Samsung Galaxy S20 Ultra Cep Telefonunun 100x Dijital Zoom Kamerası Olacak

Samsung Galaxy S20 iyi ve gerçekten yolda ve cihaz yılın en iyi telefonlarından biri olacak şekilde ayarlandı

Samsung Galaxy S20 iyi ve gerçekten yolda ve cihaz yılın en iyi telefonlarından biri olacak şekilde ayarlandı. Şimdi, 91 cep telefonundan yeni bir sızıntı sayesinde, yaklaşan telefon hakkında birkaç ayrıntı daha var .

Bu sızıntı özellikle, 91mobillerin kameralar ve cihazların tasarımı hakkında daha fazla ayrıntı ile birlikte yaklaşan telefonların resmi olarak oluşturduklarını iddia ettiğini gösteriyor. Galaxy S20 Ultra 5G’yi gösteriyor – ancak bu özelliklerin en azından bazılarının diğer Galaxy S20 modellerinde de bulunacağını güvenle söyleyebiliriz.

Başlık altında, Galaxy S20 Ultra’nın hemen hemen beklediğimiz özelliklere sahip olacağını belirtiyor. Cihaz, pazara bağlı olarak bir Snapdragon 865 veya Exynos 990 işlemci sunacak. Bununla birlikte, cihaz 16GB RAM ve 512GB’a kadar depolama alanı sunacak – ancak bunun üzerine genişletilecek bir microSD kart yuvası olacak.

Özellikle, Samsung Galaxy S20 Ultra’nın önünde, şirketin son birkaç yıldır kullandığı 3D camdan biraz farklı olan 2.5D bir cam seçti. Arka tarafta, önceki Samsung cihazlarına göre önemli ölçüde daha büyük bir kamera modülü var. Cihazın 120Hz ekrana da sahip olacağı bildiriliyor – kutunun dışında 60Hz olarak ayarlanmış olabilir .

Tabii ki, bu kamera modülü oldukça etkileyici bir kamera teknolojisine ev sahipliği yapıyor. Galaxy S20 Ultra, 10x’e kadar optik zoom ve büyük bir 100x dijital zoom sunacak bir periskop sensörü de dahil olmak üzere dört kamera sensörüne sahip olacak. Samsung ayrıca Pixel 4’ün Astrofotografi modunu almayı amaçlayan Space Zoom adlı bir özellik de içerecek. Sensörlerin kendisinde 48 megapiksel telefoto lens ile birlikte 108 megapiksel ana sensör ve 12 megapiksel ultra geniş kamera sensörü bulunacak.

Raporda, telefonların renk şemaları hakkında ayrıntılar bile var. Rapora göre, Galaxy S20 ve Galaxy S20 + dahil olmak üzere her üç Galaxy S20 cihazı da Kozmik Siyah, Kozmik Gri ve Bulut Mavisi olarak sunulacak. XDA Developers’ın muhabiri Max Weinbach’tan bir tweet’e göre Galaxy S20 Ultra Paslanmaz Çelik’te satışa sunulacak.

Sıradaki fiyatlandırma. Raporda, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G’nin 1.350 avro (yaklaşık 1.500 ABD Doları) için satışa sunulacağı belirtiliyor ve bu da cihazın “1.300 avrodan fazla” satılacağını bildiren önceki raporlara uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap