Şeker Bayramı Mesajları

Şeker Bayramı Mesajları

Şeker Bayramı Mesajları Özel günler arasından bir tanesi de şeker bayramı olmaktadır. Her yıl hicri takvime göre belirlenen oruç zamanından sonra gelmekte olan şeker bayramı, pek çok mutluluk getiren bir gün olmuştur. Çünkü şeker bayramı geldiğinde küçük yaştaki çocuklar şeker toplamak için kapı kapı gezer, küs olanlar barışır, yeni bayramlıklar alınır ve bayram sabahı giyilir, akrabalar ve dostlar ziyaret edilir. Bu durum ise şeker bayramını en özel yapan şeylerdendir.

Bu nedenle şeker bayramları en güzel şekilde kutlanmalı ve o coşku tüm sevilen kişilere geçirilmelidir. Böylece şeker bayramını kutlayan Müslümanlar güzel kutlamalar sayesinde bir hayli mutlu olacak ve İslam dininin bu değerli bayramı tüm dünya tarafından bir kez daha hayranlıkla izlenecektir.

Tüm dünyaya bu hayranlığı getirmek için gereken bir durum da bayram mesajlarıdır. Bayramlarda ve özellikle şeker bayramında gönderilen güzel mesajlar o mesajı görenlerin daha güzel bir gün geçirmesini sağlayacaktır. Elbette bu gibi durumlarda akıllara bayram mesajları gelemeyebilse de şeker bayramı mesajları bir hayli fazladır ve bunlardan bir tanesini seçip bayram kutlamak sizin elinizdedir.

Şeker Bayramı Mesajları

Şeker Bayramı Mesajları

Güzel bir bayram geçirmenizi dilerim. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi bayramlar

Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir bayram dileğiyle. Hayırlı bayramlar.

Her şeyin rahatça yenip içilebildiği mübarek 11 aylar başlamıştır. Hayırlı bayramlar.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Ramazan Bayramınız mutlu olsun.

Dualarım sizinle bir daha ki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan bayramınız hayırlı olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah’ı hatırlatandır. Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme. Hayırlı bayramlar.

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Mübarek Bayramınız kutlu olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Rahmet ayı Ramazan’ın sonuna gelmenin hüznünü taşıyan müslümanlar, Ramazan Bayramı’na ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır yalnız kalmamak için, bayramlar vardır dostluğu paylaşmak için. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın bayramın kutlu olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap