rüyada üşüdüğünü görmek ne anlama gelir

ÜŞÜMEK
Eğer Rüyanızda yaz mevsiminde üşüdüğünüzü gördüyseniz bu rüya hastalığa, kış mevsiminde üşüdüğünüzü gördüyseniz güçlük ve zayıflığın geçmesiyle ulaşılacak olan maddi ve manevi rahatlığa yorumlanır.
Rüyada üşüdüğünü görmek bir başka yoruma göre yapılmak istenen şeylerin önünde engellerin olduğuna ve kıskanan kimselerden sakınılması gerektiğine işaret eder.
Bir diğer yorum ise rüyada üşüdüğünü görmek kişinin çok yakın bir arkadaşını ya da akrabasını kaybedeceği bu yüzden de çok üzülüp acı çekeceği şeklindedir.
Eğer rüyanızda bir genç erkek üşüyorsa ya da siz genç bir erkekseniz, başarılarınızın önündeki engelin çevredekilerin değil kendinizin olduğuna işaret eder. Ancak yetişkin ve tecrübeli bir erkekse geçmişindeki bir hatanın ortaya çıkacağına ancak bunu kendi tecrübelere ve zekâsıyla düzelteceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi evli bir bayan ise hafif bir kaza geçireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşlı ise bu yakın zamanda bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.
Başka bir yoruma göre eğer rüyayı gören kişi genç biri ise ( cinsiyet fark etmeksizin ) bu rüya, onun için evlilik ve aşk ile yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap