Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir

TUVALET


Rüyada Temiz bir tuvalet görmek, hanımın güzel ve hayırlı olduğuna işarettir. Rüyada görülen tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlığa da delâlet eder. Rüyada tuvaletin dolup taştığını görmek ise; mülkiyetin çokluğuna işaret eder. Yine rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna işarettir.

Rüyada tuvalet kuyusunu derin bir halde görmek, rüya sahibinin hanımının kocasının işlerini görmesine işarettir.

Rüyada taşan şeyden yediğini görmek, bağışladığı şeyden dönmeye ve onu vermemeye işaret eder. Bazı kere de rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin eşiyle baş başa kalmasına, malını biriktirdiği deposuna, içerisinde malı bulunan dükkânına veya hizmetçiye delalet eder.

Rüyada tuvalet dar ve pislikle dolu olup sahibi oturacak yer bulamadığını görmesi, hanımının kendisinden nefret etmesine delâlet eder. Rüyada tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapının kapatıldığını görmek, rüya sahibinin vefatına delâlet eder. Bazı kere de rüyada tuvalet görmek, kadınlara tabir olunur.

Eğer görülen tuvalet temiz geniş ve kokusuz ise, onun hanımının iyi geçimli ve tutumlu olduğuna delalet eder. Kişi eğer rüyasında bir tuvaletin içerisine bırakılmışsa bu ona hile yapılacağı anlamına gelir. Tuvalet içine bırakıldığını ve kapının da kilitlendiğini gören kişi de yakında ölür.

Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir
Rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalete görmek rüya sahibinin mal bulması, nakit para alması, hazine bulması, yiyecek depolaması, mağaza veya iş yeri açması anlamına gelir. Rüyada tuvalete bakmak, kişinin geçimini sağlamak için çok çalışmasına ve büyük bir kazanç elde etmesine delalet eder. Rüyada tuvalet, ailenin geçimini azaltmaya, başkalarından uzak yaşama arzusunu, temizliği, rahatı ve düşünceleri gözlemlemeye delalet eder.

Bir kişiye göre rüyada tuvalet görmek,  sonraki hayatında rahatlık bulacağına işarettir. Bazı tercümanlara göre rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin sahip olduğu gelir zenginliği sayesinde ihtiyacı olanlara yardım edebileceği ve sonraki hayatını huzur içinde geçirebileceği anlamına gelir.

Rüyada Tuvalete Gittiğini Görmek

Rüyada tuvalete görmek dışında rüyada tuvalete gittiğini gören kimse veya aceleyle tuvalete koşan birini görürseniz, bu rüya onun para ve zenginlik elde edeceğine ve kazanç elde edeceğine yorumlanır. Rüyada tuvalet yapmak, şansın artacağına ve başarılarının kutlanacağına işarettir. Bu, bu kişinin yiyecek almakta hiçbir sorunu olmadığı anlamına gelir. Rüyada büyük tuvaletin klozette yapmak veya klozet kapağını açmak, rüyayı gören kişinin kazançlı ve bereketli bir iş hayatına sahip olduğuna işarettir. Rüyada büyük tuvalet yapmak, yalnızlık, arınma, tefekkür ve rahatlık yuvasına ulaşmak olarak yorumlanır.

Rüya yorumcusuna göre rüyada tuvalete giden herkes sevdiği biriyle tanışır. Bazı tercümanlara göre rüyada tuvalete gitmek, sıcakkanlı insanlar için bir avantaj olarak yorumlanır. Rüyada tuvalete gitmek, bir aileye, bir çifte, tek başına geçimini sağlama arzusuna ve başkalarından uzakta huzurlu bir yaşam sürmeye işaret eder.

Rüyada Tuvaleti Yıkamak

Rüyada tuvalet yıkamak temizliğe, rahatlığa ve düşüncelere dikkat etmek anlamına gelir. Rüyada klozet fırçaladığını görmek, kişilerin iş durumlarının ve aile huzurunun iyi olduğuna işarettir. Rüyada kendinizi tuvaleti yıkarken görmek üzüntünüzden kurtulmanıza yardımcı olabilir. Rüyada tuvalet ve klozet temizlemek günahtan tövbeye, imanın güzelliğine, insanları, namus ve haysiyetini sarsan durumların ortadan kaldırılmasının habercisidir.

Rüyada Tuvaletin Anlamı ve Yorumu

Rüyada temiz tuvalet görmek kadının güzel bir hayat sürdüğünü gösterir. Rüyada tuvalete görmek dışında rüyada büyük tuvalet görmek, eşinizin uyumlu bir insan olduğuna işarettir. Sıkışık ve kirli bir tuvalet, kadının kocasının bazı alışkanlıklarını sevmediğinin bir işaretidir ve bu onu ciddi şekilde rahatsız eder. Rüyada sıkışık ve pis tuvalet görmek, eşinizin veya aile bireylerinizden birinin neden olduğu sıkıntıların habercisi olabilir.

Rüyada Kirli Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalete görmek ile beraber rüyada tuvaletin kötü kokusunu gördüğünüzde, kadının edepsiz sözler söyleyen, kalbini inciten ve böyle bir ihtişam bulan kişi olduğunu bilirsiniz. Rüyada evli bir erkek dar ve pis bir tuvalete bakar ve bu tuvalette ihtiyacını karşılamak için çömelecek/oturacak yer bulamazsa, bu rüya bir kadının kendisinden nefret ettiğini gösteriyor demektir.

Rüyada Tuvalete Gitmek

Rüyada tuvalet görmek nakit, mal, hazine, iş ile ilgilidir. Rüyada tuvalete gitmek, geçiminizi sağlamak için çok çalıştığınızı gösterebilir. Zaman zaman bu rüya, görülen ihtiyaçlara göre malın bolluğunu veya malın harcandığını, fazlalığı gidermek için görüldüğünü gösterir. Rüyada tuvalete gitmek, kötü işlerden kurtulmak ve temiz bir kalple işlerini yapmak demektir. Kişinin tuvalete gitmesi ve onu banyoda görmesi pek az yorumlanır.

Kanlı klozet çukuruna baktığınızda, karısının ihtiyatlı olduğunu, kocasını abartılı davranmaktan caydırdığını görebilirsiniz. Rüyanızda banyoda mahsur kaldığınızı gördüğünüzde sorunlar ortaya çıkar. Temiz bir tuvalet, karısının iyi davranışı olarak tanımlanır. Pis ve sıkışık bir tuvalet, karısının ondan nefret etmesi veya kadının hamile olduğunu gösterir. Temiz bir tuvalet, kötü finansal koşulları gösterir. Ancak kirli bir tuvalet çok para ve zenginliktir. Tuvaletin temizliği eşinizin esenliği ve itaatidir.

Rüyada tuvalete görmek özelinde rüyada tuvaletin taştığını gördüğümde, kadının hamile kalması, çok malı olması veya ev işleri için hizmetçi tutuyor olması anlamındadır. Taşan klozetin ortamı kirletmemesi ve koku yapmaması güzel bir şeylerin olacağına ya da umudun gerçekleşmeyeceğine işaret eder. Rüyada elinde bir odun parçası tuttuğunu ve klozet deliğinde oynadığını görmek, bu evde boşanmış bir kadın olduğuna işarettir. 

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek

Bazen tuvalet kadınlar için bir işarettir. Tuvalet büyük, temiz ve kokusuzsa, hanım başarılıdır. Tuvaletin temizliği bir kadının görgü kurallarıdır ve geniş alan itaatkârdır. Kokunun olmaması da karısını övmesine yardımcı olur. Tuvalet sıkışık ve pislik doluysa ve mal sahibi orada oturacak bir yer bulamıyorsa bu, karısının ondan nefret ettiğini gösterir. Tuvaletin kötü kokması, karısının namusu olduğunu gösterir.

Rüyada Derin Tuvalet Görmek

Tuvalet kuyusu derin ise kadının kocasının işlerini göreceğine işarettir. Tuvaletin kanla dolu olduğunu gören eşimin tedbiri ve israf korkusu, kocasının çok para harcamasını engelleyebildiğini gösterir. Elinde bir odun parçası görmek ve banyoda çeşme ile uğraşmak, evinde boşanmış bir kadın olduğuna işarettir. Taşma endişesi olmamasına rağmen tuvaleti dolu gören bir kişinin eşi hamile olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.


Giriş Yap