Sevgiliye Güzel Mesajlar

Sevgiliye Güzel Mesajlar Ünlü sanatçı Sezen Aksu o meşhur şarkısında  “ Aşk İçin Ölmeli Aşk O Zaman Aşk” diyor. Aşk tarif edilemeyen ya da herkesin kendince bir tarifi olduğu duygudur. İnsanlar aşkla öyle her zaman rastlaşmıyor. Rastlaştıkları zaman da mutlaka keyfini çıkarmaları gerekiyor. Örneğin bazen Sevgiliye güzel mesajlar ile dillendirmeleri gerekiyor. Aşkı yaşarken karşı tarafa da çok özel çok güzel mesajlar ile ifade etmek gerekiyor.

Aşk maraz bir duygudur. İçinde tutku, ihtiras, sevgi kıskançlık gibi pek çok duyguyu barındırır. Böyle olunca da insanların dengesizleşmesi, farklı şekillerde davranabilmesi, dünyaya bir başka yerden bakması, eskisinden çok daha farklı davranması son derece normaldir. Bu dönemde özellikle aşkın yoğun yaşandığı dönemlerde sevgili kişilerin hayatlarının odak noktasıdır. Böyle olunca da insanın içinden bazen bir şair bile çıkabilir.

Sevgilinin gözlerinin içine bakıp kendi şiirini ona özel yazmak, aslında insanı dönüştüren, devinirim yaratan çok özel bir ruh halidir. Sevgililik de dünyanın en güzel hallerinden bir tanesidir. O zaman sevgiliye güzel mesajların verilmesi, hissedilenlerin sözlendirilmesinden daha doğal bir şey yoktur.

Sevgiliye Güzel Mesajlar
Sevgiliye Güzel Mesajlar

Editörün Seçimi ile Sevgiliye En Güzel Mesajlar

 1. “Seninle her an bir masalın içindeymişim gibi hissediyorum. Senin sevgin, hayatıma sihir katıyor ve beni her gün daha da mutlu ediyor.”
 2. “Sevgilim, seninle geçirdiğim her an, kalbimin en güzel melodisini çalıyor. Seninle birlikte olduğumda, dünya duruyor ve sadece seninle olan anların keyfini çıkarıyorum.”
 3. “Seninle beraber olduğumda, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Seninle olan her anım, sonsuz bir mutluluk ve huzur getiriyor hayatıma.”
 4. “Gözlerine baktığımda, içinde kaybolmak istiyorum. Senin sevgin benim için en değerli hazinem ve seninle geçirdiğim her an, sonsuz bir aşkın kutlaması gibi.”
 5. “Sen benim hayatıma güzellik, sevgi ve anlam katan kişisin. Seninle olan her an, içimde bir şarkının çalmasını sağlıyor ve kalbimin en derin duygularını hissetmemi sağlıyor.”
 6. “Seninle her an, hayatın tüm renklerini daha canlı bir şekilde görüyorum. Senin sevgin, her şeyi daha güzel, daha anlamlı yapıyor ve seninle birlikte olmak benim için en büyük mutluluk.”
 7. “Sevgilim, seninle birlikte olmak, dünyanın en güzel hediyesi. Senin sevgin, kalbimde her gün yeni bir çiçeğin açmasını sağlıyor ve seninle geçirdiğim her an, bir masalın gerçekleşmesi gibi.”
 8. “Seninle olan aşkım, hiç solmayan bir güneş gibi parlıyor. Her gün seninle beraber olduğumda, kalbimdeki sevgi daha da derinleşiyor ve seninle geçirdiğim her an, hayatımın en güzel anıları arasında yer alıyor.”
 9. “Sen benim dünyamdaki en güzel renksin. Senin sevgin, hayatımı aydınlatıyor ve seninle geçirdiğim her an, kalbimde sonsuz bir aşkın dansını yaşatıyor.”
 10. “Sevgilim, seninle olan her an, hayatımın en değerli anıları oluyor. Seninle birlikte olduğumda, neşe, tutku ve sevgiyle dolup taşıyor ve seninle geçirdiğim her anı sonsuza kadar hatırlamak istiyorum.”

Bu mesajlar, sevgilinize olan duygularınızı güzel bir şekilde ifade etmek ve ona ne kadar özel olduğunu hissettirmek için kullanılabilir. Özgün duygularınızı yansıtan ve samimi bir şekilde sevginizi ifade eden mesajlar her zaman en etkileyici olanlardır.

Sevgiliye Güzel Mesajlar

 • Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.
 • Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.
 • Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.
 • Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.
 • Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.
 • Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.
 • Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.
 • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.

Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.

Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.

Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Ben aşkı sana ihaneti kara toprağa yazdım sevgilim ben aşkım sensin ihanetim kara toprağa hediyemdir.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp “Aşk Olsun” dediğinde, “Keşke” demek için can atıyordum

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Seviyorum derken kalbim titriyor yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeç.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Hayat yaşanmaya değerse seni sevdikçe anlam kazanır hayatım, hayatımda yaşanılacak en güzel anıların sahibisin biliyorum sevgilim.

Bu kaçıncı hasret kaçıncı gidişlerin hayatımdan, şimdi bir kuru gürültü bıraktın ardında sesin hala kulaklarımda yazıyorum adını duvarlara.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen, sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Askım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunu da.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artık sen olmuşum.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap