Rüyada zincir görmek ne anlama gelir

Zincir

Bu rüya ömrü uzun olan kadına, helal mala, korkutulmaya, işlerin durgunlaşmasına ve kişinin çetinleşmesine delalet eder. Bu rüya günahlara, boynunda zincir görmek huysuz bir kadınla kişinin evlenmesine, zincirlerle bağlanmak üzüntü ve kedere delalet eder. Kişi rüyasında boynunda zincir görmesi kişinin iftiraya uğramasına delalet eder. Kişi rüyasında ellerindeki zinciri çıkartması iyi bir fırsat yakalamaya delalet eder. Kişinin rüyasında ellerinin ve ayaklarının bağlandığını görmesi iyi bir fırsat yakalayacağına delalet eder.

Rüyada zincir görmek ne anlama gelir
Rüyada zincir görmek ne anlama gelir

Rüyada Zincir Görmek Nedir?

Rüyada zincir görmek, hem iyi hem de kötü olarak yorumlanan bir rüyadır. Rüyada zincir görmek uzun ömürlü bir kadına, helal kazanılmış mala işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin işlerinin durgunlaşmasına, korkutulmaya delalet eder. Rüyasında elinde zincir gören kişinin işlediği günahların varlığına alamettir. Kişi eğer zinciri boynunda görürse huysuz biriyle evleneceğine yorumlanmıştır.

Rüyasında kendisinin zincirle bağlandığını gören kişinin ise üzüntü ve keder yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada eski hükümdarların kullandığı zinciri görmek ise mazlum biri için yardıma, toplum için ise adaletli yöneticilere yorulmuştur.  

Rüyada Zincir Görmenin Anlamı

Rüyada zincir görmek bazı rüya yorumcularına göre farklı anlamlara gelir. Rüyada zincir gören kimsenin kuvvet bulacağı gibi; memleket dışında olan kişinin memleketine döneceğine de işarettir. Bekar bir kişi rüyasında zincir gördüyse eğer rüya kişinin evleneceğine delalet eder.

Rüyada Boynunda Zincir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada boynunda zincir görmek rüya tabircileri tarafından iyiye yorumlanmamıştır. Rüyasında boynunda zincir gören birinin başkasından çok kötü söz işiteceğine, aynı zamanda da anlayamayacağı biriyle evleneceğine delalet etmektedir. Bazen de rüya sahibinin iftiraya uğrayacağına alamettir. Boynuna zincir takılıp bir yere götürüldüğünü görmek ise ayrılığına işaret eder. Ayrıca rüya, rüya sahibinin verilen emanete ihanet edeceğine işaret eder.

Rüyada Zincirlerden Kurtulmak Nedir?    

Eski zamanlardan beri görülen rüyalar hakkında çeşitli yorumlar yapılmıştır. Yorum rüyada görülen materyale ve nasıl görüldüğüne göre değişmektedir. Rüyada zincirlerden kurtulmak rüya sahibinin rahatlığa kavuşacağına ve büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. Rüyada zincir görmek aynı zamanda aile ve dost bağlarına alamettir.

Rüyada Uzuvların Zincirle Bağlandığını Görmek Anlamı

Rüyada uzuvların zincirle bağlandığını görmek rüya sahibinin çok önemli bir şeye sahip olmak istediğini belirtmektedir.  Ancak elindeki imkanlar buna müsaade etmediği için üzüntü yaşamlaradır. Ayrıca rüyasında ellerindeki zincirleri çıkardığını gören bir kimsenin iyi fırsatlar yapamayacağına işaret eder.

Rüyada Boğaza Takılı Zincir Görmek Tabiri

Rüyada boğaza takılı zincir görmek rüya sahibinin ahlakı kötü biriyle arkadaşlık edeceğine delalet eder. Zincir eğer gümüşten ise rüyayı gören kişinin kadınlar tarafından eziyete uğraşacağına alamettir. Eğer zincir altından ise kişi  maldan dolayı eğer bakırdan ise mülk ve eşyadan dolayı zarara uğramaktadır. Rüyada görülen zincir eğer kalay ve demirden yapılmışsa rüya sahibinin geçim yüzünden darlığa düşeceğine işarettir.

Rüyada Zincirle Bağlandığını Görmek Yorumu

Rüyada zincirle bağlandığını görmek birinden küfür duyacağına ve yoldan sapacağına delalet eder. İslam alimlerine göre rüyada zincire vurulduğunu görmek hayır olarak yorumlanmamaktadır.  Rüyada zincire vurulduğunu görmek ise rüya sahibinin büyük sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada zincir görmek rüyayı gören kişinin başkaları tarafından haksızlığa uğrayacağına, hakim ya da yardımcıya yorumlanmaktadır. Zincirlerden kurtulmak ise kişinin gereksiz bir görevden kurtulacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap