Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları Bayramlar, kalabalık ortamlarda sevdikleriniz, dostlarınızla bir arada olduğunuzda çok daha eğlenceli ve keyifli geçmektedir. Kalabalık ve hareketli zamanlar olması bayramları eğlenceli kılmaktadır. Güzel anıları hatırlatması dolayısıyla çıkan, nerede o eski bayramlar, deyişi de bayramların tuzu biberi olmuştur. Bayramlar, kalabalık ve sevdiklerinizle bir arada sohbet ettiğinizde, sevdiklerinize vakit ayırdığınızda; unutulmaz bir hale gelmektedir.

Özellikle de birbirine değer veren insanların bir arada olmadığı bayram günleri, diğer bayramlara göre çok daha can sıkıcı ve moral bozucu olmaktadır. Bu uzak ilişkilerin üzücü durumundan kurtulmak ve biraz olsun daha eğlenceli hale getirebilmek için sevgiliye kurban bayramı mesajları yazmak keyifli ve bayrama uygun bir etkinlik olabilmektedir. Kurban Bayramı diğer bayramlara göre çok daha hareketli ve aktif geçmesi dolayısıyla, telefonla konuşacak vakit bulamayan sevgililerin gün içinde birbirini hatırladığını belirten biraz esprili biraz da duygusal bayram mesajlarıyla; uzak geçirilen bayramları çok daha eğlenceli bir hale getirmek mümkündür. Güzel sözler söylemek ve sevdiklerimizi mutlu etmek için bayramlar doğru bir zamandır.

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sevgiliye Kurban Bayramı Mesajları

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Kurban Bayramın Kutlu Olsun.

Hep birlikte mutlu bayramlara aşkım. İyi bayramlar.

Birlikte geçireceğimiz daha nice mutlu bayramlara bir tanem.

Bugün ve her gün hayatımda ol aşkım. Mutlu bayramlar!

Hep birlikte olmak dileğiyle, kurban bayramın kutlu olsun hayatım!

Sol yanımın en güzel ağrısı, kurban bayramın kutlu olsun.

Yanağında açan güle aşık oldu bu can. Kurban bayramın mübarek olsun.

Öptüm geceyi aydınlatan gözlerinden. Kurban bayramın kutlu olsun.

Bir çift göze aşık olursun, sonra bütün gözlere kör. Mutlu bayramlar ömrüm.

Senin aşkın bana her gün bayram aşkım. Kurban bayramın kutlu olsun.

Kurban Bayramın kutlu, her günün bir önceki günden güzel ve mutlu olsun aşkım.

Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. Mutlu bayramlar aşkım.

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak canım aşkım. Bayramın kutlu olsun.

Gözlerindeki ışık, kalbindeki ışık hiç kaybolmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun.

Her bayram biraz özlem, biraz hatırlanmak isteğidir. Sevgi tadında mutlu bir bayram dileğiyle.

Tek ihtiyacım birazcık duygu, birazcık sevgi, biraz sen! Bayramın mübarek olsun.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin, kurban bayramın kutlu olsun aşkım.

Sen bana Allah’ın emanetisin. Seni sevmek aşktır bana. Mutlu bayramlar aşkım.

Senin saçlarında açan papatyalar sarsa tüm dünyayı, tüm gezegende bahar olurdu. Bayramın kutlu olsun sevdiğim!

Sevgi atmosferinde ve sevgi ikliminde bir bayram geçirmen dileğimle, Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

En güzel anları birlikte yaşamak, en güzel anıları beraber hatırlamak dileğiyle sevgilim. Kurban Bayramın Kutlu olsun.

Bu bayram ve bütün bayramlar yüreğimizin birbirimiz için çarpması dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun canım.

Sema kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu kutlu günde heybendeki dua menekşelerini etrafa saçman dileğimle. Hayırlı Bayramlar.

Allah’a sonsuz şükürler ki. Bugün de hayatımda ve kalbimdesin sevdiğim. Kurban Bayramın mübarek olsun seni çok seviyorum.

Her şeye kadir Mevla’ma, Alemlerin Rabbi olan Allah’a sonsuz şükürler ki bizi birbirimize yazmış. Kurban Bayramın Mübarek olsun, aşkım.

Sensiz yaşamın anlamını yitirdiği, hayatıma anlam katan aşkım. Kurban Bayramın mutlu ve kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Rabbim beni doğru yoldan ve sevdiklerimden bir ömür boyu ayırmasın. Seni çok seviyorum aşkım. Bayramın mübarek olsun.

Bu bayram diğer bayramlarda olmayan içimde bir burukluk var. Benim için bayram seninle olduğum zamandır. Biricik aşkım, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Nimetlerin en iyisi alın teri akıtılarak kazanılan, sevgililerin en iyisi de her an Allah’ı hatırlatandır. Kurban Bayramınız Mübarek olsun canım aşkım.

Delice esen rüzgar, en parlak ve en sıcak günlerdir bayramlar. Yüreklerdeki sevgi ve özlem meltemine merhabadır bayramlar. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım!

Hayatın en güzel anları birlikte yaşamak dileğiyle. En güzel yaşanmışlıkları tazelemek dileğiyle. Kurban Bayramın mübarek olsun, seni çok seviyorum bir tanem.

Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi. Bu bayramın da sana ve sevdiklerine huzur, saadet ve sağlık getirmesini diliyorum, canım. İyi bayramlar!

Yeni umutlar, yeni sevinçler, yeni gülücüklerle hoş geldin bayram. Bana ve sevdiklerime hoş geldin Kurban. Bayramın kutlu olsun canım, seni çok seviyorum.

Böyle bir kutlu günde özel insanlara, güzel insanlara, vazgeçemediklerimize sevgi ve dua göndeririz. Ben de bütün sevgilerimi sana gönderiyorum aşkım. Bayramın kurlu olsun.

Bayramın ilk saatlerinde benim için en özel ve güzel aşkımın bayramını kutlamak istedim. Kurban Bayramın sana ve sevdiklerine huzur ve mutluluk getirsin biriciğim.

Telefonum, telefonunun Kurban Bayramını en içten dileklerle kutlar. Seninle hiç bitmeyecek konuşmalar için uzun batarya ömürleri ve seninle hiç bitmeyecek sevdalar dileriz.

Aramızdaki mesafelere ve zorluklara inat, içten bir dua ve içten bir mesaj ile bütün mesafelerin tükendiği, Kurban Bayramın kutlu olsun canım. Seni çok seviyorum.

Gözlerindeki parıltı ve kalbindeki sevginin hiç bitmemesi dileğimle, bayramın mübarek olsun biriciğim. Sadece bu bayram değil, erişebileceğimiz her bayram benim için özeldir. Canım! Seni Seviyorum.

Bayram sevincimi yarıda bırakabilecek tek şey. Sana olan hasretim ve özlemim. İyi ki varsın! Lütfen beni ihmal etme, seni senden, seni kendimden bile fazla seviyorum. Bayramın kutlu olsun.

Yüreğin umut ve sevgiyle, her anın bin bir mutlulukla dolsun canım, cananım, hayatımın anlamı. Sevdiklerin sonsuza kadar yanında olsun. Güller açan yüzün hiç solmasın, Kurban Bayramın kutlu olsun.

Şu bayrama erenler Yakınlaşıp gülenler Gül elden gül derenler Gül cemali görenler. Gül al, dua al, gönül al. Hepsi hoş, bayramlık nimettir. Nimete şükür gerektir. Bayramımız mübarek olsun.

Benim ömrümde okyanuslar vardır, sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, ömrümde sonsuz sevdiklerim vardır. Bayramı ayrı geçirince üzüldüğüm. Hele biri var ki ömrüme ömür katan; ömrüm senin ve sevdiklerinin Kurban Bayramı kutlu olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah bayramlarda kendisine dua edenleri geri çevirmez. Seninle bir ömür geçirmek dileğiyle. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Biricik Aşkım! Hayatımın anlamı! Bayram en çok çocuklar için anlam ifade eder. Bayramlarda en çok çocuklar sevinir. Ben de şimdi çocuklar gibi mutluyum. Sana, canıma, hayatımın anlamına mesaj atmak ve cevap almak için bir bahanem olacak. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım. Seni tahmin edemeyeceğin kadar seviyorum.

Her bayram sabahı, inanan bütün gönüller aydınlanır. Her gece, gökyüzünde sevgi ışıltılı kandiller yanar. Senin de benim gönlümü aydınlattığın gibi. Hayatındaki sevgi ışığının hiç sönmemesi dileğimle. Kurban Bayramın kutlu olsun aşkım.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Bizden Haberdar Ol