Sevgiliye En Güzel Mesajlar

Sevgiliye En Güzel Mesajlar Sevdiğimiz insan, bizim için en kıymetli olandır. Dolayısı ile en iyisini hak eder. Bu, her alanda geçerlidir. Öyle ki, en güzel yemekleri o yemeli, en güzel şarkıları o dinleyebilmeli ve en güzel hediyeler onun olmalıdır.

Elbette sevgilinin hak ettikleri bunlarla sınırlı olmamalıdır. Bunlara ek olarak en Güzel mesajlar da yine en sevilene gitmelidir. Pek çok insan bu konu aynı fikri paylaşıyor olmasına rağmen bireyler bu noktada zorlanmaktadır. Çünkü bireyler kimi zaman tutukluk yaşamakta ve neticede güzel mesaj atmakta zorlanmaktadır.

Buradan hareketle oluşturulmuş olan sevgiliye güzel mesajlar bulunmaktadır. Siz de bahsi geçen bu güzel mesajları kullanabilir ve sonrasında sevilinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Tek bir mesajla bile karşı tarafı mutlu etmeniz olanak dahilinde.

İçinizden gelen sevgi sözcüklerini sevgiliye güzel mesajlar ile harmanlamanız durumunda ortaya oldukça hoş mesajlar çıkacaktır. Siz ve seviliniz her zaman daha iyiyi hak ediyorsunuz. Güzel mesajlar sayesinde ilişkinizi bir adım daha öteye taşıyabilir ve sonsuz bir mutluluğa merhaba diyebilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel Mesajlar
Sevgiliye En Güzel Mesajlar

İşte Editörün Seçimi Sevgiliye En Güzel Mesajlar

 1. “Hayatımın anlamı, seninle her anı özel olan sevgilim. Seninle birlikte olduğum her an, sonsuz mutluluğu hissediyorum. Seni seviyorum ve her zaman yanında olacağım.”
 2. “Kalbimin en derin köşesinde, senin için atan bir sevgi var. Seninle geçirdiğim her an, hayatımda bir mucize olduğunu hatırlatıyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi kelimeler ifade edemez.”
 3. “Birlikte geçirdiğimiz her an, bana hayatta en çok değer verilen insan olduğumu hissettiriyor. Seninle her anı paylaşmak, benim için en büyük mutluluk. Seninle olduğum için şanslıyım.”
 4. “Sevgilim, sen benim için dünyanın en özel kişisisin. Seninle birlikte olmak, hayatımı anlamlandırıyor. Seninle her anı paylaşmak, bana sonsuz bir mutluluk veriyor.”
 5. “Gözlerinin içine baktığımda, dünyanın en güzel manzarasını görüyorum. Seninle birlikte olduğum her an, kalbim huzur ve sevgiyle doluyor. Seninle olmak, hayatımın en büyük hediyesi.”
 6. “Sevgilim, seninle birlikte olmak hayatımda her şeyin daha anlamlı ve güzel olduğunu hissettiriyor. Senin sevginle büyüyen kalbim, sadece sana ait. Seni her şeyden çok seviyorum.”
 7. “Gözlerin benim için dünyanın en güzel yıldızlarından daha parlak. Seninle geçirdiğim her an, sonsuz bir aşkın içinde olduğumu hissettiriyor. Seni seviyorum, sevgilim.”
 8. “Seni sevmek, hayatımda yürüdüğüm en güzel yolculuktur. Seninle birlikte her anın değerli olduğunu biliyorum. Seni her geçen gün daha çok seviyorum.”
 9. “Kalbim senin için atıyor, ruhum seninle dans ediyor. Seninle birlikte olmak, hayatımda hissettiğim en büyük zenginlik. Seni seviyorum ve her zaman seninle olmak istiyorum.”
 10. “Sevgilim, seninle birlikte olduğum her an, dünyanın en güzel hediyesini yaşıyorum. Senin sevgin, benim için her şeyin ötesinde. Seni sonsuz bir sevgiyle seviyorum.”

Bu mesajlar, sevgilinize olan derin sevginizi ifade etmek ve ona ne kadar değerli olduğunu hatırlatmak için kullanılabilir. Kendi duygularınızı yansıtan ve samimi bir şekilde iletilen mesajlar her zaman en etkileyici olanlardır.

Sevgiliye En Güzel Mesajlar

 • Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.
 • Bir kalp çizdim bedenime sadece adın yazılı yalnız bedenimde.
 • Senin en güzel yanın ne biliyor musun? Benim yanım.
 • Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.
 • Çok dengesizsin dedi, sol tarafıma çok yüklendin ondandır, dedim.
 • Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.
 • Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.
 • Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
 • Koy başını dizimin üstüne, sen rüyalarına dal, ben cennet güzelliğine.
 • Hayallerimle birlikte yaşıyorum seni, sensiz bıraktın beni mutlu ol şimdi vefasız sevgili.
 • Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden başlamasaydım.

Yorgun gönlüm bir seni ister bu hayatta, azat et gel hadi hayallerimi kırma gül bebeğim.

Sevgilim özlemin beynimi uyuşturuyor, ayrılık yüreğimi karıncalandırıyor.

Ben aşkı sana ihaneti kara toprağa yazdım sevgilim ben aşkım sensin ihanetim kara toprağa hediyemdir.

Razıyım sorgusuz tutuklanmaya eğer ki beni seveceksen kalbinde bir ömür müebbet yatmaya.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyeceği kadar özelsin.

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp “Aşk Olsun” dediğinde, “Keşke” demek için can atıyordum

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalacaksın sevgilim seninle ben.

Seviyorum derken kalbim titriyor yanında her şey yalan bir sen gerçek geliyorsun gözlerim senden başkasını görmüyor sevgilim.

Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki Sen hiç gökyüzünden vazgeç.

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğim ise onlara inat sanki bir liman, tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Hayat yaşanmaya değerse seni sevdikçe anlam kazanır hayatım, hayatımda yaşanılacak en güzel anıların sahibisin biliyorum sevgilim.

Bu kaçıncı hasret kaçıncı gidişlerin hayatımdan, şimdi bir kuru gürültü bıraktın ardında sesin hala kulaklarımda yazıyorum adını duvarlara.

Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen, sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin.

Askım; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yıldız seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın.

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunu da.

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim.

Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum senden öncesi yoktu seninle var olmuşum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artık sen olmuşum.

Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü? İmkânsız deme! Çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm.

Gece midir insanı hüzünlendiren Yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Gül ki dünya dönsün, gül ki sözler anlam kazansın, senin için yaşadığımı herkes görsün senin için ağladığımı bütün şarkılar anlatsın sana, seni sevdiğimi bütün mecnunlar yazsın kitabına.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap