Rüyada üveyik kuşu görmek ne anlama gelir

ÜVEYİK KUŞU
Rüyada üveyik kuşu görmenin birden çok yorumu vardır.
Ibn – i Sirin’ e göre rüyada üveyik kuşu görmek kötü huylu, dini inanç yönden zayıf olan, diktatör, kendi sözünü dinletmeyi seven, çirkef bir kadına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi üveyik kuşunu tuttuğunu ya da üveyik kuşunu sattığını ya da birisinin kendisine üveyik kuşunu verdiğini görüyorsa bu rüya, o çirkef kadınla evlendiğini ya da bir ilişkiye girdiğini gösterir. Eğer kişi rüyasında üveyik kuşu yavrusu tutuyorsa, bu kişinin ahlaksız bir çocuğu olur ya da bir akrabası ahlaksız bir kişidir.
Kİrmani’ ye göre rüyada üveyik kuşu görmek, bir yalancı evlat görmek gibidir. Eğer rüyayı gören kişiye rüyada bir üveyik kuşu veriliyorsa o kişinin huyu kötü olan bir çocuğu olur ya da bir akrabası böyle terbiyesiz bir kimsedir. Eğer kişi rüyasında evinin çatısında bir üveyik kuşu gördüyse ve üveyik kuşu ötüyorsa kişi bir haber alır.
Cabir ‘ el Magribi’ ye göre rüyada üveyik kuşunun kendisi ile konuştuğunu gören kimse birisinden vaat alacak demektir ancak o vaatte de durmayacaktır. Eğer kişi rüyasında evine üveyik kuşu girdiğini görüyorsa bu kişinin evine hırsız girer.
Cafer’ i Sadik’ a göre; bir kimsenin rüyada üveyik kuşu görmesi bir eşe, evlada ve hizmetçi sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada üveyik kuşu görmek ne anlama gelir
Rüyada üveyik kuşu görmek ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap