Rüyada tüy görmek ne anlama gelir

TÜY


Rüyada tüy görmek mülkiyet ve maddiyata tabir olunur. Kişi eğer rüyasında gördüğü tüyü eline alıyorsa, bu, genç bir erkek için arzuladıklarına yakında ulaşmasına; kadınlar için de; yeni bir aşk hayatına atılacaklarına tabir olunur. Bir başka tabire göre ise rüyada tüy görmek keder ve sıkıntıların artık sona ereceği anlamına gelir. Görülen siyah tüy aşk hayatında üzüntülü günler yaşanacağına tabir olunur. Kişi eğer rüyasında bir tavuk tüyü görüyorsa bu gerekli olmayan ve küçük işlerle meşgul olduğuna tabir olunur. Beyaz tüy mutluluk ve refaha; kırmızı tüy arkadaşlık ve kardeşliğe; siyah ve diğer renkler kırgınlığa, dertlere ve sıkıntıya tabir olunur.

Rüyada tüy görmek ne anlama gelir
Rüyada tüy görmek ne anlama gelir

Rüyada Tüy Görmek Ne Demektir?

Rüyada tüy görmek her iki cinsiyet için farklı yorumlanmaktadır. Erkekler için çok uzun süredir elde etmek istediği arzusunun gerçekleşeceğine delalet eder. Kadınlar için ise yeni bir aşkın geleceğine ve mutlu olunacağına işaret eder. Rüyalar herkes için önem taşıyan bir durumdur. Rüyanızda gördüğünüz bir eşya ya da bir durum gelecek ile ilgili bir ipucu olabilir. Bu nedenle herkes tarafından rüya yorumları merak edilen bir konudur. Tüy görmek de bu konulardan biridir.

Rüyada görülen tüy dertlerin ve sıkıntıların kısa sürede gideceğine delalet eder. Sıkıntıların hafifleyeceğine ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Tüy yapısı itibari ile hafif bir yapıdadır. Bu durum rüyalarda da geçerlidir. Tüy görmek sıkıntıların ve dertlerin kısa sürede geçeceğine ve güzel anların geleceğine delalet eder.

Rüyada Tavuk Tüyü Görmek Nedir?

Rüyada tavuk tüyü görmek genel olarak gereksiz iş olarak görülür. Hemen tüm tabirciler gereksiz ve yararı olmayan birtakım kişiler ve işler ile meşgul olunduğuna işaret etmektedirler. Rüyalarda görülen tavuk geçici can sıkıntısı olarak adlandırılır. Bu nedenle tavuk tüyü de iyi olarak yorumlanmamaktadır.

Rüyada tüy görmek farklı şekillerde yorumlansa da genel olarak hafiflik ve rahatlık olarak yorumlanır. Rüyalar insanların beyninde gerçekleşen ancak sırları henüz tam keşfedilmemiş durumlardır. Bu durum karşısında ise dinler devreye girmektedir. Bilindiği üzere gelecekten haber vermek İslam dini içerisinde kesinlikle yasaktır. Ancak rüya tabiri yapmakta bir sakınca yoktur. Aksine tabir yapan peygamberler de bulunmaktadır.

Rüyada Siyah Tüy Görmek

Rüyada siyah tüy görmek aşk hayatınızda çalkantılar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyalarda siyah genellikle olumsuzdur. Bu nedenle siyah tüy görmek de buna paralel olarak yorumlanır. Aşk hayatında yaşanacak hayal kırıklığına delalet eder.

Rüyada tüy görmek genellikle hayatın hafifleyeceğine ve gidişatın rahatlayacağına delalettir. Ancak görülen tüyün miktarı, rengi ya da büyüklüğü de rüya tabirinde önemlidir. Bu nedenle rüyanın tam anlatılması gerekir. Eksik kalan hususlar rüyanın eksik yorumlanmasına neden olur.

Rüyada Renkli Tüy Görmek

Rüyada renkli tüy görmek rengine göre farklı yorumlanır. Beyaz tüy genellikle güzel tabir edilir. Sevince ve feraha işaret eder. Beyaz, rüyaların tamamında güzel şekilde tabiri edilir. Kırmızı tüy ise dostluğa işaret eder. Arkadaşlığın pekişeceğine delalettir. Her bir rüya kendi içinde tabir edilmelidir. Örneğin bir rüyada kişi sıkıntılı hissediyor ise bu durum bile tabir edilirken önem taşır.

Rüyada tüy görmek rengine göre değişik anlamlar ifade eder. Sarı tüy görmek hüzne ve kedere işaret eder. Diğer renklerde görülen tüyler ise rengin tabiri ile yorumlanmaktadır. Bunun yanında rüyalarda öncelik sırası da bulunmaktadır. Elbette bu önceliğe karar verecek kişi tabircilerdir. Ancak kişiler de rüyalarında öne çıkan eşya ve durumları haatırlayabilirse buna göre araştırma yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap