Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Aşk, her daim ve her zaman diliminde, sevdiğimize hissettiklerimizi aktarmanın yollarına aramamıza sebep olur. Bu durum her zaman engellenemez bir boyut alır. Kişi kendini her ne kadar dizginlemeye çalışsa da, bir şekilde sevdiceği ile görüşmek, ona ne kadar değer verdiğini ve ne kadar sevdiğini göstermek, söylemek iletmek ister. Bunun için en kolay yollardan biri güzel mesajlar üretmek ve yollamakla gerçekleşir. Ancak her fırsat için en iyi mesajları bulmak ve üretmek de büyük bir önem taşır.

Her zaman dilimi, sevdiğiniz kişiye hakkında ne hissettiğinizi aktarmak için, iyi bir fırsat oluşturur. Sevgiliye iyi geceler mesajları göndermek, iyi bir uyku çekmesi ve dinlenmesi için gerekliyken, aslında sizinde iyi ve huzurlu bir gece geçirmenizi sağlayacaktır.

Hele bir de mesajınıza beklediğiniz cevap gelirse, sizin için o huzurdan daha önemli bir şey olmaz bu yaşamda. Bu sebeple bu tür mesajların dikkatle seçilmesi ve her kelimenin yüklendiği anlamlara da dikkat edilmesi gereklidir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek, çeşitli mesaj örneklerinden oluşan arşivimize göz atabilirsiniz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

  • Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler, mutlu yarınlar.
  • En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.
  • Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.
  • İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.
  • Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.
  • Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.
  • Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.
  • Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.
  • Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.
  • Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi geceler şekerler şekeri.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor iyi geceler benim için doğan mehtabım.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap