Rüyada zürafa görmek ne anlama gelir

Zürafa


Bu rüya afete, gebe kadına, garip haberler almaya, kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder. Bu rüya saf, iyi niyetli, içten davranan uzun boylu bir arkadaşa delalet eder.

Rüyada Zürafa Görmek

Rüyada zürafa görmek İmam Nablusi’ye göre çok güzel bereketli kazançlar ile döneceğiniz karlı birci seyahate çıkacağınıza işaret eder.

Kimi tabirciler göre ise rüyada zürafa garip haberlere hamile bir kadına mal ve geçime delalet eder. Rüyada zürafa görmek mana gelecek olan afet gebe olan kadına garip haberler almaya kocasına asi olan kadına delalet eder.

Rüyada zürafa görmek hayırlı karşılanmaz. Çünkü zürafa mal hakkında ziyana yorulur ve aynı zamanda hamile kadına tabir edilir. Rüyada zürafa görmek Saf ve iyi niyeti olan içten davranan uzun boylu bir arkadaş anlamına da gelir.

Rüyada zürafa görmek ne anlama gelir
Rüyada zürafa görmek ne anlama gelir

Rüyada Zürafa Yavrusu Görülmesi

Rüyada zürafa yavrusunun görülmesi çok güzel bir ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Birden çok zürafa görülmesi rüya sahibinin toplum nezdinde hayatının başarılı olmasına işaret eder.

Rüyada görülmüş olan süre kocasına itaat etmeyen kadına aynı zamanda geviş getiren memeli hayvanlara sahip olmaya işaret eder.

Rüyada zürafa sürüsü görmek yakın bir zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan yurda oldukça menfaat edilmiş bir şekilde dönmeye delalet eder.

Bazen de rüyada zürafa görmek zürafa görmek çevresinde gebe kadına yahut yöneldiği taraftan meydana gelecek garip haberler duyulacağına işarettir.

Rüyada zürafa görmek eşine itaatsiz olan kişiye delalet eder. Rüyada bir onu istediği gibi kullandığını görmek itaatkâr olan hizmetçiye işarettir. Bindiğini görmek çok çetindir zor işlerin üstesinden gelinmesi ne delalet eder.

Çünkü zürafaya binmek zor bir iştir. Rüyada zürafanın küçük yavrusunu görmek rüya gören kişinin hayırlı evlatlara sahip olacağına işaret eder. Ya da evlatlarının başarıları ile mutluluk duyacağını delalet eder.

Rüya sahibi öylesine güzel ahlaka sahip olan evlatlar yetiştirmesine ve onların yaptıkları sayesinde her zaman mutlu olmasına işaret eder.

Rüyada Zürafa Öldürülmesi Ne Demektir?

Rüyada zürafa avlayan ve onu öldüren yahut zürafayı kesmek büyük bir şahsiyeti alt edeceği şeklinde yorumlanır. Bazen de rüyada zürafa öldürmek yüklü bir mal elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada zürafayı beslediğini gören kişi zorlu çalışmaların sonrasında eli gelecek kısmet ve mala yorumlanır. Rüya sahibinin aynı şekilde ailesini daha çok zaman ayıracağını delalet eder.

Rüyada zürafanın kovaladığını ve zürafadan hızlı bir şekilde kaçtığını görmek insanlar arasında adalet ve insafa gözetecek bir makam elde edileceğine işaret eder.

Rüyada zürafanın doğum yaptığını görmek yeni gelir kaynakları elde edeceğinize işarete delalet eder.

Genel Anlamda Rüyada Zürafa Görmek

Genel anlam olarak rüyada zürafa görmek yakın bir zaman içinde yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuktan döneceğimiz yere oldukça menfaate edilmiş bir şekilde döneceğiniz ifade eder.

Rüyada zürafa görmek kısaca kedere ve afete güzel kadın ahlaksız olan zevceye ve garip bir habere işaret eder. Rüyada zürafa gören güzel bir kadın aracılığı ile şaşıracağı bir haber alır.

Rüyada zürafa görmek te hayır beklenilmez çünkü bu hayvan mal hakkında afete yorumlanır. Rüyada zürafa görmek bazen rüya sahibinin etrafında uzun boylu kimseler işaret eder.

Fakat genel anlamı itibariyle maddi zarara uğramaya bebek sahibi olunmasına bekleyen birine tuhaf sözleri dik başlı inatçı bildiğini okuyan kişilere işaret eder.

Zürafa bildikleri konusunda ısrar edin yani inatçı olan bir kişi sebebiyle çok sıkıntı çekmeye işaret eder. Bazı rüya tabirleri zürafa için başarı ve zafer anlamına geldiğini yorumu yapar.

Rüyada Zürafa Beslediğini Görmek

Rüyada zürafa beslediğini veya eliyle bir şeyler yatırdığını gören kişi zorlu çalışmanın uykusuz ve yorgun geçirmiş olduğu günlerin karşılığını kesinlikle alacağına yorumlanır.

Rüyada ölü bir zürafa görmek muhtemelen karşılaşacağınız zorlukların habercisidir. Hayvanın büyüklüğü sebebiyle rüya genellikle büyük ve yakın gelecekte karşılaşacağınız engellilere işarettir.

Rüyada konuşan bir zürafayı görmek bir konuyu kabul etmeyi reddettiğinizin bir işaretidir. Doğrudan sizinle konuşan bir zürafayı görmek bir mesaj anlamına gelir.

Zürafanın ne dediği oldukça önemlidir. Konuşan bir zürafa hayatınızda yakın zamanda gerçekleşecek bazı olağan dışı olayların işareti olabilir.

Bazı durumlarda konuşan bir zürafa rüyası sahibinin çaba gösterdiğiniz bir hedefe ulaşmak için daha da çabalamaya işaret eder. Zürafa görmek araştırmayı unuttuğunuz ve mutlaka araştırmanız gereken bir şeylerin varlığı olduğunu size hatırlatmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap