Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü Mesajları Antik çağlara kadar dayanan sevgililer günü her sene şubat ayının ortalarında kutlanmaktadır. Antik Yunan zamanında ocak ile şubat ayı ortası Gamelyon ayı olarak isimlendirilmiştir. Bu ayda Zeus ve Hera’nın evliliği kutsadığına inanılmaktadır. Ayrıca yine Antik çağlarda Roma’da bereket tanrısı olan Lupercus’u onurlandırmak adına 15 Şubat’ta din adamları tarafından keçiler kurban edilmiştir. Bu zamanlar sonrasında ise yine bu tarihler aşk ile bağlantılı birçok kutlamanın tarihini oluşturmaktadır.

Günümüzde de her sene sevgililerin ve evlilerin kutladığı bugünde, ilişkisi olan kişiler birbirlerine çeşitli sürprizler yapmaktadır. Bugüne en uygun hediyeler genel olarak bir hediye ve yanında sevgililer günü mesajları barındıran kartlar olmaktadır. Bu kartlarda sevgililer birbirlerini ne kadar sevdiklerini ve sonsuza kadar birlikte olmak istediklerini dile getirirler. Hatta sevdiği kişiye çıkma teklif etmek isteyenler bugünü tercih ederek sevdiklerine teklifte bulundukları kartlar yollayabilmektedirler. Siz de sevgililer gününde sevgilinize hediye aldıysanız, aşağıdaki güzel sözler ile çok farklı kartlar hazırlayarak hediyenize farklılık katabilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları
Sevgililer Günü Mesajları

Editörün Seçimi En Özel Sevgililer Günü Mesajları

 1. Sevgililer Günün kutlu olsun, sevgilim! Seninle geçirdiğim her an benim için özel ve değerlidir. Seni seviyorum ve her günümü seninle geçirmek istiyorum.
 2. Sevgilim, seninle aşk dolu bir dünyada yaşıyor gibiyim. Her günüm seninle birlikte geçirmek benim için bir mutluluk. Sevgililer Günün kutlu olsun!
 3. Seninle birlikte her gün Sevgililer Günü gibi özel ve romantik geçiyor. Senin sevgin ve varlığın benim için her şeydir. Seni seviyorum ve her zaman seninleyim. İyi Sevgililer Günü!
 4. Sevgilim, seninle geçirdiğim her an benim için bir hazine. İyi ki varsın ve iyi ki hayatımdasın. Sevgililer Günün kutlu olsun, sana olan sevgim hiç bitmeyecek.
 5. Sevgililer Gününde seninle birlikte olmak beni her zaman mutlu eder. Senin sevgin, sıcaklığın ve neşen benim için en büyük hediye. İyi ki varsın sevgilim, iyi Sevgililer Günü!
 6. Seninle geçirdiğim her an, Sevgililer Gününü yaşamak gibidir. Seninle her günü özel ve anlamlı kılmak benim için büyük bir mutluluktur. İyi Sevgililer Günü, sevgilim!
 7. Sevgililer Gününde sana olan sevgimi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Sen benim için değerlisin, seninle her anı paylaşmak benim için bir ayrıcalıktır. İyi Sevgililer Günü, sevgilim!
 8. Sevgilim, seninle geçirdiğim her anı daima kalbimde saklayacağım. Sen benim için en değerli varlıksın. Sevgililer Günün kutlu olsun, sana olan sevgim hiç eksik olmasın.

Bu Sevgililer Günü mesajları, sevgilinize olan sevginizi ifade etmek ve ona özel bir gün geçirmesini dilemek için kullanabileceğiniz cümlelerdir. Her biri içten duyguları yansıtan ifadelerdir. Kendi duygularınıza ve ilişkinizin niteliğine göre sözleri özelleştirebilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları

 • Bir güzele, güzelliğini hatırlatmak isterdim. Aynalardan evvel… Dünyanın en güzeli sevgililer günün kutlu olsun.
 • Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.
 • Üşüyor musun? O zaman gel yanıma! O kadar yaktın ki canımı, üşümezsin bir daha. Sevgililer günün kutlu olsun bir daha…
 • Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.
 • En imkânsız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrümün sonuna kadar seninle yaşamak… Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.
 • Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…
 • Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer günün kutlu olsun sevdiğim.

Özleyeceksin! Kızıyordu, kıskanıyordu, küsüyordu, çok soru soruyordu; ama beni seviyordu diyeceksin! Sevgililer günün kutlu olsun.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli… İşte sen de o insanların en mühimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Bu şehir güzelse, senin yüzünden… Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak… Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer günün kutlu solun.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en büyük fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Modern aşk istemem, üzüntüden başka ne ki? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk’el halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Bir gülüşün ateşiyle yakmasını biliriz ölümün önünde sigaramızı. Seni canımdan çok seviyorum sakın bırakma ellerimi. Sevgililer günün kutlu olsun canım.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak… Ve diyeceksin ki… Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın derinliklerinde ki huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki… Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap