçiriyorsunuz üstelik bir de yalnızsınız bu durum daha da zor olmaz mıydı? Ama aynı kötü yılı yanı başınızda sevgiliniz var ise daha kolay atlatabilirsiniz. Dediğimiz gibi yeni yıl mesajları için öncelikle sevgiliye yeni yıl mesajları ile başlarsa bizce bu yıl çok iyi geçecek. Bizden size bir dost tavsiyesi…

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları
Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları

  • Biricik aşkım yeni yılımız kutlu olsun.
  • Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.
  • Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.
  • Her yaşın bir güzelliği vardır. Peki bu yeni yılda hangi güzelliğine aşık olayım bir tanem.
  • Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle.
  • Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim.
  • Yeni yılda bütün güzellikler seninle olsun yeni yılın kutlu olsun sevgilim.
  • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2022 yılı kutlu olsun bir tanem.

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem. Beraber ve el ele nice senelere.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2022 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Onca yıl geçti sevgilim. Her yeni yıl bir şeyler getirdi. Bir şeyler götürdü bizden. Yılların bana en büyük getirirsi her zaman sen oldun. İyi ki varsın sevgilim.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2022 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara nice senelere güzel yıllara aşkım.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap