Sevgiliye Sevgi Mesajları

Sevgiliye Sevgi Mesajları Sevdiğimiz kişilerle kurduğumuz iletişim, sevginin büyük baskısı altında her zaman duygularımızı engelleyemediğimiz bir yola açılır. Olağan koşullarda iletişim konusunda sürekli zorlanmamıza rağmen, söz konusu aşka geldiğinde, hepimiz birer şair kesilir. Bunun ana nedeni ebette yoğunlaşan ve bizi baskı altında tutan duygularımızın taşmasıdır. Ancak iletilerimizin sürekli bir şekilde samimi ve doğru seçilmesi de büyük bir önem taşır. Doğru ve güzel mesajlar aracılığıyla, gerçek hislerimizi aktarabiliriz.

Bu sebeple her fırsatta Sevgiliye sevgi mesajları gönderirken, mutlak dikkatli seçimler yapmalıyız. Her ne kadar samimi duygularımız aktarmamız gerekiyorsa da, bu mesajların onlar için de çok önemli oldukları unutulmamalıdır. Bir anlamda her iki tarafından unutmayacağı bu mesajlar, ilişkilerin iyi yönde ilerlemesinde de büyük katkılar sağlayacak önemdedir.

Her şekilde mesajlar aracılığıyla duygularımızı mutlaka aktarmamız gerekiyorsa da, bu mesajları doğru ve hassas bir şekilde seçmemiz de önemlidir. Sevgiliye gönderilebilecek ve sevgimizin büyüklüğüyle ilgili çeşitli mesajlardan oluşan arşivi beğeninize sunuyoruz. Geniş arşiv içerisinde, mutlaka kendi durumunuza uygun örnekler bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Sevgiliye Sevgi Mesajları
Sevgiliye Sevgi Mesajları

Editörün Seçimi En Özel Sevgiliye Sevgi Mesajları

 1. “Sevgilim, kalbim senin için sonsuz bir sevgiyle dolu. Seninle her anı paylaşmak, hayatımın en büyük mutluluğu. Seni seviyorum, her şeyim.”
 2. “Gözlerine baktığımda, içimdeki sevgi ateşi alevleniyor. Seninle geçirdiğim her an, kalbimin en güzel melodiği. Seni seviyorum, hayatımın anlamı.”
 3. “Sevgilim, seninle birlikte olduğumda dünya daha güzel bir yer haline geliyor. Senin sevginle dolan kalbim, sana ait. Seni her şeyden çok seviyorum.”
 4. “Birlikte geçirdiğimiz her an, sevgimizin büyümesine tanıklık ediyor. Seninle olmak, hayatta sahip olabileceğim en değerli hazine. Seni seviyorum, her daim.”
 5. “Seninle birlikteyken her an, kalbimde bir şarkı gibi çalıyor. Senin sevgin benim için yaşamın anlamı. Seni seviyorum, sevgilim.”
 6. “Sevgilim, senin sevgin beni güçlendiriyor ve tüm zorlukların üstesinden gelmemi sağlıyor. Seninle birlikte her anım daha anlamlı ve mutlu. Seni seviyorum, hayatımın aşkı.”
 7. “Kalbim senin sevginle dolu, ruhum seninle dans ediyor. Seninle birlikteyken her şey mükemmelleşiyor. Seni seviyorum, her şeyim.”
 8. “Sevgilim, seninle geçirdiğim her an, sevginin büyüklüğünü daha iyi anlıyorum. Seninle paylaştığım her güzellik, hayatıma anlam katıyor. Seni seviyorum, sonsuzca.”
 9. “Senin sevgin, hayatımı renklendiriyor ve güç veriyor. Seninle birlikte her anım özel ve unutulmaz. Seni seviyorum, tüm kalbimle.”
 10. “Sevgilim, seninle sevgi dolu bir dünyada yaşıyorum. Seninle birlikte olmak, sonsuz bir mutluluk kaynağı. Seni seviyorum, her şeyim.”

Bu mesajlar, sevgilinize olan sevginizi ifade etmek ve ona ne kadar önemli olduğunu hissettirmek için kullanabilirsiniz. Kendi duygularınızı samimi bir şekilde ifade ettiğinizden emin olun ve ona olan sevginizi açıkça dile getirin.

Sevgiliye Sevgi Mesajları

 • Aşk bir orduya meydan okurken, bir kişiye esir düşmektir.
 • Aşkın içinde aşk var kalbimin içinde sen.
 • Gelmeyeceğini bile bile beklemek saflık değil aşktır.
 • Sen benim şu yalan dünyada tek gerçeğimsin.
 • Allah’ım bir kulunu çok sevdim bana onu bir ömürlük ver.
 • Öğrendik ki her yarayı saran zaman değil sevgidir.
 • Tek ihtiyacım ne biliyor musun? Sadece birazcık sen, beni birazcık sev.
 • Seni sen olduğum için değil sende beni bulduğum için seviyorum.
 • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sana onuncu köyden sesleniyorum, seni seviyorum.
 • Herkesten kıskanacak kadar değil, herkesi kıskandıracak kadar sev.

Eğer bir gün mezarımın başına gelirsen sana kefenimin bir parçasını uzatacağım. Açtığında ise bir gül ve de bir not seni hala unutmadım.

Bir hasret kadar uzak olsan da bir nefes kadar yakınsın yüreğime ömrüme ömür katan yârim.

Mutluluğun gökyüzünden dökülen yağmurlar kadar bol olsun, o kadar mutlu ol ki gözlerindeki mutluluk mutluluğu arayan mutsuzların umudu olsun.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgâra yaz estikçe uzaklara götürsün, sevgimi kalbime yaz öldüğünde seninle gömülsün.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak mutluluk göz bebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

Sevmek ellerini tuttuğumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yattığımda mutluluk duymaksa, seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum hayatım.

Bulutların maviliğini ellerine. Yıldızların parlaklığını gözlerine. Sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum kabul eder misin aşkım?

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

Aşk tatlı bir rüya ufak bir dünya. Gözlerde başlar, kalplerde yaşar. Aşk şiiri gibi güzel, film gibi geçer. Bir rüzgâr gibi eser masal gibi biter.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Bir gün sokaklar boyu ararsan sevgiyi, bir dağ eteğinde bir deniz kenarında yaşla dolarsa gözlerin, uzat bana elini unutma ben senin yanındayım.

Hani kardelen çiçeği göğe açık olur da kafasını karın altından çıkarır ya zemheri yüreğim yüreğine der ki kardelen kadar cesaretin yoksa sakın aşık olma.

Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. Bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz.

Sevgi inançlar uğruna savaşmaktır; sevgi sevdiğin her şeyi geleceğe taşımaktır. Sevgi ne yerde, ne de gökte. Sevgi küçücük bu yürekte senin için atmaktadır.

Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.

Hayat demek mücadele demektir en güzel duygu yalansız sevmektir. Sevgine gözyaşlarını feda etmek tir. Asıl marifet görmesen de sevdiğini yüreğinde bilmektir.

Biri var uzaklarda haykırıyor, biri var uzaklarda seni özlüyor, biri var uzaklarda seni sensiz yaşamaktan korkuyor, biri var uzaklarda seni çok ama çok seviyor.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Sen yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın. Beni yakan ilk güneş, yüreğimi titreten son rüzgârsın. Sen beni ağlatan ilk sevdam, unutamayacağım son insansın.

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevdiğimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim.

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkânsız gelir ya insana, imkânsız olduğun için tutkunum sana.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşamadığım günlerimin sevgisine doyamadığım aksam gözlümsün. İnsanları tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi gökteydi ama ben seni güneşi seçtim ve bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim.

Bir gün seni ne kadar sevdiğimi merak edersen, yağmurlu bir havada dışarı çık tutabildiğin damlalar senin bana olan sevgin, tutamadıkların ama benim sana olan sevgim.

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgârla bulsun. Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap