Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları Yaşamın her anında aşk insanlar için büyük bir umut ve mutluluk kaynağı olur. Aşk hiçbir zaman yaş, yaşam görüşü veya fiziksel detayları dikkate almaz. İki insanın gönülden birbirine bağlanması dünya üzerindeki başka hiçbir şeyi önemli kılmamaktadır. Aşktan başka her şeyin gerçeklikten çıktığı bu duygu durumu özellikle gençlik döneminde çok daha ateşli olmasıyla sevgililer için çok renkli bir yaşam kaynağı oluşturur.

Hayatınızın anlamıymış gibi görünen ve hayatınızın her anını onunla birlikte geçirmek istediğiniz insana güzel mesajlar söylemek son derece doğal romantik bir ilişkinin detaylarından birisidir. Hem kadın hem de erkek tarafı için sevdiği kişiyi övecek, ona olan aşkını anlatmasına yardımcı olacak niteliklerdeki mesajları yazma arzusu söz konusu olabilir. Tüm hislerinizi süslü kelimeler ile çok daha etkileyici bir şekilde sevdiğiniz insana anlatabilmenize yardımcı olacak mesajlar bulunur.

Hayatınızdaki en önemli kişi olan sevgilinizin yaşamının her anında olduğu gibi günün sonunda da yanında olmayı arzulayabilirsiniz. Ancak sevgililik döneminde fiziki olarak bu her zaman ve hatta hiçbir zaman mümkün olmayabiliyor. İşte böyle durumlarda sevgiliye iyi uykular mesajları en önemli dostunuz haline geliyor.

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları
Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

Sevgiliye İyi Uykular Mesajları

  •  Güzel gözlerini kapat ve Allah’a emanet olup uyu sevgilim.
  • Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki.
  • Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin sevdiceğim.
  • Allah’ım sevdiğimi uykusunda koru. Ona güzel rüyalar nasip et.
  • Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler…
  • En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.
  • Allah güzel huzurlu uykular naip etsin sevdiceğim. Allah rahatlık versin iyi geceler…
  • Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Güzel yüzlü sevgilim hayırlı geceler dilerim bu güzel gecenin sabahına da güzel uyanmanı dilerim.

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum.

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum o gördüğüm rüya değil kabus oluyor…

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyuyabilirsin…

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim yastığımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çok ama çok seviyorum.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut gagasında iyi geceler öpücüğü yanağını uzat.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasılı hasretse ende benim hasretimsin aşkım iyi uykular tatlı Rüyalar.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek tükenmek bilmeyen bir şey bu can bu bedenden çıkana bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın ya da hep yalnız olacağım. Dileğimin ne olduğuna gelince? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin. İyi geceler canım sevgilim.

Bu gönül sana tutkun sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum bir aradayken ayrıyız her şeye rağmen dayanmalıyız kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten gecelerden iyi geceler aşkım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap