Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri Sevgili, yar, canan ve daha birçok hitap şekli vardır sevdiğine söyleyebileceğin. Bu senin ile sevdiğin arasındaki bir kelimedir. Sadece sana ve ona hitap eder, ona olan sevgini anlatır. Özel günler denince hemen herkesin aklına kırmızı kalpler, romantik şarkılar ve Sevgililer Günü gelir.

Aşkın rengi kırmızı olur her yer. Herkes sevdiğine aşkını nasıl anlatacağını ya da nasıl ispatlayacağını bulmaya çalışır. Sevgililer günü tarihçesine Roma İmparatorluğu zamanında Aziz Valentine kadar uzanır. İşte tarihin en eski kutlamalarından olan sevgililer günü birbirini seven insanların bu sevgilerini birbirlerine gösterdikleri bir gün olmaktadır.  Maksat burada sevgili olmak demek mutlaka bir kadın ve bir erkeğin aşkı olarak algılanmamalıdır. Bir annenin çocuğuna sevgisi, evli bir çifti birbirine karşı sevgisi kısacası sevmeyi bilen ve hisseden herkesin sevgisidir.

Bu anlamlı günde anlamlı, pahalı hediyeler, organizasyonlar yapmak yerine içinizden geldiği gibi hissederek sevgililer günü sözleri söylemekte sevdiğinizin kalbini kazanmak ve ona sevginize göstermek için yeterli olacaktır. Sevgi hayata renk kadar, mutluluk getirir. Sevilen ve seven birey mutlu bireydir. Sevgi her kapıyı açan sihirli bir anahtardır.

Sevgililer Günü Sözleri
Sevgililer Günü Sözleri

İşte Editörün Seçimi ile Aşk Dolu Sevgililer Günü Sözleri

 1. “Sevgililer Günü, seni sevdiğim her günün özel bir kutlaması. Seninle her anımı özel kılmak için buradayım.”
 2. “Hayatımın anlamı, kalbimin sevgilisi… Sevgililer Günü’nü seninle kutlamak en güzel hediye.”
 3. “Kalbimdeki tek dileğim, seninle nice sevgililer günleri geçirmek. Seni seviyorum.”
 4. “Birlikte olduğum her an, Sevgililer Günü’nü yaşamak gibidir. Seninle her günüm kutlu olsun.”
 5. “Seninle aşkın tadını doyasıya yaşıyorum. Seni seviyorum ve Sevgililer Günü kutlu olsun.”
 6. “Sevgililer Günü, sadece bir gün değil, seninle geçirdiğim her gün. Seni seviyorum.”
 7. “Kalbimdeki sevgi, sadece Sevgililer Günü’nde değil, her an seninle.”
 8. “Sevgililer Günü’nde seni bir kez daha hatırlamak ve sevgimizi kutlamak istiyorum. Seni seviyorum.”
 9. “Seninle her anı Sevgililer Günü gibi geçiyor. Seni seviyorum, sevgilim.”
 10. “Sevgililer Günü, senin gibi bir sevgiliye sahip olduğum için daha da anlamlı. Seni çok seviyorum.”

Sevgililer Günü, aşkı ifade etmenin ve sevgilinize olan duygularınızı dile getirmenin en güzel zamanlarından biridir. Ona romantik sözlerle olan sevginizi gösterebilir, bu özel günü birlikte coşkuyla kutlayabilirsiniz.

Sevgililer Günü Sözleri

 • Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
 • Çünkü her bir zerrem aşık her bir zerrene.
 • Kalbim; ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah.
 • Bana yüzünü dönme gece oluyor sanıyorum.
 • Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum.
 • Sen benim şarkımsın, herkesin dili dönmez.
 • Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın.
 • Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Öğrendik ki: Her yarayı saran zaman değil, sevgidir.

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Gittin… Ve solumda kaldın ve soluğumda ve sonumda.

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde.

Denize ilk kez giren çocuk masumiyetiyle seviyorum seni. Boğulacakmışım gibi.

Sevdim. Çünkü bir tek ona sarılınca yuva gibi kokuyordu içim.

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

Senin gülüşün bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni… Sevgililer günün kutlu olsun canım aşkım.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel… Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yedi ayrı iklimden yedi çeşit arı getirseler yedi çeşit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın! Sevgilim günümüz kutlu olsun.

Yalnızlık üşümekse yalnızım üşüyorum… Sensizlik uçurumsa tut kolumdan düşüyorum… Soru sorma cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. Sevgililer günün kulu olsun sevgilim.

Yaşamak önlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yaralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

20 yorum

Aşkın gücü bu sözlerde gizli, herkes okumalı.

Bu sözlerle sevgilimin kalbini eriteceğim, emeğinize sağlık.

Mukaddes  -  Mart 12, 2022 / 6:15 am

Aşk üzerine söylenmiş en özel sözler burada, çok güzel düşünülmüş.

Sevgilim bu sözlerden çok etkilenecek, teşekkürler.

Sevgilime bu sözlerle duygularımı ifade edebilirim, çok memnun oldum.

Aşkı anlatan bu sözler tam da aradığım şeydi, sağ olun.

Aşkın en güzel anlatımı bu sözlerde, çok beğendim.

Sevgilime yazacak bir şeyler ararken burada buldum, çok yardımcı oldunuz!

Zümrüt  -  Ekim 9, 2022 / 10:25 pm

İşte bu, tam sevgilime uygun sözler, çok teşekkürler.

Bu sözlerle sevgilimin kalbini fethedeceğim, emeğinize sağlık.

Sevgililer Günü için daha iyi sözler bulamazdım, harika.

Romantik bir gün için en iyi sözler, çok teşekkürler.

Aşkın dili bu sözlerde, herkesin okumasını tavsiye ederim.

Sevgilime yollayacak en tatlı sözler burada, çok memnun kaldım.

Sevgilime göndermek için en güzel sözler burada, harika.

Aşkı anlamak isteyenler bu sözlere bakmalı, çok etkileyici.

Sevgilime olan duygularımı en iyi anlatan sözler burada, teşekkürler.

Sevgililer Günü için çok özel sözler, çok beğendim.

Bu sözler aşkı anlatmada ne kadar güzel, bayıldım.

Sevgilime yazacak en uygun sözleri burada buldum, sağ olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap